Bercik77
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jest dodatkowa kasa za rozgrywanie baraży? Może plan jest taki aby w nich zagrać, zgarnąć dodatkowa kasę za transmisję? Bo nie chce mi się wierzyć, że oni są tak zjebani.
7
Czy można wpuścić Szczęsnego za tego zjebanego Kounde?
0
Kounde, Kounde, Kounde.....
0
@grzechu1999 40 latka nieżyjącego od 3 lat.
0
Czy ktoś wie co robi na boisku, mając na ławce rezerwowych Cancelo czy nawet Szczęsnego - ten sabotażysta "Kundel"
5
Mekambe się lekko poje...to nie mecz tylko rozgrzewka, chyba, że rozgrzewa się do symulowania karnych.
12
Pięć wniosków po tym meczu:
1. Mekambe jest zakompleksiony.
2. Real ma ból dupy.
3. Gdy Realowi nie idzie to zawsze może liczyć na sędziego.
4. Real to zgraja celebrytów a nie zespół.
5. Perez i Xabi Alonso muszą zostać jak najdłużej w tym klubie...
1
Wyj mendo, wyj. Polecam maść na ból dupy. Skoro nasze gole były przypadkowe, to wasze jakie były?
0
Co za zjeb. Jaki klub taki sygnalista.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdy real nie może tam im sędzia pomoże.
0
Czego się spodziewać po zje..nym makumbie i tej całej bandzie białych przegrywów z żółtą plama na spodenkach??
0
xabi alonso lalalalalala, xabi alonfo lalalalalala.....
0
Xabi Alonso lalalalalala, xabi Alonso lalalalalala
4
Czyli jutro w hiszpanskich gazetach i w realamdridtv można się spodziewać tematu o Negreirze. Tak jak w Polsce, coś Tuskowi nie wyjdzie, ktoś go.osmieszy to zaraz jest temat zastępczy: PiS, PiS, PiS.
3
Coś mi się wydaje, że Negreira robił Barce w CH... Brał od niej kasę i kazał.wlierac real i tak to trwa aż do dzisiaj.
1
Tom jest chyba żart.
0
@Joopiter czyli rozumiem, że boczny obrońca nie jest nam potrzebny...a szwagry sprowadzają zawodników na złość Flickowi....
1
Real musi mieć takich samych zje..ów jak tusk. Gdy znowu im się noga powinie, to będzie gość od wymyślania idiotyzmów, w które będą wierzyły jeszcze większe zj..by.
12
Rozumiem, że autor tego tekstu ma większą wiedzę na temat przydatności zawodnika od samego Hansiego Flicka. Gratuluję poczucia humoru i samooceny.
1
@Grzegorz Skowronek - Forma "w lato" jest uważana za niepoprawną w normie wzorcowej języka polskiego (szczególnie w mowie formalnej), choć bywa używana potocznie; poprawnie należy mówić latem lub w lecie, tak jak przy zimie mówimy "zimą" / "w zimie", a nie "w zimę"
0
Zapytam z ciekawości, kim jest ten zjeb?
0
No i mamy kolejny problem, bo gość nie ma głowy do grania, tym samym nikt poważny go nie kupi, pozostają jakieś średniaki, które z kolei nie będą w stanie opłacić jego pensji. I tak będziemy się bujać do końca jego kontraktu, ciągle będzie mówił, że nie ma głowy do grania, ale do interesów i do kasy ma.
3
Hiszpańska cipa potrafi jedynie zaatakować z partyzanta.
14
Gdyby każda kontuzja go wzmacniała, to dzisiaj byłby Terminatorem, a jednak nadal jest szklanką...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bronx 2 bramki zaliczone, 3 na minimalnym spalonym, 1 niewykorzystany karny... real zmiażdżył Barcelonę a ty piszesz o minimalnym zwycięstwie.
0
Co za lamus. Dał się zrobić jak niedorozwinięte dziecko.
1
Jakbym słyszał Tuska w TVP mówiącego o swoich sukcesach...
5
Tak czytam komentarze niektórych osób o tym, że mało brakowało, że real słaby, że brakowało Lewandowskiego itd. Zapomnieliście chyba o tym, że real strzelił nam 2 bramki, oprócz tego 3 na minimalnym spalonym i nie wykorzystał karnego...faktycznie słaby.