Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@clyde kupuje i wyrzucam jak wyrzucałem do tej pory. U mnie się nic nie zmieniło. A te 50 gr. podwyżki jest niezauważalne przecież.
0
@sebo939 Zdecydowanie. Juz pisałem o nim że jest dla nas kluczowy, nawet bardziej niż Pedri.
1
Tylko nie Rapha... Już nawet wolałbym absencję Pedriego.
Raphinia jest niezbędny by pressing działał w tej drużynie.
5
@Aragorn33 a może wybrał i grę i pieniądze? Wbrew temu co sądzi La rambla futbol nie kończy się na Barcelonie.
Ja tam mu życzę powodzenia w karierze. Nic do chłopaka nie mam.
0
@Roobo Przecież on nie różni się w tym niczym od Tuska, Kaczyńskiego, Mentzena i tym podobnych kłamców i hipokrytów.
2
@Chada Końcówka calego serialu opierała się w dużej części na niej i w sumie przez caly serial trochę doszło u niej do przemiany, ale nie chcę wiecej pisac by koledze wyżej nie zepsuć oglądania dalszych losów Duttonów...
1
@mmaciass jeśli chodzi o postać Beth to chyba nie będzie to spojlerem jeśli powiem że w dalszej części serialu ta kobieta będzie jeszcze bardziej nazwijmy to irytująca...
Ją albo się polubi albo znienawidzi, nic pośrodku. Ale akurat mi się spodobała ta rola.
0
@cules100pro a kiedy coś wrzucił nowego?
0
@jakub1906 "Ten Real serio poleciał?"
Nie, na niby...
0
@Pedri16Future W tym sezonie zaczyna la liga przypominać bundesligę. Bayern/Barcelona i reszta...
2
@reloaded Ni chcę Cię straszyć ale ja ledwo wytrzymałem. Lekarz juz chciał się poddać bo za nic ta gruba rurka nie cchiała mi przez przełyk przejść.
Wiem już że kolejny raz jak będę musiał to tylko ze znieczuleniem (usypianiem)
3
@mmaciass bardzo dobry serial. lubię takie klimaty. polecam serdecznie
1
@jacobFCB no jak nie? Przecież właśnie dwie słabe grają...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lajcior ale ja pisałem do kolegi który jakieś infantylne pierdółki zaproponował. Ale jak Ci pasuje takie coś to ok.
Patrzyłem trochę ze swojej perspektywy 40latka.
Pozdrawiam
0
@kacper201 fajne, jak mają po 12 lat...
14
@Zoker Następny będzie Arbeloa ;))))
4
@Kgorecki2500 i tylko dwie płcie do wyboru?!?!?!?
A co z pozostałymi dziewięćdziesięcioma?
1
@Kinginiesta A jeszcze w pierwszych dwóch miesiącach sezonu mieli wygrać wszytsko, nawet w klasyku (ligowym) zaprezentowali się jako drużyna lepiej od nas, a teraz?? zupełnie odwrotnie.
Jak to się w piłce szybko zmienia... i jakie ma znaczenie porozumienie na lini trener - zawodnicy. Jak tego nie ma to nawet najlepszy strateg/taktyk nic nie zrobi.
0
@mrboom a tego akurat nie widziałem.
0
Człowiek rano wstaje a tu takie cyrki u sąsiada...
Niech tam się bawią po swojemu, a my robimy swoje.
A tak na marginesie to chyba kwestia tego szpaleru przelała czarę goryczy, sam Xabi jak i Perez zobaczyli że tam nie ma żadnego połączenia na lini trener zawodnicy.
Z czystej ciekawości jestem ciekaw czy sam prezes o tym zdecydował czy też była to niejako kapitulacja samego Xabiego, który zobaczył że już nic z tego gów.. nie wyrzeźbi.
Ale to ich problemy. My jedziemy po kolejne trofea. Vamos!
2
@MaziFCB Gavi słuchaj, taka głupia sytuacja wyszła, nie wolno grać twardo w klasykach, zapamiętaj to sobie, albo stracisz uznanie la rambli...
;)))
0
@sokot a ty znowu o czymś innym. Mi chodzi głównie/tylko o to że przyczepiłeś się tych 7 minut, gdzie akurat to ma swoje uzasadnienie.
3
Jakbyście mieli wskazać w kolejności najistotniejszego zawodnika Barcy z trójki Pedri, Raphinia, Yamal to jakby to wyglądało?
Abstrahując nawet od wczorajszego meczu tylko tak ogólnie.
Ja mimo wszystko wskazałbym Raphinie jako najważniejszą postać. Potem Pedri i Yamal na końcu.
Moim zdaniem bez Raphinii Barcelonie nie wychodzi to co najlepiej oddaje nasz styl, czyli wysoki pressing, szybkie odbiory i skuteczność pod bramką.
Wiem że Pedri to nasz mózg i on zawiaduje środkiem pola i robi to znakomicie, ale uważam że najsłabsze spotkania Barca gra przy braku Brazylijczyka a nie Hiszpana.
0
@sokot bez przesady, wyprostowaną nogą pod kolano Mbappe wjechał. Może nie było jakieś tam wielkiej siły, ale faul na kartkę czerwoną broni się jak najbardziej.
Ale ja nie o tym do ciebie pisałem, tylko o czepianie się siedmiu minut doliczonego czasu jak początkowo sedzia pokazał 5. Chodzi o przerwę związaną z tą własnie kartką, która była własnie w czasie tych 5 minut (zaraz po rozpoczęciu 90 minuty). Więc te 7 minut jest adekwatne.
0
@Roobo sędzia mu nawet dwie czerwone pokazał...
2
@sokot "Mecz przedłużony 5 minut a ten ciągnie do 7."
No przecież czerwona dla de Jonga była własnie w 90 minucie gdy już było podane że dolicza 5, a przerwa z tą kartką to z półtorej minuty jak nic.
Więc akurat o te 7 minut to nie ma co się pruć.
Jedyne błędy sędziego w tym meczu to brak paru żółtych kartek wcześniej, głównie dla zawodników Realu.
0
@Aragorn33 " to są rozważania teoretyczne bo nie ma czegoś takiego jak oddanie jednego pucharu za drugi."
Oczywiście że czysto teoretyczne bo każdy zawodnik chce wygrać pewnie każde trofeum.
Ale jest jak jest i w teorii, szczególnie wśród kibiców, takie rozważania są prowadzone. I zawsze LM czy mistrzostwo ligowe będzie wyżej niż krajowy puchar a tym bardziej superpuchar.
1
@Aragorn33 Ja nie o tym. To hipokryzja z ich strony gdy jak wygrywają to super, kolejne trofeum, a jak przegrywają to umniejszają prestiżowi temu pucharowi. To obłuda i jak pisałem hipokryzja.
Ale nie zgadzam się z twierdzeniem "nie ma ważnych i mniej ważnych pucharów "
Są, i o ile można się spierać czy liga czy LM jest najważniejsza tak nie wmówisz mi że oddasz któreś z tych pucharów za PK a już tym bardziej za superpuchar.
1
@Aragorn33 Niby się czepiamy, ale chyba każdy mając do wyboru LM, ligę, PK superpuchar postawi na ostatnim miejscu. Aczkolwiek to kolejne trofeum do muzeum klubowego.