Bercik77
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To są jaja. Real Vardrid. Myślę, że oni tam dobrze kogoś opłacają. Po co kupować zawodników, skoro taniej jest kupić sędziów.
6
Białe kaski robią...
3
De Jong - WYP...AJ!!!!
4
Skoro powiedział to na podstawie tego filmiku, to jasno wynika, że największe pretensje ma do Lewandowskiego, który w niektórych sytuacjach wręcz się kompromituje.
0
@Tomek54321 nie wiesz tego i ja też nie wiem czy zacząl działać przed końcem roku. Myślę, że on nie jest idiotą i sabotażystą, wydaje mi się, że cały czas o tym myślał, bralmpod uwagę różne rozwiązania, które być może nie wypaliły i zdecydował w końcu o sprzedaży loży VIP. Z drugiej strony być może prowadził negocjacje w sprawie ich sprzedaży od września? Tego nie wiemy, dlatego lepiej wstrzymać się z oceną jego działań do końca. Skoro socios mają jakąś wiedzę, że działa na szkodę klubu tompowinni go odwołać lub wywrzeć presję aby zrezygnował.
0
@GucioH rzeczywiście jeżeli nie będzie sukcesu sportowego to Barca będzie w czarnej d. Jednak sukcesu sportowego nie będzie dopóki skład nie zostanie konkretnie wzmocniony, a nie będzie konkretnie wzmocniony dopóki nie wrócimy do zasady 1:1. Pierwszy krok został wykonany, wróciliśmy do zasady 1:1, czas na kolejne, trzymam kciuki, żeby się udały...
0
@GucioH oczywiście, że Olmo był transferowym błędem. Jednak uważam, że po tym co Bartomeu zrobił z klubem były dwie możliwości: sprzedać klub arabom (oczywiście socios nie wyraziliby na to zgody) lub ratowanie się poprzez wyprzedaż majątku. To nie jest tak, że klub nie ma pieniędzy, bo jak widać stać na na kupno piłkarzy, na opłacenie ich wynagrodzeń czy budowę stadionu. Tu się rozchodzi o generowanie przychodów.
0
@creativeopinion a co ty byś zrobił? Jaki masz inny pomysł na rozwiazązanie tej sytuacji? Podpowiedz Laporcie bo on to chyba nie ma zielonego pojęcia o sytuacji klubu....
1
@Barber000 to dlaczego grając zawodnikami z akademii, rezerwy Barcy nie mogą od kilku lat awansować do secunda B?
0
@Tomek54321 masz rację, bo zdobycie kilkudziesięciu czy kilkuset baniek to tak naprawdę godzina roboty...
7
Tak czytam komentarze niektórych osób, że Lapcio jest zły, że Lapcio powinien odejść itd, no i zastanawiam się co kieruje tymi ludźmi? Może ja czegoś nie rozumiem ale moim zdaniem gdyby nie "kombinacje"Laporty to dzisiaj pewnie bylibyśmy w Secunda Division, dlaczego? Dlatego, że po prostu nie mielibyśmy zawodników do grania, skończyłyby się kontrakty Messiego, Alby,Buaquetsa, Roberto itd, nawet jeżeli byśmy chcieli je przedłużyć to przy ciągle zmniejszającym się limicie plac wyliczany przez ligę, nie byłoby szans na ich zarejestrowanie (przykład Messiego), nie zarejestrowali byśmy nowych kontraktów Pedriego, Gaviego, Araujo. Nie kupilibyśmy Lewandowskiego, Torresa, Raphini, Opmo, Kunde, nie ściągnęli byśmy Christensena, Martineza (ponieważ również nie zarejestrowalibysy ich kontraktów, jak widać odejście Gundogana i uwolnienie jego pensji nie spowodowało, że mogliśmy zarejestrować Olmo). No i kim mielibyśmy grać? Dlatego uważam, że pomimo popełnionych błędów z trafnością niektórych transferów ogólnie Laporta dał radę i jakoś przywrócił Barcelonę do zasady 1:1 bez konieczności sprzedaży klubu arabom.
