Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak im będziemy zostawiać autostradę do bramki to będą jechać :))
Pamiętam w tym sezonie mecz u Nich to mieliśmy dużo szczęścia..
0
Od razu widać, że chłopak ma to „coś” :)
0
To leć do prokuratury się poskarżyć xddd
8
Przecież to jest jawne oszustwo
8
To już nie zważając nawet na wynik. Przecież to jest jawne oszustwo!!! Jak można było nie sprawdzić tej sytuacji mając VAR? Po cholerę im ten VAR?
5
Hehehe czułem, że nie trafi :)
1
Do zmiany Ferran i Kounde po przerwie
1
Yamal.. Stary. Więcej pokory
0
Kounde nie jest naturalnym bocznym obrońcą, a forma Balde jest kiepska. On po prostu jest na tej lewej stronie i to wszystko w sumie. Nie daje żadnych konkretów niestety..
0
Najlepsza jest strona białych hahaha
Nie wiem czy zauważyliście to?
Po wygranych z Racingiem czy Albasete żadnej informacji na ich stronie o naszych meczach. Wczoraj dostaliśmy bęcki to od razu zaczęli się rozpisywać itp 4 artykuły o naszym meczu hahaha hipokryci xddddd
10
Najlepsza jest strona białych hahaha
Nie wiem czy zauważyliście to?
Po wygranych z Racingiem czy Albasete żadnej informacji na ich stronie o naszych meczach. Wczoraj dostaliśmy bęcki to od razu zaczęli się rozpisywać itp 4 artykuły o naszym meczu hahaha hipokryci xddddd
6
Erica sytuację sprawdził, ale Giuliano wcześniej to nje ;)
3
Pomijając to, że byliśmy dzisiaj słabi to sędzia był idealny wybrany po grę Atletico. Pozwalał na zbyt wiele. Przecież już na początku meczu po żółtej powinien zobaczyć Llorente i Simeone.
1
Giniemy od własnej broni heheh tyle miejsca Atletico to pewnie w żadnym meczu nie mieli
0
Szkoda, że Rafa czy Pedri odpoczywają tylko jak mają kontuzje.. powinni bardziej dbać o ich zdrowie :/
3
Perez wszystkim kazał chyba mówić to samo hahaha wcześniej Xabi, a teraz On ;p hahaha
1
Jak mają dać za Niego 100 mln, chociaż to nierealne dla Nas to niech już lepiej Ferran gra
1
Niech go dalej chwalą, a w gablocie niech będzie pusto hehehe
6
Patrząc ile okazji marnowaliśmy wczoraj i z Elche to powinien mieć spokojnie 3 asysty więcej
1
Znowu mogliśmy zapłacić w końcówce za brak skuteczności.. przecież liczba niewykorzystanych sytuacji była zbliżona do tej z Elche :/
10
To był dobry mecz na przetarcie i zdał egzamin!
3
Wiadomo coś co z tym stoperem 18 letnim z Twente? On jest bardzo ciekawy :)
27
Moim zdanie rozruszał gre w środku. W 1 połowie nie mieliśmy pomysłu i graliśmy zbyt wolno i ospale. Brawa dla Bernala!
23
Bernal super zmiana!
3
Wyniki pod Nas, a my taki piach gramy.. masakra. Bez De Jonga i Pedriego w środku strasznie się męczymy
0
A co z tym lewonożnym obrońcą z Twente? On się wydaje bardzo ciekawy.
26
Dostał dużo wyższy kontrakt, a minuty może dostanie podobne do tych co miał w Barcelonie.. trudno i działamy dalej!
0
A jeszcze nie tak dawno myślał żeby odejść ;)
6
Z czym do ludzi Panowie skoro Slavia strzela Nam 2 bramki..
7
Powinna.. no właśnie. Pamietajmy co było rok temu. To my mieliśmy wielkie szczęście, że udało się wygrać 1:0 bo miażdżyli Nas strasznie. Dzisiaj zabrakło szczęścia i świetny Remiro w bramce. Ja osobiście nie jesteśmy jakoś smutny po tej porażce. Po 1 to gra była bardzo dobra, a po 2 to też nie da się wygrać wszystkiego :)