Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop się jeszcze nie przyzwyczaił, że w tej sędziowie są po prostu słabi. Jednak jak się sędzia myli na korzyść Realu to cisza hehe
Dobrze, że ma chociaż teraz wymówkę żeby odwrócić uwagę na słabą grę swojej drużyny ;)
8
No penalty, no party hehehe
2
Trzeba było może oszczędzić paru zawodników w ligowym meczu z Atletico.. No, ale teraz można sobie mówić :) Rotacje na jutro to obowiązek!
5
Ja rozumiem, że Pedri miał żółtą kartkę, ale bez Niego rozegranie w II połowę kulało strasznie. Bardzo słaba zmiana Gaviego niestety..
4
Vini już zaczyna nurkowanie do basenu hahaha
0
Tutaj przy tej sytuacji moim zdanie zaważyło, że Martin trafił w piłkę i po jej wybiciu niefortunnie jego noga trafiła w zawodnika Atletico jako stempel. Gdyby bezpośrednio trafił w nogę, bez udziału piłki to jak najbardziej czerwona.
11
6. Takimi meczami wygrywa się ligę :) Mocno dzisiaj liczę Atletico, a 7 pkt przewagi na tym etapie rozgrywek to już by była spora różnica!
7
Ale on im w d*** wchodzi, masakra.. mam nadzieje, że ich jutro Atletico wyjaśni ;)
13
Bernal daje więcej w defensywie. De Jong się spalał w największych meczach jak trzeba było trochę głębiej bronić
0
Ten Real wygląda jak za Carlo
0
Wrócił z zamrażalki i od razu Nam sędziuje heheh
2
Ciekawe jaka intensywność będą mieć w środę ;)
4
Ale to City było dzisiaj niedokładne i niechlujne.. trochę jak My wczoraj ;) na pewno w rewanżu, u siebie zagrają inaczej
0
Valverde dzień konia xd
2
Nie możemy opierać ofensywy tylko na Yamalu.. potem jest na Niego hejt, że grał słabo itp, ale jako jedyny w ataku próbuje stwarzać zagrożenie
1
Najlepsze: potrafiliśmy cierpieć ;)
6
Ja też dzisiaj widziałem zmęczonych zawodników. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio graliśmy tak niedokładnie..
0
Ja nie widziałem dzisiaj Barcelony w tym meczu. Kopanina straszna, niedokładne podania, laga na Lewego.. dramat. Nic tutaj nie grało. Newcastle postawili swoje warunki w tym meczu. Dopiero w 80 min zobaczyłem atak pozycyjny w naszym wykonaniu. Mogliśmy zapłacić za ten minimalizm.
1
Lewy do zmiany już w przerwie..
2
Odkąd przejął Real to dziennikarze dobrze go podkręcają zadając pytania na temat Barcelony co konferencję hahaha pionek xdd
16
Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski po meczu z Atletico na wyjeździe. Newcastle gra u siebie i na pewno rzuca się na Nas od początku. Ważne żebyśmy zachowali koncentrację od początku żebyśmy później nie musieli gonić wyniku. VeB!!
3
Ruchami i postura przypomina tylko Haalanda :)
Mam nadzieję, że będzie mieli z Niego pociechę
3
Trzeba było go brać jak mu się kontakt kończył :)
5
Czułem, że zabraknie tego gola Cuby w 1 meczu..
3
Kurde, szkoda.. miałem nadzieję, że jeszcze wcisną 4 bramkę bo było sporo czasu, 20 minut. Szkoda ;(( Brawa za walkę!
6
Brakowało tej bramki Cubarsiego, którą sprawdzali 7 minut ;)
1
To jest ten co jest większym talentem niż Yamal heheh
1
Zapomniał dodać, że zasłużyli na karnego ;))
Mam nadzieję, że On zostanie na kolejny sezon hahaha
2
Alonso to inteligentny gość. Wiedział żeby stamtąd uciekać xddd
3
Hahahaha przecież to widać na tej powtórce, że celowo wchodzi kolanem