0
@Pawel1985 zjedz pizze bo gwiazdorzysz
0
@RydwanFaraona udowodnij kretynie, że w kłamliwy sposób
1
Z Laportą jest jak z tuskiem kłamstwo goni kłamstwo, bajka goni bajkę. Miał być Williams, powrót do zasady 1:1, olbrzymi kontrakt z NIKE, miały być głośne transfery , zbudowana stabilność finansowa, a na końcu wychodzi jedno wielkie kłamstwo i działanie na szkodę klubu - tak jak w Polsce (cpk nein, elektrownie atomowe nein, żegluga na odrze neine, orlen kaput). Laporta notorycznie kłamie, opowiada jakieś bajki a mimo to są ludzie, którzy mu wierzą i którzy go popierają.
1
@Zoupka no to zostaje czytanie słownika ortograficznego ????
10
Trzeba to sobie powiedzieć wprost, Deco jest debilem.
3
Chciałbym kupić dom za 2 mln i do tego nowe lambo, co prawda nie mam na to kasy ale zachowuje spokój, mam dobre odczucia i jestem pełen optymizmu.
18
Czyli standardzik, na początku kupimy Williamsa, Olmo a skończymy na jakimś darmowym szrocie. Miała być kasa z umowy z Nike, ze sprzedaży praw do czegoś tam a skończy się na 20 euro wygranych w zdrapce z chipsów.
0
@Hadim hahahahaha wyłacz TVN, jak to jest, że ta święta platforma nie kradła, nie robiła afer i rozjebała finanse kraju, na nic nie było pieniądzy. Ani na służbę zdrowia ani na wojsko ani na policję na nic. A za czasów tego złego PiSu, który tak zadłużył kraj, który miał tyle afer, który tyle nakradł to na wszystko były pieniądze, podniósł stopę życiową Polaków, trzymał zadłużenie kraju w bezpiecznych granicach, zwiększył budżet kraju ponad dwukrotnie, niemalże wprowadził Polskę do g20, jak to zrobili? Tak szczerze, to wolę tych niby złodziei z Pisu aniżeli tych kryształowych skurwysynów z platformy, którzy realizują polecenia Niemiec i ruskich.
0
@Gregor1899 w Jagodnie przed lokalem wyborczym
1
@Hadim nie wiem dzieciaczku ile masz lat,ale porównanie bartomeu z Jarkiem jest grubo nietrafione. Najwyraźniej nie pamiętasz naszego słońca peru, który nakradł w ch*j kasy ( m.in. afera vatowska), zadłużył kraj na tyle, że musiał ukraść Polakom ich pieniądze z OFE, ludzie robili zakupy na zeszyt, bezrobocie było wysokie, a ten ch*j dodatkowo zblatowal się z Putinem i nawet miał go informować o działaniach nato, na końcu spierdolił z Polski. Bartomeu przy rudym ch... to amator w rozpieprzaniu czegokolwiek. No ale z tictoca nie dowiesz się o tym. Lepiej idź na darmową pizzę...
1
Ale mu dopierd.....
1
No i to jest sposób na wyjście z problemów finansowych ...hahahaha
1
Byłem lepszym trenerem od tych 14, którzy są przede mną....
2
Yamal zostaje, reszta WYPOERDALAĆ na czele z Xavim.
Klub mem.
2
A czy to nie w ostatnim czasie odpadliście z LM i przegraliście z Realem? Czy on coś zażywa od nitrasa?
3
No to niedługo będzie 5 rocznica kompromitacji Barcy w rewanżu z Liverpoolem.
0
@BISHBASHBOSH skoro był taki świetny to dlaczego jego gry nawet Xavi nie wytrzymał i ściągnął tego drewniaka? Pewnie Xavi był na tym meczu, który ty oglądałeś i wcale go nie ściągnął xD
0
@BISHBASHBOSH przecież od Lewandowskiego piłka odbija się jak od drzewa, ty oglądasz mecze? O jakim ty przetrzymywaniu mówisz? Gość błyskawicznie traci piłkę. Może czas ściągnąć znad łóżka plakaty Lewndowskiego?
27
Chwilę zajęło wuefiście zrozumienie, że w piłce jednak trzeba ...biegać.