Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
No nie jak tylko przypomnę ze Araujo z Andreasem mieli sezon w którym w lidze straci 23 gole coś koło tego
A araujo nie byl przedryblowany w całym sezonie to są zawodnicy ktorzy maja lepsze parametry od inigo wyżsi ,szybsi o silniejsi.Inigo nawet nie był wstanie naprawić źle założonej pułapki Andreas jest wstanie wrócić i wślizgiem naprawić temat.W 2 meczach z interem cubarsi i inigo w 1 polowach gdzie jest gęsto zespół ma siły tracili 4 bramki!!! W ostatnim meczu z Realem Mbapoe strzeli im 3 bramki z czego strate zrobił inigo.Nie róbmy z inigo Boga bo nim tez nie byl ma swoje wady.Nie jest w tym wieku ani na wybitnych zawodnikow jak Mbapoe czy sorlot ktory ma te 195 cm i strzelał bramki.qani na czołowe drużyny ligi mistrzów jak psg gdzie Dembele jak Mbappe by go objechał live w postaci salacha czy inter gdzue gra 3 zawodnikow 193cm i on ze swoim wzrostem....My potrzebujemy aby wygrać ligę ludzi i szybki i wysokich .
Rozegranie tez jest ważne i tu Andreas jest bardzo dobry.Na dziś i Andteas i Araujo przeszli presezon a inigo nie Cubarci 90% leczy kontuzje.Takie są fakty.Zarowno Andreas jak i Araujo w formie sa wstanie walczyc z Dembele Sala hem, Mbappe czy Sorlotem jak są w formie.to sa ludzie poza zasięgiem inigo .Jeśli mamy walczyc o Lige mistrzów trzeba skończyć ze traceniem 3 bramek. I miec ludzi na topiwych zawodnikow inigo nim nie jest i taka jest prawda chodź cenie rozegranie.On byl dobry na 90% reszty zespołów. Ale ligi mistrzów z 3 bramkami w plecy nie wygramy.....Nie róbmy z niego Boga bo ma swoje ograniczenia.....
0
@clyde proste pytanie czemu Polska nie przeznaczone pieniądze aby sie nie zmarnowały poszły na wojsko? Bo czasu na przygotowanie projektu bylo mało.Z powodu rozliczenia budżetu z tego okresu mogliśmy kpo stracić.Dlatego to jest sukces Tuska ze te kpo odzyskano.Problem jest 0, 5% musza to rozluczyć.Przykro mi ale 95% jest dobr@e wydatkowana i pracuje na Polskę.
Nie ma wątpliwości zw blokowanie przez pis kasy i trzymanie tego na ostatni moment przyczyniło sie to gigantycznego pośpiechu i nie zdążono przygotować wszystkich wydatków i część poszło na armię. Jest to wina działalności wcześniej pisu.Zabrali czas aby to przygotować ale to 0, 5% z calosci
0
@clyde istota problemu nieprawidłowości jest czas.Dlatego że pis blokując kpo przez 2 lata zostawił malo czasu na rozdysponowanie kpo.Czasu nie ma z uwagi na to ze kpo trzeba rozliczyć przed nowym budżetem.Robiono to na szybko co sprzyja nieprawidłowości.. Dowodem na to jest tak że część niewykorzystanych środków Polska dostała zgodę aby przeznaczyc na zbrojenia.Ale ta sprawa jest pokłosiem blokowania środkow przez pis.Robieniem wszystkiego na szybko....
0
@michal26 na szczęście to jest 0, 5% kpo ale jest to do weryfikacji i ukarania.Natomiast niestety kpo nam dali na ostatnią chwilę z uwagi na rozliczenie kpo I nieuczciwe osoby ten pośpiechu wykorzystały. Bo groziło ze te środki przeoadną.Wręcz na część rzeczy nie zdążyli znaleźć finansowania i to na co nie zdążono przeznaczyć przeznaczono na armie.Ale jest to pokłosie wstrzymywania przez pis kpo I nie było czasu aby to spokojnie rozdysponować.Sa to konsekwencje rządów pis.
