4

Panowie, panie i pozostałe 52 płcie. Nie oszukujemy się, nie mamy napastników, Rashford tomkest porażka - już wiecie dlaczego nikt go nie chciał i siebie. Obrona nie jest na LM, cubarsi, Martin, Araujo podejrzewam, że nie mieliby czego szukać w poważnym klubie, u nas grają tylko dlategoz że nie mamy nikogo innego. Jak mając takie braki chcemy osiągnąć coś w Europie?

1

Jak myślicie, gdy real przegra to o czym jutro będą pisać madryckie szmatławce?
1. O negreirze?
2. 15 zdobytych UCL?
3. O czerwonej kartce Martina?

13

Jest Mekambe, jest Bellingham = nie ma gry.

10

Badania wykazy, że co czwarty madridista jest tak samo pierdolnięty jak trzech pozostałych.

7

Mówcie co chcecie , ale Guardiola jest megaprzergywem. Wypromował się dzięki najlepszej generacji piłkarzy jaka zdarzyła się w historii Barcy. Podejrzewam, że gdyby w tamtym czasie trenerem był ktoś taki jak Flick to byśmy zdominowali wszystkie rozgrywki w latach 2008-2015. Guardiola mając wszystko w Bayernie i jeszcze więcej w MC zdobywa tylko raz mogę mistrzów (nie licząc samograjacej Barcelony).

6

Drugi Trzaskowski...Gosia, Gosia, Gosia....

7

Cancelo...a komu on jest potrzebny...i co łyso wam zakute łby??? :)

2

Josep Maria Bartomeu postać znana, znana także panu Laporcie, znana między innymi z rozjeb...ia finansów klubu, także aktor w takich niedużych rolach...

1

@UserUnKnown no to ciekawe jak potoczyłaby się karierą Messiego gdyby był w realu, pewnie zostałby wypożyczony do jakiejś Mallorki a na jego pozycję zostałby ściągnięty ktoś pokroju Beckhama...

8

Pamiętajcie o jednym, że to Laporta jest najlepszym prezesem w historii klubu, To on dał szansę gry takiemu Messiemu, któremu w pewnym momencie popier.. się w głowie razem z jego tatusiem. Mieliśmy za prezesów Gasparta, Bartolomeu i po każdym z nich Laporta musiał wyciągać ten klub z wielkiego gówna. Jak widać robi to dobrze, klub odzyskuje swoje miejsce w elicie. Messi, Ronaldinho, Koeman, Stoichkov itd to przeszłość. I nawet jeżeli ktoś ma ból dupy jak Messi, że nagle przestał miec wpływ na wybór składu meczowego, sposobu gry, wybór trenera i olbrzymią kasę to jest jego problem. Fani Messiego bedabuwqzac, że został skrzywdzony i powinien grać w Barcelonie do 50nroku życia, fani FC. Barcelony powiedzą, że nadszedł jego czas na odejście i było to najlepsze rozwiązanie dla klubu. Jedni kibicują Messiemu, drudzy klubowi. Klub zawsze powinien być ponad jakimkolwiek zawodnikiem. Można mówić o sposobie pożegnania z piłkarzem, ale w tej sytuacji nie wiemy domkonca jaka jest prawda. Mamy rozżalonego Xaviego i Messiego przeciwko Laporcie,.który dba o dobro klubu a nie Xaviego czy Messiego.

0

@turhiay on ma dbać o dobro klubu. Jeżeli musi wybrać pomiędzy takim nieudacznikiem jak Xavi lub pijawką Messim to wybiera klub i chwała mu za to. Nie ma osoby ważniejszej od klubu.

1

Niestety, ale Xavi się zeszmacił, drugi Murański.

3

W takim razie wielkie brawa dla SZWAGRA!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co by o nim nie mówić to trzeba uczciwie powiedzieć, że jest najlepszym prezesem w historii FCB. To on stworzył najlepszą wersję Barcy w jej historii. O drugiej takiej długo będziemy mogli pomarzyć. To co on stworzył rozwalił w pył Bartomeu, dla ktorego Messi i jego fanaberie były ważniejsze od potrzeb i możliwości klubu. Od kilku lat Laporta "obrywa" za syf w klubie, którego nie zrobił, a który chce posprzątać.

12

CF UEFA Madrid. Tyle razy przepychali im lige mistrzów, że decyzja w sprawie valverde to nic. Gdyby tak policzyć, to 8 z 15 pucharów to wygrała im UEFA.

0

@wojopancer czy ja się mylę, że to ten grubas stworzył swego czasu wielką Barcelonę? Czy to ten grubas dał szansę Messiemu i być może dzięki temu grubasowi Messi jest tym kim jest?

2

Niech ten Messi już spierd...., zrobił duzo dobrego dla Barcy, ale trzeba też powiedzieć, że to między innymi jego zachcianki finansowe dla siebie i kolesi rozwaliły ten klub. Święta zasada (nie ma osoby ważniejszej od klubu) została złamana. Real jakos potrafił pozbyć się Ronaldo - jeszcze na nim zarabiając a Messi stał się grabarzem Barcy, wybierając sobie skład, transfery, trenerów, pensje itd.

0

Myślałem, że tym, który ok rozpoczęciu meczu najszybciej popełnia błąd.

1

@BKSChemik 0*3=0

0

Ze składu zostają: Raphinha, Pedri i Garcia, reszta wypierd.ać!!!

3

Jeżeli ktoś jeszcze chce dać 300 baniek za Yamala to brać, gość za rok będzie drugim fatim, niestety ale łeb mu został na peronie a pociąg odjechał.

0

Kounde, Balde, Eric, De Jong, ferran, Lewandowski wypierd...!!!!!

1

Boże, ale się na starość ludziom w głowach pier...li.

3

Mendes, Cucurella...lubią to...

2

Sędzia to kawał sprzedajnej kur...reszta dziada.

1

Gosia, Gosia... tzn Kounde, Kounde...

36

Real nie ma się co martwić, Bellinghama godnie zastąpi sędzia.

12

I te białe kur...mają czelność wspominać coś o Negreirze?

0

Czy jest dodatkowa kasa za rozgrywanie baraży? Może plan jest taki aby w nich zagrać, zgarnąć dodatkowa kasę za transmisję? Bo nie chce mi się wierzyć, że oni są tak zjebani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?