5

Dobrze, że się tak stało bo co niektórzy przypisywali już mistrza realowi po 6 kolejkach ;)

0

Przypomina się sezon za Xaviego.. Miałem nadzieję, że Pedri jutro odpocznie, przed środowym meczem z PSG

0

Patrząc na ławkę Realu w tym meczu to jest przepaść między nimi, a Barca, niestety..

1

Dopiero była informacja, że już jest niby lepiej, a teraz wypada na 5 miesięcy.. masakra

1

Rapha powinien być 2… cyrk

5

Ten plebiscyt to cyrk :)

0

Zasad fair play nie kupisz ;)

2

Już zapomnieli wspomnieć jak w poprzednim sezonie Mbappe nie zawiesili na parę meczów za brutalny faul ;)
Musi przywyknąć, że sędziowie w La Liga są słabi po prostu..

11

Araujo dał radę ;) Z przyjemności ogląda się grę Pedriego !

0

Żeby czasem nie przesadzili wystawiając w podstawie De Jonga..

27

Roony pierwsze koty za płoty! Nie było źle!

6. Lewandowski pokazuje Ferranowi jak się powinno strzelać i spycha Hiszpana na ławkę na mecz LM

4

Fajnie, że udało się go ściągną. Jeszcze patrząc na kwotę transferu, jego wiek i umiejętności to mamy bramkarza na 10 lat spokojnie :) suma tego transferu to śmiech przy dzisiejszych cenach hahah

4

Dobry remis, patrząc dzisiaj na warunki i na samą grę Naszych. Joan top dzisiaj !

43

Maestro! Dzisiaj najlepszy :) VeB!

2

Szybka zmiana w przerwie Olmo za Rashforda i trzeba się do roboty brać!

0

Pięknie go Flick odbudował! Jedna noga był poza klubem, a tutaj ostatnio podstawowy skład i możliwość powrotu do kadry :)

7

Ja bym dodał u Yamala to machanie rękami i pretensje o wszystko ala Vinicius niestety.. oby było tego jak najmniej w tym sezonie.

0

Jak Ter Stegen wróci po kontuzji to znowu będzie cyrk żeby jego zarejestrować ;)

1

Z tym powrotem do zasady 1:1 to jest jak z powrotem na Camp Nou :p

1

Wielki szok :o Dzięki za ten sezon! Jesteś Szef! Araujo na pewno szczęśliwy ;)

2

Za duże szambo się wylało żeby go wybrali na Kapitana na ten sezon…

0

Najpierw ustalają wysokie kontakty, a potem wypychają na siłę ;) Już tak było rok temu z Gundogem, tylko On nie miał problemów żeby odejść.

0

Niestety nie mogłem dzisiaj oglądać meczu. Może ktoś opisać kto najlepiej się prezentował?

0

Gdyby kasa była to by tego transferu nie było :)

0

Obsadę bramki na nowy sezon sam załatwił heheh
Dziwić się, że nie chce transferu skoro będzie pauzował teraz :)!

4

Mam największe oczekiwania jeśli chodzi o jego grę w presezonie. Czuję, że może zostać dołączony na stałe, do kadry, w tym sezonie.

5

Fajnie, ze pokazali Realowi ich miejsce w szeregu ;) Co niektórzy kibice białych już przypisywali tytuły za najbliższy sezon heheh

8

Mam nadzieje, ze to prawda i odpuścili już kompletnie tego Diaza :)

0

Klub przez swoje problemy finansowe nie musi robić chociaż takich niepotrzebnych transferów jak ten Diaza. Już bym wolał Lookmana :)

0

Dopóki nie zobaczę jak podpisuje kontakt, nie uwierzę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?