2
No nie jak nie jest szybki i zwrotny to nie jest dla naszych musimy mieć ludzi ktorzy jak źle założą ofsajd to wrócą za zawodnikiem i wybija wsluzgiem piłkę.Ktorzy mają plan B.Cubarci tego planu nie ma inigo tez i traciliśmy po 3 bramki.Nie jest to obronca na Barce.
0
@Xpert77 pytasz się czy dobre są inwestycje w obronę, oze .Oraz dziesiątki inwestycji w samorządach które dają pracę i idą w okb . Polska ma drugiego do wzrosu pkb w Europie.To nie wiem po co zadajesz pytanie na oczywistą odpowiedź że jest pozytywne..
0
@mmaciass a pozbierasz tych klientów z małych miejscowościach.Poza tym ludzie jeżdżą z miast do miasta a nie na lotnisko.Przecietna osoba na lotnisko będzie jechać 1 ra w roku to góra.Na dodatek ma bliżej lotnisko a wszystkie lotniska w Polsce powiększają się zwiększając ofertę.Kwestia jest cen biletów szybkich kolei na ile to zwiększy całkowitą cenę.Nawrocki doskonale wie ze to nie przejdzie i gdyby rząd to podjął trzeba by sie starać o pozwolenia dłużej. Wydłużyło by to czas a nie skrucilo by czas budiwy lotniska .zi skąd pieniądze obecnie całość będzie należeć do Polski a przy projekcie pisu w części lotnisko oddajemy w cudze ręce.Pozaa tym cel szybkich kolei jest odciągnąć ludzi od latania samolotami i chodzi o to aby do ogryza pojechać pociągiem. Obniżenie prędkości wydłuża czas.Ue inwestuje w szybkie koleje po to aby zmniejszyć ruch w powietrzu oraz zmniejszać emisje.
Ten projekt w obecnym stanie inwestycji to sabotaż tunel w lodzi szybkich kolei kopia już 2 tarcze budowa się zaczęła tak naprawdę.Phza tym ilu ludzi w pociągu bedzie jechało ma lotnisko 5 osób.....reszta chce jechać do miasta czemu maja nadkładać czas i jechać dłużej .Pokaz mi miasto gdzie wszystkie koleje jada na lotnisko a nie do innych miast?;)
0
@KaammiilM1206 też mam taką opinie
0
@Laminedependencia dlatego że uważam ze zarówno Cubarci jak i Inigo są fantastyczni na 90% zespołów z którymi się mierzymy.Obsj swietnie rozgrywają i robią pułapki Oczywiście inigo jest przywódcą. Ale są w lidze zawodnicy ktorzy sa od nich szybsi jak Mbapoe czy wyżsi jak sorlot czy 3 graczy interu po 193cm gdzue lepiej na ten mecz dać wyższych i szybszych Andreasa i Araujo bo w tych sytuacjach tracimy po 3 bramki uważam ze flick ma słabość do inigo i Cubarsiego.A tu trzeba innych ludzi albo ze wzrostem albo szybkich.To ma i zandreas i Araujo przy czym być może dochodziła kwestia kontuzji I słabszej formy Araujo I Andreasa nie byl pewny również z tego ppwodu. Ale warunki jako obrońcy lepsze ma Andreas i zaraujo zarówno wzrost jak i szybkość.Nie chciałbym aby na najważniejsze mecze z zawodnikami szyszymi albo wyższymi byli wystawieni Cubarci z zinigo.Na resztę meczy spoko.Bo inaczej bedzie trzeba odrabiać po 3 bramki.....Pomimo słabszego rozgrywania Araujo ale zandreas jest w tym znakomity.No i inigo jest wiekowy bedzie tylko gorzej.Wbrew pozorom jeśli Araujo zrobi formę a Andreas utrzyma to co pokazuje to może będzie wieksza szansa na LM.Z powodów o których piszę.I aby jasne było onigo to fantastyczny zawodnik chodź już nie na wszystkich.
