0

@Commando gdzie dokłada z kpo turbiny ida .

2

@Kgorecki2500
Jeśli zobaczysz ze wyspa z plastiku na oacyfiku jest 2 krotnie większa niż Polska to kombinują aby nie zwiększać problemu plastiku na świecie.

Ue to zrobiła bo łatwiej jako całość poddać recyclingu. Jednak problem oalastiku istnieje.


Wielka Pacyficzna Plama Śmieci, nazywana również Wyspą Śmieci, to ogromne skupisko śmieci i plastikowych odpadów, które gromadzą się w północnej części Oceanu Spokojnego, między Kalifornią a Hawajami. Nie jest to zwarta wyspa, ale raczej rozległe pole unoszących się odpadów, które tworzą gęste skupiska, szczególnie w centralnej części.
Dodatkowe informacje:
Pochodzenie:
Plama powstała w wyniku działania prądów oceanicznych, które gromadzą odpady w jednym miejscu.
Rozmiar:
Szacuje się, że zajmuje obszar ponad 1,5 miliona kilometrów kwadratowych, co jest kilkukrotnie większe od Polski.
Problem:
Oprócz widocznych, dużych kawałków plastiku, w plamie znajduje się ogromna ilość mikroplastiku, który stanowi poważne zagrożenie dla ekosystemu morskiego.
Zagrożenia:
Mikroplastik jest spożywany przez organizmy morskie, trafiając do łańcucha pokarmowego.
Inne plamy:
Istnieją również inne, mniejsze plamy śmieci w oceanach, ale Wielka Pacyficzna Plama Śmieci jest największa.

0

@PatrychoO a to ja wybrałem kibola, ćpuna, naciągacza starszego pana na mieszkanie który oszukał notariusza co sam się lrzyznał.Kumplującego się z gangsterem z gangu sutenerów odp za porwanie dziewczyny....I wam jest podejrzany.Cxy czytałeś opinie na temat nawrockiego byłego ministra spraw zagranicznych pisu Czaputowicza.W gronie doradców Nawrockiego nie ma nikogo od polityki zagraniczej..Potem masz taką sytuacje że z 1 strony Bielan sabotuje Tuska aby nie jechał a z drugiej strony nawrocki zachowuje się jak amator i go tam nie ma.....ok mogę zrozumieć ze facet nie ma kompetencji do bycia prezydentem( nie byl w europalamencie nie zna ludzi , nie był ministrem spraw zagranicznych .m nie zna się na ekonomii co mu mentzen wytknął.qbyl dyrektorem muzeum zna się na historii tyle .Nie te kompetencje.To nawet jak bierzesz nie ogara o to ćpa ....to dajesz mu fachowców od spraw zagranicznych itp.....wziął ciocię klocie Kempę .......już porażka na 1 rafie. Niestety za dobór doradców odpowiada prezydent.

0

@BorzyKrzys moze coś brała.....albo zapomniała podlać kwiaty;)

0

@mvnBasten to jest :) płacz dla Ciebie:) a swoją drogą no cóż trzeba przeżyć kibola na stanowisku prezydenta .Takie amatorki jego jak ta nie powinny nikogo zaskakiwać;)

0

@pluszek wklejaj kto ci broni:)

0

@Kgorecki2500 nie ,chodzi generalnie o sposób myślenia prawicy.Pis uprawia politykę że w głosowaniach w ue przegrywał 1 do 27.Pppulistycznie ja w za komuny za tą porażkę dostawała na lotnisku kwiaty;)troche robią debili z wlasnych wyborców ale cóż Konfa jest nie lepsza, przemówienia baryłki czy zajączkowskiej spychają ich na margines.Tam już nic nie mogą .O braunie już nie wspomnę chodź jest poza konfą i chcą się go pozbyć.....arogancji prawicy nie brakuję.....Tylko ze polityka zagraniczna to sojusze gdzie zalatwia się sprawy a nie daje się kwiaty po spektakularnej porażce.Karol zapewne nie pojechał aby nie plątać się pod nogami tych co decydują.....Bo tam trzeba jednego głosu aby tej ukrainie pomóc....

0

@Kgorecki2500 to nie prawda. Natomiast Meloni pis zraził bo glosowali za odwałaniem ursuli czego ona nie chciała i jej bracia też.Lekcewarząc ambasadora usa od trumpa lekceważysz kolejnego pisowskiego sojusznika także i konfy.To prawica zostanie bez sojuszników przez arogancję....słabo

0

@Kgorecki2500 no mozesz usa lekceważyć;)

0

@Shad0wK1ng skąd taki odwrotny wniosek.Jalk piszę to on sam się zgłasza jakiś fan czy co.....;)

0

@Kgorecki2500 ambasador jest przedstawicielem uaa a to jest nasz największy sojuszników od którego zależy bezpieczęnstwo.Ciebue to nie powinno nawet interesować po prostu prezydent powinien był tam pojechać i to powinno normalnie funkcjonować. Ale dobrze ze to przejoł rząd. Skoro jest to problem dla Karola albo brak wyczucia.....

0

@NeroTFP1 widać komu zależy na podważeniu ue.Pytanie tylko dla kogo pracują....

0

@Vegeta88 a ja ci karze pisać do siebie;)

0

@Shad0wK1ng to niech się ogarnia....jak taka formę zrozumie.Nie mam nic przeciwko;)

0

@Vegeta88 ty generalnie nie wiesz to nie ma znaczenia ......

