Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vegeta88 problem nawrockiego jest taki ze to robi podczas wywiadów, uroczystości czy debaty ......u trzaskowskiego nie widać aby coś na uroczystościach ćpałTo jest różnica. czy walił.
0
@Vegeta88 to że byl zmęczony jest dowodem ze nie wali tak to by wzioł .To karol jechał na dopingu na debacie:) i nie tylko.Moze tak samemu bez dopingu nie potrafi funkcjonować.Powinien dla własnego dobra iść na odwyk .....
0
@pride1899 nie mam dowodow ze tego nie zrobił za to nie odpowiedział na zarzuty dziennikarzy.....na ten moment ucieka od wyjaśnienia sprawy wielokrotnie kłamał a kibolstwo i afera ze starszym panem nie dodaje mu wiarygodności.Funkcjonuje tez w świecie gangu sutenerów......na dodatek bosak który ujawnił że chodzi na ustawki stwierdził ze prawdopodobnie to co mówi o nawrockim jest prawdą ....mowi to gość który ujawnił ustawki.....Dopóki nawrocki sie z tego nie oczyści będę o tym przypominał.Kazdy porzadny człowiek z takich rządów by sie oczyścił a nawrocki....wstyd....
0
@Vegeta88 no nie nie było tutaj żadnych podejrzeń w sprawie trzaskowskiego w przypadku nawrockiego to on nawet teraz na uroczystościach się odurzał.zmsmy orezydenta który chodzi odurzony pełniąc funkcje prezydenta .......hakaś porażka...
0
@PJ777 wyszedł i grał jak profesor ma doświadczenie .zlepsxe warunki od Cubarsiego jest wyższy i szybszy , bardzo dobrze rozgrywa ,strzelił bramkę.Cubarsi presezon zawalił....
0
@clyde cóż;) jestem skromną osobą nie skomentuję tego;)
0
Jedyna rzecz to Andreas powinien być przed Cubarsim ma doświadczenie i powinien zespolić drużynę być takim inigo
0
@clyde no mówiłem:)
0
@Vegeta88 taki że uciekł przed oczyszczeniem się nie poddał się wykrywaczowi klamst a powinien przyjść wyszło by po jego szach materiałów pozamiatał.Nie skorzystał tez z 24 h sądu to ucieczka przed wyjaśnieniem sprawy bo wie ze pozamiatają pod dywan jak zostanie prezydentem jak u Trumpa.Dalej kumpluje się z sutenerem z gangu sutenerów który siedział I specjalnie przyjechał do wawy aby go odwiedzić.Woelokrotnie nawrockoego zlaiano kłamstwie co pjdwaza jego wiarygodność .Dopóki nie oczyszczanie sie z tych zarzutów będę mu to wypominał.....
0
@Vegeta88 poczekamy na badania językowe tvp bo za pis opinia jezykownawcow byla jednosznacza manipulacyjny nie informacyjna.....Nie uważam żeby tvp była neutralna ale też nie jest to szczujnia.Nawrocki przyszedł z bardzo konkretnym obciążeniem z niewyjaśnionymi rzeczami jak sutenerstwo I lkumpluje sie z sutenerem ktory porwał kobiety.Odwiedzzal go w Warszawie.To nie jest niewinny misio.Garbiter uśmiechej tego nie przykryje.To ze 2x kasy więcej poszło na onkologie jest super.zjest to bez sporne wielu ludziom to uratuje życie zwłaszcza ze mamy fatalną sytuacje w onkologie po covidzie.
0
@draxidox raczej powinno się odciąć polityków są rzeczy w tvp które są fajne i ludzie lubią.
0
@Vegeta88 ale wymyślił lepszy sposób dał 5, 2 mld to prawie 2 razy więcej.nie żartuj;)jak tak ma kłamać to niech kłamie dalej;)
0
@Comentateiro to prawda przechył był w stronę trzaskowskiego .Ale nie jest to tvp w stylu pisu ....Natomiast tusk nie zapomniał o onkologi i poszło więcej kasy niż 3 mld.Bo tu możesz przemycić taka wypowiedzią ze nic z tym nie zrobiono a zrobiono i to więcej.Bo dano 5, 2 mld.To są takie sprytne wypowiedzi gdzie następna osoba powie tusk nie dał nic na onkologie a mówił ze da 3......tak się dezinformuje ludzi.....następny na tej podstawie stworzy coś takiego.
0
@draxidox no tak tusk skłamał;) z kpo nie poszło 3 mld a 5, 2 mld
https://www.gov.pl/web/zdrowie/miliardy-na-onkologie-ze-srodkow-kpo
0
@alone49 nie on by się spytał czy mam miesskanie;)
Swoją drogą obywatelu pomożemy to taki rasowy komuch;)
0
@Vegeta88 to proste wpierw byl program czy wybór na prezydenta nawrockiego przez jaczynskiego;)?