0
@APTAPT tylko ja mam wrażenie że on jest ulubieńcem Flicka i grałby w najważniejszych meczach a on jest świetny w rozegraniu w pułapkach ofsajsowych.Ale są przeciwnicy którzy mają warunki id niego lepsze jak Mbappe który w ostatnim meczu strzelił mu 3 bramki bo biega szybciej a w 1 meczu pułapki wychodziły a po 1 błędzie padł gol.Czy taki 195cm sorlot gdzie inigo ma 182 i tu lepszy jest Araujo czy Andreas.U Flicka grałby Inigo o ile nie byłby kontuzjowany.Mbappe biegał znam 34 km to wyżej od najszybszej prędkości inigo a tyle biega Andreas. Do meczu z interem lepszy byłby Andreas z Araujo którzy są dużo wyżsi niż cubarci i Inigo a tam jest 3 graczy po 193cm.Icxywiście nad Araujo trzeba po kontuzji pracować. Na razie nie ma kontuzji przeszedł presezon.Natomiast teraz masz zdrowazy układ w kadrze z uwagi na dużą liczbę stoperów a jeszcze Martin był próbowany.
1
@APTAPT my potrzebujemy mieć wysokich obrońców silnych i szybkich.Z całym szacunkiem tych oatameyrow nie ma ani z cubarci ani i inigo.zbylo 4 zawodników którzy strzelili po 3 bramki.Zauważ ze Na spalone Mbappe lapali w 1 meczu w ostatnim facet strzelił 3 bramki.W momencie kiedy nawala spalony nie ma planu B .Ale Araujo I Andreas to mają.Andreas dobrze rozgrywa Aeaujo jest w tym słabszy.Co do obrony obaj potrafili w lidze mieć jedena z najmniejszych liczb straconych goli a Araujo nie przegrał pojedynku.i obaj grali ze sobą jak stoperzy.....Da się tylko nad nimi musi popracować Flick.Araujo nie orzeszdl presezonu miał kontuzje.Ale grał 2 rundę a teraz miał normalny preseezon.Niech się za nich bierze. Cubarci dobrze rozgrywa ale za szybki nie nadąży takiego zmartineza sfaulował i byl karny......Jak grał inigo z cubarcim vs Mbappe padły 3 bramki teraz też byl bardzo słaby....
0
@Konradowskyy niech popracują nad tymi obrońcami co mamy.zprzeoracowali oresezon Araujo po kontuzji wraca już pół roku.Na drugą runde powinien być bardzo dobry.
0
@APTAPT ale my mamy od cholernie obrońców może nad ich formą popracujemy
0
@JimMorrisonFCB czemu mieliśmy o 1 za dużo z obrońców a on wiekowy i gdzieś czytałem ze nie jest już wstanie grać na fizycznym poziomie 59 meczy .zjeszcze problemy w presezonie
3
Jeśli inigo Martinez twierdzi ze fizycznie nie jest w stanie grać na najwyższym poziomie cały sezon.zto szacunek dla Inigo.Ja się z tą opinią zgadzam.
0
@Kazragore nie sasze Araujo wracał po kontuzji pół roku wcześniej nie mial presezonu a teraz ma.zma prosta drogę do robienia formy...
0
@Andi18
No tak ale zauważ teges w ostatnich meczach .weźmy Mbappe w 1 meczu same spalone w ostatnim.meczu Mbappe strzela 3 bramki w tym po stracie piłki przez inigo.Z interem w 2 meczach w 1 polowie stracili 4 bramki.....Potrzebujemy wyższych i szybszych ludzi bo z sorlotem też nie mieli szans.Mamy takich zandreas i Araujo ale z tym ostatnim trzeba zrobić porządek
0
@kaamil1910 tak nawet teraz cis tam mu dolega.Ake Andreas i Araujo też są szklani.Ale orzynajmnoej są szybcy i wysocy.Zrobia zły spalony to sa wstanie wrócić i wybić piłkę. Ani Inogo ani Cubarci tego nie zrobiąZresztą mam wrażenie ze i te pułapki gorzej wychodziły co pokazał Mbapoe gdzie im strzelił 3 bramki.
