BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak patrząc od boku na wybór Probierza to chyba wolę jego ze względu na doświadczenie i jednak obycie w tej piłce niż Papszuna, który zrezygnował z prowadzenia klubu w europejskich pucharach. Papszun byłaby to dobra opcja gdyby miał czas, mogłby ustawić wszystko pod siebie i wybrać nowych liderów reprezentacji. Niepokorny Probierz z wywalonym jajem i ego, bankowo będzie w stanie zdjąć presję z zawodników i po prostu wprowadzić atmosferę lepszą niz obecnie Dla mnie Probierz jako trener na eliminację/turniej jak najbardziej, taki wujaszek. Papszun by tego nie udźwignął psychicznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że odszedł z klubu życia w tak idealnej sytuacji
36
Wyrównanie Lazio, strzelcem bramkarz
0
Bernardo kontuzja?
0
Są jakieś plotki co z de Geą? Są jakieś oferty dla niego?
4
Borek to jest zajezdnia tramwajowa MPK ul. Powstańców śląskich 209, Wrocław
0
@TR3YWAY Psy 1 i 2 i Hari Pota wszystkie części niedługo klasycznie jesienią musi być
3
@Zbyszard Jesteś z podlasia, prawda?
18
Dużo kombinować nie powinien. Jeśli chce wrzucić Gundo do 11stki to albo rotacja z Gavim, który ostatnio zostawił płuca i serce na boisku albo może jakiś wariant z de Jongiem zamiast Romeu co było testowane z Betisem
1
@Medium ciekawe czy potem biorą na backstage groupies w męskiej formie
2
@Wossi61FCB Czyli jednak siadło, ładny grubas
21
@gumaz Zabrać wsparcie wojskowe i niech kijami czołgi atakują
0
Pamiętacie jeszcze jaka piosenka leciała jak Reksio z budy wychodził?
15
@Pawci023x głównie to wyczekuję aż czas pracy minie
26
Wspaniały był to piłkarski weekend. Teraz czas na smutek i oglądanie z rana znów tych samych pysków w znienawidzonej pracy
0
Koniec nadziei Benzema się włączył
0
No trzeba przyznać że uderzył ładnie
0
Ale meczyk do oglądania fajnie się zapowiada
6
Co ten sędzia wymyślił znów bo strzał top
0
@Culer9002 c+sport
1
Dobre rozpoczęcie
1
@Barcasub turbodymomen
1
@Encore Ja myślę że pora wykupić De Zerbiego z Brighton
8
Dodi ratuje wynik w Sevilli XDDDD
piękna dobitka i mamy prowadzenie, kupony łapią oddech
4
@Medium jakbyś się zjaral to bys do tego dorzucil czekolade i jadl ze smakiem
3
W końcu wcisnęli
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Wossi61FCB chodz na kamerke
5
@Wossi61FCB masz pożyczyć 5 pak do końca miesiąca?
3
https://zapodaj.net/images/f518850470063.png
wykopowe ciekawostki
0
@Hrzan Jeden jest kapitanem klubu z wspaniałą historią i zawodnikami, a inny co sezon wędruje na wypożyczenie bo nie może znaleźć swojego miejsca i tworzy jakieś konflikty