0

@BISHBASHBOSH zapal coś to może wtedy dojrzysz, że tu nie rozchodzi się o mecze, tylko, że gość ma łeb zjeb..ny. Skończy jak Balotelli...

1

@kacperowski20 w piórka obrastają bo wygrali mecz? Oni nas ku...wa ZNISZCZYLI, wynik jest lepszy niż na to wskazuje mecz. 2 uznane braki, 3 nieuznane, jeden niewykorzystany karny. A my ile oddaliśmy strzałów?

6

Dopóki ktoś chce dać (z różnych źródeł) 250-350 mln za Yamala, to należy go sprzedać i to jak najszybciej. Niestety, ale chłopak jest skrzywiony, odbiła mu sodówka i jak widać po dzisiejszym.meczem nie jest takim kozakiem jak myślał. Obsrał zbroje po tym co powiedział na temat realu, bał się podjąć ryzyka, bał się nawet dryblować bo miał z tyłu głowy, że go mogą połamać. Niestety, ale Messim to on nigdy nie będzie.

2

Jeżeli ktoś chce zapłacić za Yamala 250-300 baniek to wg mnie należy go sprzedać. Gość jest w tym wieku totalną odklejką, to będzie taki drugi Balotelli.

4

Jeżeli to prawda, że Olmo mimo urazu "chciał się sprawdzić na treningu", to oznacza, że jest skończonym debilem.

1

@CocaCola świetnie, zapiszmy ten pomysł aby nam nie wyleciał i myślmy dalej....

0

@torondirn nie jest przypadkiem, że Flick woli stawiac na torresa i nie jest przypadkiem, że młodzi nie chcą grać z Lewandowskim tylko ferranem.

0

@Cules69 akurat on zostaje, w końcu mamy trenera, który coś potrafi i nie ma tego "naszego dna", które w ostatnich latach tak naprawdę zrobiło więcej złego niż dobrego, ponieważ na siłę chcieliśmy reaktywować coś, co było dobre 15-20 lat temu.

2

Oto moje wnioski:
1. Araujo won
2. Lewandowski won
3. Młodym gwiazdeczkom odjeb... ego o czym mówił Flick, dlatego niektórzy won.
4. Wziąć się dom roboty a nie gwiazdorzyć.
5. Dopóki klub nie wyjdzie z kryzysu finansowego to niestety nie będzie potrzebnych wzmocnień. Będziemy ściągać szrot,.którego nikt nie chce co nie pozwoli nam na nawiązanie walki z najlepszymi w Europie.

1

Ten kto to wymyślił, niech się wyspowiada z tego pomysłu ????

0

Pierwszy poważny sprawdzian krystalicznie białych i zostali wyjaśnieni...

1

Coś mi się wydaje, że ten Negreira strasznie robił Barce w CH.... Niby od nich bral pirniadze ale pomagał...Realowi. Gdy się ogląda kompilacje przekrętów na rzecz realu to nie można tego inaczej ocenić. Real musiał nieźle płacić sędziom i to zarówno w lidze jak i lidze mistrzów. Niemożliwe jest aż tyle błędów na korzyść taki i to w kluczowych momentach, gdy real nie mógł to sędzia pomagał.

0

@mint ja czekam na coś nowszego - 100 konkretów, kwotę wolną od podatku itd. Przecież miało być lepiej niż przedtem, prawda? No i Kurski miał rację, ciemny lud to kupił....

4

Gdzie real nie może tam sędzia pomoże....

6

Niestety, ale kibice realu są takimi samymi idiotami jak wyborcy platformy. Wierzą we wszystko co im ich "słońce Bernabeu" powie. Im bardziej są okłamywani i oszukiwania tym są szczęśliwsi.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Brawo drużyna, czy ktoś się spodziewał przed sezonem, że zagramy taki dwumecz w półfinale? Jednak to był kolejny sprawdzian dla wielu zawodników, dla którzynudowodnilo, że po sezonie należy ich pożegnać, na pierwszym miejscu jest BEZNADZIEJNY a może SABOTAŻYSTA Araujo.

5

Araujo wypierd... kolejny raz liga mistrzów odjeżdża przez tego durnia.

0

Cuda, cuda ogłaszają...

3

No bo real, no bo real, no bo real jest od tego, aby ***** go, aby ***** go, aby ***** na całego!!!

11

120 lat wałów białych kurtyzan im nie przeszkadza, natomiast przeszkadza to, że sędziowie hejtowani przez ich telewizję w końcu nie wytrzymali nacisków ze strony największych oszustów w historii futbolu.

0

Po naszym meczu, na stronie białych kurtyzan widziałem wpisy oburzenia, że sędzia przedłużył mecz o 8 minut (jak zawsze, że to dzięki neigrerze-tylko coś tu nie gra, bo odkąd pamiętam to niby Barcelona mu płaciła a ten niewdzięcznik pomagał białym kurtyzanom), dlatego chciałbym się dowiedzieć,a za co wysłannik neigrery przedłużył mecz białych kurtyzan o 7 minut?

1

Problemem jest to, że Barcelona 26 kwietnia gra z prześcieradłami, które za sprawą takich zjeb*w jak rüdiger i ten drugi przyglupek asencio, mogą specjalnie dążyć do ostrych fauli aby wyeliminować naszych zadowników z meczu z Interem, po to abyśmy nie zdobyli LM.

0

To tak jak z ****nym tyfuskiem, działa zgodnie z prawem ... tak jak je rozumie.

0

Chyba sędzia, zrobił wszystko aby real nie miał większej straty...

11

Gdy przyglupek endrick był faulowany przed polem karnym i sędzia podyktował rzut karny, to var nie poprawiał decyzji sędziego.

18

Biali durnie ciągle pier...o neigerze a sami w ciągu sezonu mają więcej prezentów od sędziów aniżeli Barcelona przez ostatnie 20 lat. Jedyne czym te dzbany się chwalą to 15 pucharami Europy, z czego przynajmniej połowę mają dzięki sędziom.
Real woli kupować sędziów niż obrońców...

0

Komentarz usunięty

1

Tutaj ramadanu bronią jedynie tęczowi chłopcy, którym w polskiej i europejskiej przestrzeni przeszkadza krzyż, który dla nich jest oznaką ciemnoty. Natomiast dla tych światłych, wykształconych i obytych osób ramadan jest oznaką postępu Europy. Czy wyobraźcie sobie, że w kraju arabskim gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka mecz zostanie przerwany i piłkarze (chrześcijanie) zaczynają dzielić się opłatkiem a klubowy kucharz przynosi im ciepły barszcz z uszkami?

0

Widać, że Wojtek bardzo się podniecił po tym zwycięstwie...;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?