0

@Kgorecki2500 nie ona mowi wina jest po stronie polski i podaje jasno karola nie rządu nie ciebie czy mnie a karola ktory jako orezydent reprezentuje Polskę.Ameryka już wcześniej prosiła karola i nie bedzie go za każdym razem prosić o kontakt.Nie bylo go i ona jasno wskazała kto jest winny.anie napisała tusk a Nawrocki.Krory reorezentowac mial Polskę.Sprawa jest oczywista.

0

@Vegeta88
Ambasador jest z ramienia trumpa to nie jest demokratką. Tydzień temu byliśmy przekonywani że Amerykę bierze Nawrocki z uwagę na dudę i relacje z trumpem.To Amerykanie poprosili o nawrockiego.Tu sorawa jest jasna.W grę wchodzi bezpieczenstwo.On jego doradcy dali dupy.Tyle i proszę to na klatę wziąć bo takie są fakty.....

1

@clyde
Sam sie ogarnij weź na klatę ze karol popełnił błąd a doradcy nie ogarnęli sprawy.Ale to on ich wybrał.
wskazując na nową administrację prezydenta Karola Nawrockiego, która dopiero się zadomawia..

Przetłumaczę ci to Wina jest Karola ale to przez to ze się uczy I jest nowy.Ale wina jest doradców ze tego nie zrobili .Ale za doradców wybiera karol.Odpowiedzialność spada na niego.
Proszę to wziąć na klatę......

0

@Kgorecki2500 ktoś mówiło ze to usa miało zapraszać. Ona to ucieka i jasno stwierdziła że wina jest po stronie karola.Zrobiła to w sposób dyplomatyczny mówiąc ze on jest nowy;)

0

@CLS63AMG
"wskazując na nową administrację prezydenta Karola Nawrockiego, która dopiero się zadomawia.."
Podsumowując karol to swierzak dopiero się uczy;)
Tylko to jest wina doradców...jacy doradcy taki prezydent skoro go tam nie ma.No ale jak się Kempę bierze to takie aą efekty;)

1

@RafiVeB nie jestem w żadnej partii gdyż te się zużywają.Co nie raz mówiłem.A ty z jakiej jesteś bo z taką radością przedstawiasz s partyjniak?

2

@Kgorecki2500
A dalej
wskazując na nową administrację prezydenta Karola Nawrockiego, która dopiero się zadomawia..

Ona w sposób dyplomatyczny stwierdziła ze nie jest to wina usa .Wina jest po stronie Nawrockiego ktory jest swierzakiem.Sprawa jest oczywista.Jak sobie Kempę na doradcę bierzesz bo to tez jest ich wina to tak to wygląda potem.

1

@ToWinaSedziego
Ambasador w dyplomatyczny sposób powiedziała ze winę ponosi Nawrocki .Dam sie naucz vzytać
Prawdopodobnie jest to wina Polski, bardziej niż kogokolwiek innego - stwierdziła w Polsat News, wskazując na nową administrację prezydenta Karola Nawrockiego, która dopiero się zadomawia.

3

@CLS63AMG
Prawdopodobnie jest to wina Polski, bardziej niż kogokolwiek innego - stwierdziła w Polsat News, wskazując na nową administrację prezydenta Karola Nawrockiego, która dopiero się zadomawia..
Przetłumacze ci to jest nowy prezydent który nie wie co i jak.....
Tylko to on sobie wzioł Kempę na doradcę ktora siedzi w polityce od lat.
Tylko efekty wyborów doradców wychodzą szybko......mamy sytuacje gdzie w grę wchodzi także bezpieczęństwo Polski i robimy orzerzut broni na Ukrainę.Tylko mamy amatora jako prezydenta bo on kwalifikacji żadnych nie ma .On nawet nie był posłem w euro parlamencie....Nie ma żadnych znajomości jest kompletnym no name.To wychodzi.Jest zielony w ekonomii co mówi Mentzen to wychodzi.Tu nie ma czasu aby się uczyć Tylko trzeba robić robotę na już.Ale jak się Kempę bierze na doradcę to nie dziwne że to tak wychodzi.Dobrze ze są inni w polityce międzynarodowej polski którzy wiedza co maja zrobić.Zreszta o czym karol by tam mówił o wyklętych, ustawkach .....;) nie żartujmy;)

1

@CLS63AMG nie czytałem tylko słuchałem jej wypowiedź już wczoraj jasne jest ze to Nawrocki miał się zgłosić a nie kto inny....

2

@Kgorecki2500 u nas to raczej stworzono sektę ,gdzie facet ma w cv sporo mega słabych rzeczy, ale jarek kazał .To idą głosować. Qtylko efekt tego glosowania szybko wychodzi .....

3

Ambasador usa jasno się wyraziła że brak Polski w usa to wina Nawrockiego.Ale on to facet kompletnie nieznany.O czym on by tam rozmawiał o lechi , wyklętych, ustawkach......
https://wiadomosci.wp.pl/winna-kancelaria-nawrockiego-byla-ambasador-usa-nie-ma-watpliwosci-7190742314433280a

Na następne spotkanie jedzie Tusk.Chyba to najlepsze rozwiązanie.Nawrocki powinien jeździć do Trumpa I do Watykanu. Będzie czuł się komfortowo.

https://wiadomosci.wp.pl/nagle-spotkanie-koalicji-chetnych-i-re-tusk-wezmie-udzial-7190892276480768a


0

@Borry przemówieniazJacxkowskie i bryłki w parlamencie powodują że nic tam nie będą mogli zrobić....coś jak pis 1 do 27....

0

@adi7adi8 Iga jak już grała to była lepsza .Ale to nie była w najwyższej formie.Paolini ma 163cm to geniusz serwisu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?