0

Czy jest dodatkowa kasa za rozgrywanie baraży? Może plan jest taki aby w nich zagrać, zgarnąć dodatkowa kasę za transmisję? Bo nie chce mi się wierzyć, że oni są tak zjebani.

7

Czy można wpuścić Szczęsnego za tego zjebanego Kounde?

0

Kounde, Kounde, Kounde.....

0

@grzechu1999 40 latka nieżyjącego od 3 lat.

0

Czy ktoś wie co robi na boisku, mając na ławce rezerwowych Cancelo czy nawet Szczęsnego - ten sabotażysta "Kundel"

5

Mekambe się lekko poje...to nie mecz tylko rozgrzewka, chyba, że rozgrzewa się do symulowania karnych.

12

Pięć wniosków po tym meczu:
1. Mekambe jest zakompleksiony.
2. Real ma ból dupy.
3. Gdy Realowi nie idzie to zawsze może liczyć na sędziego.
4. Real to zgraja celebrytów a nie zespół.
5. Perez i Xabi Alonso muszą zostać jak najdłużej w tym klubie...

1

Wyj mendo, wyj. Polecam maść na ból dupy. Skoro nasze gole były przypadkowe, to wasze jakie były?

0

Co za zjeb. Jaki klub taki sygnalista.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdy real nie może tam im sędzia pomoże.

0

Czego się spodziewać po zje..nym makumbie i tej całej bandzie białych przegrywów z żółtą plama na spodenkach??

0

xabi alonso lalalalalala, xabi alonfo lalalalalala.....

0

Xabi Alonso lalalalalala, xabi Alonso lalalalalala

4

Czyli jutro w hiszpanskich gazetach i w realamdridtv można się spodziewać tematu o Negreirze. Tak jak w Polsce, coś Tuskowi nie wyjdzie, ktoś go.osmieszy to zaraz jest temat zastępczy: PiS, PiS, PiS.

3

Coś mi się wydaje, że Negreira robił Barce w CH... Brał od niej kasę i kazał.wlierac real i tak to trwa aż do dzisiaj.

1

Tom jest chyba żart.

0

@Joopiter czyli rozumiem, że boczny obrońca nie jest nam potrzebny...a szwagry sprowadzają zawodników na złość Flickowi....

1

Real musi mieć takich samych zje..ów jak tusk. Gdy znowu im się noga powinie, to będzie gość od wymyślania idiotyzmów, w które będą wierzyły jeszcze większe zj..by.

12

Rozumiem, że autor tego tekstu ma większą wiedzę na temat przydatności zawodnika od samego Hansiego Flicka. Gratuluję poczucia humoru i samooceny.

1

@Grzegorz Skowronek - Forma "w lato" jest uważana za niepoprawną w normie wzorcowej języka polskiego (szczególnie w mowie formalnej), choć bywa używana potocznie; poprawnie należy mówić latem lub w lecie, tak jak przy zimie mówimy "zimą" / "w zimie", a nie "w zimę"

0

Zapytam z ciekawości, kim jest ten zjeb?

0

No i mamy kolejny problem, bo gość nie ma głowy do grania, tym samym nikt poważny go nie kupi, pozostają jakieś średniaki, które z kolei nie będą w stanie opłacić jego pensji. I tak będziemy się bujać do końca jego kontraktu, ciągle będzie mówił, że nie ma głowy do grania, ale do interesów i do kasy ma.

3

Hiszpańska cipa potrafi jedynie zaatakować z partyzanta.

14

Gdyby każda kontuzja go wzmacniała, to dzisiaj byłby Terminatorem, a jednak nadal jest szklanką...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bronx 2 bramki zaliczone, 3 na minimalnym spalonym, 1 niewykorzystany karny... real zmiażdżył Barcelonę a ty piszesz o minimalnym zwycięstwie.

0

Co za lamus. Dał się zrobić jak niedorozwinięte dziecko.

1

Jakbym słyszał Tuska w TVP mówiącego o swoich sukcesach...

5

Tak czytam komentarze niektórych osób o tym, że mało brakowało, że real słaby, że brakowało Lewandowskiego itd. Zapomnieliście chyba o tym, że real strzelił nam 2 bramki, oprócz tego 3 na minimalnym spalonym i nie wykorzystał karnego...faktycznie słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?