Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najlepsze chyba z tego wszystkiego, ze to dopiero 10 kolejka. Okej, dzisiaj Real był lepszy, wygrał zdecydowanie, ale kurde! Patrząc na kadrę obu Ekip to była przepaść na korzyść Realu. Gdyby tylko Kounde to lepiej przyjął.. najbardziej chyba boli w jaki sposób straciliśmy tą bramkę na 2:1. Pomijając już fakt czy tam był faul czy nie. Nie powinniśmy stracić bramki z takiego farfocla!! Maskara.. Ciężko się dzisiaj parzyło na Barce. Byliśmy wolni, przewidywalni, tacy bez wiary w zwycięstwo, niestety. Na pewno brakowało dzisiaj Roberta i Rafy. Brakowało nawet Gaviego, z ławki, który zawsze potrafi szarpnąć i dać impuls drużynie. Yamalowi radzę się zastanowić 2x co mówi.. dzisiaj grał tak jakby się bał tego Carrerasa. Oddawał od razu piłkę, nie wchodził w drybling 1 na 1.
0
To dopiero 10 kolejka. Szkoda, że zaryzykowali zdrowie Rafy przed meczem bo teraz znowu będzie pauzował
0
Kur***** mówiłem przed mecze .. tylko nie Eric
2
Pomijając już to czy był tam faul czy nie to jak można stracić taką bramkę… masakra.
Yamal boi się wchodzić w pojedynek z Carrerasem.
0
Ale będę miał satysfakcję, jak nigdy jeśli uda się ich dzisiaj pokonać. Patrząc na Nasz skład, a ich kadrę. W dzisiejszym meczu to przepaść..
6
Tylko nie Eric z Cubarsim… ja bym postawił na Araujo jednak zamiast Erica
0
Jakby tak było to Pique już dawno powinien zostać ukarany ;)
12
Nawet jakby był zdrowy to Eric powinien zacząć na PO w niedzielę :)
4
Najgorsze jest to, że Flick nie znalazł żelaznej dwójki ŚO i co mecz kombinuje i próbuje. Cały czas się ta para zmienia. Aż przychodzi bardzo trudny mecz w niedzielę i nie mamy sprawdzonych i zgranych środkowych, niestety. Nie wyobrażam sobie Erica na środku z Cubarsim. To nie wypali. Najlepiej jakby zagrał Araujo i Christiansen, ale kiedy oni ostatnio zagrali razem? Ciężko to widzę niestety. Araujo się przyda, aby ewentualnie ratować Nas swoją szybkością. Tylko właśnie co będzie jak Real będzie presowal mocno. Czy on da radę wtedy z piłką ? Bardzo brakuje Inigo..
17
Pięknie , pięknie! Z Nim atak zdecydowanie lepiej funkcjonuje :) Szkoda bo pewnie nie będzie gotowy zagrać 90 minut..
0
Tylko nie dawaj Erica w niedzielę na ŚO..
10
Dla mnie Dro jest gotowy na dawanie oddechu podstawowym zawodnikom na jakiego pozycji w mniej wymagających meczach :) Wczoraj bardzo pozytywny występ.
3
Pewnie ich szykują na Real ;)
0
Raphinha wróci na Klasyk?
12
No i ten ból d*** w szerach białych, że fart ;) Bo przecież jak oni strzelają w ostatnich sekundach to jest gen zwycięstwa, gen Real itp hhahaha
5
Christiansen z Cubarsim na Real za tydzień. Modle się żeby jakimś cudem wrócił też Raphinha..
1
Ta kontuzja Yamala przed kadrą była widocznie udawana skoro od razu w podstawę wskakuje dzisiaj ;)
6
Pedri się zajedzie..
1
Ja będę do końca trzymał kciuki, że wróci. Obok Pedriego najbardziej kluczowy grać w Barcelonie..
0
Pomijając wynik to kolejny dowód, że sędzia nie dojechał w tym meczu ;)
0
Na szczęście po przerwie na reprezentacje wraca Fermin bo na Olmo się patrzeć nie da. Nie łapie kontuzji, ale za to jest w strasznej formie..
Oby tylko Yamal był gotowy na Real.
3
Skoro sędzia wczoraj był tak drobiazgowy to powinien być faul też na Kounde ;)
17
6. Odkąd Raphinha jest kontuzjowany to nie ma ataku..
2
Bez sił .. bez mocy i energii
0
Nie spodziewałem się tak słabej 2 połowy patrząc na bardzo dobra 1 połówkę, moim zdaniem. Zdominowali Nas + brakowało sił od 70 minuty. Szkoda, że nie udało się dowieźć remisu. Trzeba grać dalej i tyle :) Pedri jest zajechany i trzeba dać mu odpocząć w końcu.
1
Właśnie tak mi się wydawało też, że tam był spalony..
7
Zajechali Nas fizycznie w 2 połowie..
0
Dobrze, że jest Casado :) Liczę, że Pedri dzisiaj odpocznie.
0
Czy Rafa wróci na Real ??
0
Rafa wróci na Real?