2
Powiem tak w 1 klasyku łapał Mbappe na spalonych ale w ostatnich klasyku zrobil strate Mbappe strzelił bramkę i strzelił jeszcze 2 gole.Inigo ale i zcubarci to świetnie zawodnicy ale na 80% drużyn z którymi gra Barca.Nie dla interu Liverpoolu Mbappe, Psg.Takze na takiego Sorlota czy innych zawodników którzy strzelali Barcelonie po 3 bramki.Jeśli Barca chce wygrać LM to Flick musi doprowadzić do łasu Arauho i Andreasa którzy są wysocy i szybcy.
0
Bardzo dobrze się stało na najlepsze kluby i najlepszych zawodników za niski i za wolny Andreas jest lepszy od niego i szybki i wysoki świetnie rozgrywa. Sprawa się rozwiązała. Powodzenia i dzięki inigo za wszystko co zrobiłeś.
0
@CLS63AMG a to ciekawe bo jeśli pis wygra wybory to może przejąć od Ursuli urząd i pis może pożegnać się z kasą bo on doskonale wie co pis wyrabia.A jak skończy sie kasa z kpo I funduszu sprawiedliwości to po poparciu.Obecnie orban stracił oba fundusze i poparcie idzie na łeb na szyję.Jeśli zablokuą turbiny na lądzie energia będzie dalej droga.Sytuacja pisu będzie bardzo ciężka.Już po 1 dniu nawrocki nie spełnia obietnic.....
0
@lithotripter z czym klamią?
0
@SelloutCrowd już zaczynają śpiewać ze część zgłoszą w przyszłym roku;)
Niech zablokuje turbiny wiatrowe i dopłatę di energii to nie dość ze okłamał swoich wyborców to jeszcze będzie blokował obniżenie ceny energii.Narkomanom się nie wierzy....
0
@lithotripter ja też:)
0
@lithotripter niestety ale być może na Węgrzech pogonią orbana.Przynajmniej jeden kraj wróci do normalności. U nas z pisowskimi prezydentami będzie caly czas bałagan....
1
@manero ue nie moze dawać kasy jak nie ma praworządności bo rząd zapierd.kasę.Przed irbanem i pisem każdy zachowywał się normalnie.Ci przyszli duda złamał 13 razy konstytucje dlatego ue zaczęła się bronić.Ue jest organizacja oanstw demokratycznych a nie pelzających autokracji.Nie spełniasz zasad demokracji nie dostaniesz kasy zby ukraść. To Pis źle zaczol zmieniać Polskę bez poparcia potrzebnej większości Polaków bo nie mial większości konstytucyjnej.zto pis z orbanem zmienili ue.
2
@clyde zielony ład opracowywał wojciechowski z pisu jak byl komisarzem czym chwalił się w spotach.
Uchodzcow ściągał za kasę pis.Obecnie jest zamrożone prawo do przyznawania Azylu.Tarcza spowodowała ze uchodzcy zaczęli atakować Litwę i tamtędy wchodzą granicę i z litwa i z Niemcami są kontrolowane liczba imigrantow spada a zgodnie z prawem orzeszli przez granicę polska i Niemcy maja prawo ich nam odesłać bo pis ich na wpuszczać bo obecnie tarcza ograniczyła do 90% za pis było 30%.zawiesiliśmy kwestie zazylowe także jest spora deprawacja Gruzinów i innych.
0
@lithotripter ale za kierunek Białoruś odpowiada orban a nie ue.Obecnue traci poparcie i tam władzę przejmie ktoś inny.Orban to wtyka Risji
0
@mvnBasten no i co ma Murański do braku spełnienia obietnicy przez Karola?
0
@ProMILs delikatnie zwracam uwagę że zapewne nie jesteś w podstawówce i warto miedź wiedzę co to jest program partii a co zawiera program koalicyjny partii i tyle.