2

Komentarz usunięty

0

@Kibicodlat5 tylko do tych zawodników potrzebny jest ktoś z autorytetem i osiągnięciami trenerskimi.

4

@armin84 oni nie byli idealni, ale przynajmniej dbali o polskie interesy i rozwój Polski, co się bardzo nie podobało przede wszystkim niemcom, dla których Polska była rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą. Nie jest przypadkiem, że teraz Tusk blokuje cpk, elektrownie atomową, port w Świnoujściu i zgodził się na przyjęcie imigrantów z afryki itd. Dlatego chciał jak najszybciej - bezprawnie przejąć media, żebyś nie mógł się o tym dowiedzieć.

1

Żeby tylko Laporta nie zwolnił Xaviegi i po taniości nie zastąpił go Oriolem Romeu - gość z dna Barcy....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Xavi to taki piłkarski Tusk. Obiecuje cuda, ludzie się na to nabierają a tak naprawdę wszystko dookoła rozpier....

6

Spokojnie, jeszcze mamy szansę na mistrzostwo i LM hahahahahah czy ktoś jeszcze wierzy w te bzdury? Xavi i laporta są tak samo wiarygodni jak Tusk i jego 100 postulatów hahahahahaha

2

Hahahahaha czy jakiś poważny topowy zespół zdecydowałby się na taki ruch?

1

Barcelona niech lepiej obserwuje nowego ...trenera. Bo przy obecnym to każdy młody talent zostanie zniszczony, a topowy zawodnik po pół roku współpracy z naszym wytrzeszczem nie lapalby do gry w Sportingu Gijon.

0

Jak można liczyć na to, że zespół który przegrywa z Szachtarem, Antwerpią, męczy się z 3 czy 4 ligowcem, który w lidze nie zachwyca nagle postawi się Realowi Madryt? Jak można liczyć na to, że wygramy ligę, puchar i superpuchar Hiszpanii? Jak można liczyć na dobry wynik w LM, widząc jak grają pozostałe drużyny w tej stawce? Więc pytam na co liczy Xavi i czy w zarządzie nikt nie powiece końcu, że coś tu nie gra? Przecież tym się niczego nie zepsuje, ponieważ ani sam Xavi w to nie wierzy, jak również zawodnicy nie wierzą w niego i w to co mówi.

4

Z kolei Xavi nie przekonuje żadnego zawodnika w klubie.

9

Romeu potrafi biegać?

17

Ludzie tutaj piszą o jakiś 100 mln, które mogą wpaść. Zejdźcie na ziemię, my nie możemy podnieść z murawy 2,8 mln w meczu z Antwerpią...

0

Xavi do zwolnienia i to na już. Dlaczego? Dlatego, że stracił zaufanie (o ile w ogóle je miał) zawodników. Nic już tego nie zmieni.

2

Nie brakuje, ponieważ ten łach był wiecznie kontuzjowany a gdy nie był kontuzjowany to był irytujący swoją grą.

0

To oni chcą go trzymać do 1/8 ????

1

@korn234 No to kto kupuje zawodników nie pasujących do gry w preferowanym przez trenera systemie? Uważam, że styl gry Xaviego rozumie tylko sam...Xavi. Sciaga sie zawodników, którzy dobrze grali w swoich poprzednich klubach a u Xaviego wyglądają jak trzecioligowcy.

5

DNA Barcelony =
1. 30 bezproduktywnych podań wszerz boiska w tym 4 razy wycofanie piłki do bramkarza,
2. zagranie do obrońcy,
3. ten zagrywa do środkowego pomocnika,
4. środkowy pomocnik wypuszcza podaniem bocznego obrońcę
5. ten wali na pałę w pole karne z nadzieją, że trafi w napastnika ...
Gra na "chodzonego", brak szybkich kontrataków, brak przygotowania fizycznego.

5

Kiedy w końcu ktoś w zarządzie klubu zorientuje się, że gdyby kupić Xaviemu Hallanda, Mbappe, Bellingama, Bernardo Silve, Dr Bruyne itd, to on niczego nie osiągnie a ci zawodnicy beda wyglądać gorzej od Girony? Ile jeszcze trzeba utopić kasy i uruchomić dźwigni finansowych, żeby zrozumieć, że to nie w zawodnikach jest problem?

0

@michalgajdek masz rację, dzieci patrzą i uczą się, pozdrawiam ;)

0

Do Michała Gajdka, dlaczego nie odmieniasz wyrazów ? Napisałeś: "który w lato dołączył do Barcelony". Dlaczego nie odmienisz i nie napiszesz: "który w lecie dołączył do Barcelony" ? Przecież pory roku odmienia się, w tym przypadku : zima odmienia się na zimie, wiosna na wiosną, jesień na jesienią. Co to za jakaś moda nastała ? Zawodnik, który w zima dołączył do Barcelony ... dramat.

0

@Bagsik88 ty go bronisz, więc powinieneś wiedzieć. Gość poza pojedynczymi meczami nie istnieje. W chwili obecnej jest tylko balastem niczym więcej.

0

@Bagsik88 a ile tych meczy było ?

0

@Bogan no ale przecież z Anią trenuje ;)

0

Sprzedać go, póki jest jeszcze coś wart. Lewandowski skończył się na MŚ. Niestety, ale ani do Barcelony ani do reprezentacji niczego już nie wnosi.

1

@Hinczyq inne drużyny też grają defensywnie a pomimo tego Real potrafi wygrywać mecze. Popatrz jak Real wyprowadza kontry a jak my, jak oni wyprowadzają akcję a jak my. Nie można za każdym razem gdy możemy wyjść z kontrą, tak ją wyprowadzać, że rywal zdążyłby 3 razy obiec boisko i jeszcze ustawiłby się w obronie zanim nasza kontra dojdzie do pola karnego.

1

Uważam, że dopóki będziemy mieć trenerów z "DNA" Barcelony, dopóki niczego znaczącego nie osiągniemy. Ten system gry z wymianą setek podań był dobry ponad 8 lat temu, teraz jesteśmy rozpracowani w najdrobniejszych szczegółach. Nie wprowadzamy niczego nowego w naszej grze. Kontry Barcelony wyglądają jak wyścigi staruszków na wózkach inwalidzkich, choć i oni szybciej się poruszają. Kogo byśmy nie ściągnęli do zespołu to będzie cieniem samego siebie, ponieważ jest stłamszony przez specyficzny archaiczny styl gry. Mamy zawodników z potencjałem, którego nie wykorzystują, ponieważ gdy trafiają do Barcelony są uczeni nowego dla siebie sposobu gry, którego nie rozumieją i w którym się nie odnajdą.

0

A mnie się wydaje, że z Barceloną teraz będzie im ciężej. Nie ma Messiego, do którego szło 80% piłek. W polu karnym nikt nie szukał innej opcji zagrania piłki tylko do Messiego, co od kilku lat było tak czytelne, że aż nie można było tego oglądać.

0

@herubq3 ja pamiętam jeszcze Dugarrego, Petit, Dutruela, Christanvala, Dehu, Blanc, Digne, Thurama oni jakoś nigdy w Barcelonie nie imponowali. Trójka Abidal, Giuly i Henry, owszem nie była zła. Lecz nadal uważam, że Barcelona nie jest dobrym miejscem dla Francuzów.

5

Wałęsą: "i ja mu wtedy powiedziałem, Ronald weź się do roboty, wtedy ten klub będzie miał przyszłość"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?