0
@Vegeta88 prezydenta wybrał kaczyński nikt to inny że pół polski go nie szanuję za cv ;) no cóz
0
Komentarz usunięty
0
@krol211 na konia nikogo nie wsadził .Mógł zagrać bliżej ale byloby to ryzykowne. Dobry pomysł zagrał na wolną strefę
0
@mateusz33 sam mówił że zostaję
0
@MessiForeverTheBest Andreas jest potrzebny
0
@Recha_0684 proszę cię;)))
0
@DJ1992 jest jeszcze olmo , fermin, bernal i ostatnio co bym mówił to to że chlopaki ze szkółki Barcy są słabi
0
@Recha_0684 ok błąd błąd nic nie napisałeś....
1
@Herato u nas jest sympatyczna atmosfera grają ojcowie z własnymi synami ktorzy trenują w klubach sami też grali.Niektorzy co trenuja tez lubią przyjść lubią mieć więcej wolności.
0
Komentarz usunięty
0
@Recha_0684 nie prawda cześć kpo to pożyczka tylko nisko oprocentowanym.Gdyby miała by w dupie jak mówisz komisja teraz by nie zareagowała a zareagowała w tej sprawie.Tusk po prostu budzi wieksze zaufanie bo nie ciągnie kraju w stronę autokracji.
Pis łamało 13 razy konstytucje a szydko nie publikowała wyroków tk bo nie mieli większości konstytucyjnej na swoje zmiany.Zwiazku z tym pis nie miał potrzebnej większości zmian więc ich zmiany nie bylo wola Polaków.Tusk tego nie zrobil i jest za zmianami i przywróceniem praworządności.Jak przyjechała Ursula aby z morawiedzkim sie dogadać senat gdzie ma wieksxość ko przegłosowała zmiany mirawiecki odbębnił sukces .Ursula wyjechała pis w Sejmie wycofał poprawki.Obecny prezydent kibol będzie bronił brak oraworzadnosci i dlatego komisja przyznała kpo gdyż tusk pokazał ze chce iść w przeciwna stronę do pis.Co do pożyczki jest ona niżej oprocentowana niż % jaki polsks moze dostać za granicą jest najwyższa w historii.To wyjątkowa okazja.Nawet duda starał sie w Chinach pożyczyć jakąś kasę bo deficyt byl wysoki.Pis nie zmienił energetyki i gdybyś zrzucił ets to dalej energia jest 2 krotnie większą niz w Europie dlatego teraz remontowane sa sieci i stawiane sa turbiny wiatrowe i budowany jest magazyn energii aby zmniejszyć ceny energii.A ten frajer prezydent kibol chce dopłacać do cen energii......zamiast zmniejszyć cenę energii przy wzroście zapotrzebowania na energii.Trzeba być wyjątkowym glupcem aby tak postępowania.Dlatego siedź cicho...Bo Gówno w sprawie kpo załatwiliście....
0
@Seledynowy co to znaczy nadużyć. Bo skala będzue żadna.Stracą ci co przeznaczyli środki niezgodnie z przeznaczeniem.
Nie da się oszukać na środkach kpo czy funduszach spójności.Wynika to z organizacji jak to jedt robione nie po stronie polski a ue.
Ue nie przelała ani złotówki .Kiedy nastąpi okres rozliczeniowy ue sprawdza kazży projekt czy jest gotowy i jak działa i decyduje czy kasę przelać.To samo z drogami musisz skończyć drogę ue przelewa kasę.Bierzesz nisko oprocentowanym kredyt jak nie masz kasy jeśli drogę na czas nie skończyłeś to kredyt spłacasz sam tu jest tak samo.Jeśli środki z kpo nie są użyte zgodnie z przeznaczeniem ue zwyczajnie nie zapłaci.Ci co wykorzystali środki niezgodnie z przeznaczeniem pokryją sami wszystkie koszty inwestycji. Zue kasy nie zwróciJest to ich problem tych co źle wykorzystali pieniądze.system jedt po to aby rząd nie kradł.
0
@Greenalley oczywiście powinniśmy tez czasem sie cofnąć zagrać z kątry - mamy do tego Yamala Raphinie, Rashforda, i Torresa co pobiegł 35, 7 km na h.Tu się zgadzam.Ale zarówno Balde Andreas , Araujo I chodź tego nie widać kounde też ma w teorii niezły top speed chodź nie wiem czy nie jest wolniejszy przez przypakowanie. To jednak pamiętaj ze im dłuższą drogą do bramki to szanse naszych stoperów i skrzydłowych rosną aby dogonić napastnika z piłką wejść bark bark lub przed niego albo wejśc wślizgiem.O ile w przypadku tych zawodnikow zwiększa szanse na obronę to w przypadku Erica i Cubarsiego staje się większym problemem gdyż oni nie odrobią a stracą dystans bo są za wolni.Pozaa tym im więcej biegniesz sprintem tym bardziej się męczysz i trudniej jest wykończyć sytuację. Więc wszystko zależy kto broni i w jakiej jest formie.Araujo narzekał na brak przygotowania fizycznego z uwagi na kontuzje i brak presezonu.To wszystko zależy kto i w hakiem dyspozycji fizycznej się znajduję.Plusem jest to że wszyscy obrońcy przeszli presezon.Jest to dobry punkt wyjściowy.
1
A cubarci to nie ma zbitego kolana pewnie Flick Vędzue dalej testował.Piza tym Cubarci jest w skabej formie.Nie powstawienie na Andreasa byloby dziwne