7

@tristan87 Piękne. Mógłby rywalizować w konkursie recytatorskim z Basią z 3C

0

@Kubsoleon No właśnie mam to samo. Gdzieś coś się odpala sprzed 30minut

4

@Androchem Tak podpowiada logika, jednak biorąc pod uwagę to, że są to rozgrywki polskiej ekstraklasy, to bardziej prawdopodobne wydaje się tu zwycięstwo gospodarzy xD

0

@tristan87 To jednak moj nauczyciel od matmy w gimbie który miał ksywę psychol nie był aż tak zły xD

0

@Rifek Tylko low

1

@Rifek Ja próbowalem się przełamać i właśnie zmienić AF1 na dunki ale nie da rady. Przez kilka lat się człowiek przyzwyczaił i nic innego nie pasuje xD

1

@antymadridista100 na pewno do tego grona należy dorzucić naszego Suareza

2

@Medium Radio gruz i lot to po prostu top topow, po narkopopie często trzeba się zmuszać do słuchania xD

A wiadomo że kamień milowy w ewolucji wykonali chłopaki z ALC, ktoś musiał to zrobić i padło na nich. Ahh był klimacik, a stifłonda do tej pory potrafi dobrze rozbujać popijawe
https://youtube.com/playlist?list=PLIC0e5gHaJVvqZsAO9NjRUl6cqYbdJoT9&si=4gEbpIQhvklz1ni7

0

@tristan87 O może będzie coś o futbolu i może w końcu będzie się chciało znów zajrzec na KS

0

@Volk Właśnie największa obawa o nasze talenty. Kto wie czy przez problemy finansowe nie będziemy musieli któregoś sprzedać albo czy w ogóle będziemy w stanie im zagwarantować odpowiednie wynagrodzenie. Można mówić o lojalności i innych rzeczach ale nikt nie chce dostawać 2x mniej pensji za taką samą pracę

9

@Kessie Nie zapomnij małpki przyjąć. Jak cieć na bramie wyciągnie alkomat to wstyd jeśli tendencja nie będzie wzrostowa

2

@Sysia11 Wymień

0

@barcanawieki dziwne będąc polakiem

0

Czemu po polsku nie mówi

0

@Encore jasne a ciekawe czy sąsiada zgłosi do prokuratury jak ma lepszy kontrakt

1

Jakiś niszowy sport, piłkę odbijają, farbowany lis w ataku. No porażka, kto to ogląda

4

@sintesox Gdyby jeszcze tylko Suarez robił tyle w kreacji co Lewandowski...

0

@tomek8756 Pamiętam jak po maturach 5 lat temu wchodziłem na rynek pracy yo kurde wykręcić 3k było naprawdę elegancko. Teraz 5/6 to tak aby żyć z miesiąca na miesiąc a co będzie dalej xD

0

Jaka oferta musiałaby wpłynąć do klubu abyście zgodzili się na sprzedaż wiecznie łamiącego się Araujo?

0

Szanse na Roque w styczniu znacznie wzrosły?

0

@TR3YWAY 16 lat czarna parzucha wlatywala dzień w dzień po codziennych zmaganiach w liceum

1

@Deviler Niech popatrzy na brata, który się zasiedział i przespał moment, w którym powinien odejść, aby talent eksplodował. Oby zdecydował się na dołączenie do nas, choć na pewno nawet samo Bilbao będzie w stanie zaoferować mu większą tygodniówkę

2

@Medium Idealne odzwierciedlenie stanu polskiego rapu

5

Cyganie to zawsze mieli śmieszne imiona. Pamiętam jak w podstawówce chodził ze mną do klasy Santiago zanim go nie wyrzucili do szkoły specjalnej, a na podwórku biegał m.in Alladyn xD

2

@marcin62 Piękne czasy, aż się łezka w oku kręci

1

Jak ten Lamine wygląda?

0

@PIWOSZ89 Cierpienia młodego wertera i Pan Tadeusz

4

@okiemtypera_lucaxx95 to prawda, do tego prawica kojarzy się z fanatycznymi, zacofanymi katolickimi odklejusami

0

@michal26 Labeerynt. Dodatkowo mają nalewki swojej roboty, można szocika przyjąć i pograc w planszówki. Fajny kameralny klimacik

0

@Nano22 przeczytalem to brajlem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?