0

Pep jak zwykle - dyplomatycznie ;)

1

Jeśli rzeczywiście przyjdzie, a Ter Stegen się uprze i zostanie to możemy się niestety pożegnać z Wojtkiem..

4

Fajnie jakby to była prawda. Wstrzymajmy się jednak jeszcze :) Tah też miał być zaklepany..

0

Za tyle kasy to szkoda się ruszać po Niego. Już lepiej niech kupią tego Diaza na LS

1

Czuję, że wybierze PL. Wolę się pozytywnie zaskoczyć. Z Ter Stegenem w bramce ciężko będzie walczyć o LM. Poprzednie sezony to pokazały.

4

Cóż to był za sezon! Ja chce podziękować piłkarzom bo tyle co my przeżywaliśmy upokorzeń przez długi, długi czas to aż się płakać czasem chciało. Szczególnie w LM. Najbadziej emocjonujący sezon chyba jaki widziałem w wykonaniu Barcy. Do szybkiego zobaczenia. VeB!

0

Za tyle kasy to brać i się nie zastanawiać :)

0

Przestańmy aż tak ryzykować w obronie bo w przyszłym sezonie może to być dla Nas zgubne..

1

Inigo dla mnie szef defensywy w tym sezonie. Przy Nim Cubarsi wyglądał lepiej i grał lepiej.

1

Chłop celowo zaciska pięść, robi zamach ręka, uderza, a ten będzie gadał o teatrze.. skandal

3

To był piękny sezon. Po tylu upokorzeniach, szczególnie w LM możemy być dumni ! Nie tylko z wyniosło, pucharów, ale i w końcu z gry. Dawno Barcelona nie dostarczyła tylu emocji i wrażeń co w tym sezonie. Trzeba to będzie podtrzymać w nowym sezonie bo Real na pewno nie da tak łatwo za wygraną. Piękne obrazki z fety! VeB

0

Tebas pewnie dobrze wkurzony pisząc te słowa hahahaha MISTRZOSTWO!!!!!!!

5

Cały sezon zapier***** to masz prawo się pocieszyć. Nawet jeżeli jest to stadion odwiecznego rywala :)

6

Palmera na pozycję nr 10! Zapraszamy ;))

1

Mogli tam jeszcze Marciniaka wrzucić do kompletu ;)

6

Piłka idzie w bramkę, a piłkę blokuje ręka i nie ma karnego? Skandal

1

Ale my jesteśmy naiwni. Zero wniosków po meczu z Interem. Zaraz trafią na remis i tyle będzie..

9

Vini i Bellingham chyba za nazwisko tylko ;)

2

A dopiero wszyscy pisali o Nim, że jest wspaniały, najlepszy na świecie :) Zastanówcie się ludzie…

0

@Merton szkoda, że nie mógł tego sprawdzić ;)

0

Szczerze.. to nie chce mi się oglądać tego meczu w niedzielę, z Realem.. jestem załamany. Wolałbym żeby przegrali 2:1 niż dostać bramkę na dogrywkę w ostatniej minucie meczu.. jeszcze strzelił Acerbi.. BOLIIIIIII

0

Już bym wolał żeby przegrali to 2:1 niż po takim meczu.. nie wierzę w to co się dzieje

1

Odejście Kroosa na emeryturę to największe osłabienie Realu

0

Trzeba uważać bo on z Varu nie korzysta ;)

1

Trzeba chyba wyluzować i skupić się na wtorkowym meczu. Dobrze, że dzisiaj 3 pkt. VeB!

2

To nie była kontuzja miesniowa czy coś tylko problemy z barkiem. Więc nie z jego winy. Niefortunną kontuzją. Szkoda bo chłopak wszedł w mecz bez kompleksów.

0

Jeśli będą go omijały kontuzje i przepracuje cały okres przygotowawczy przed kolejnym sezonem to może śmiało wskakiwać na rotację z Raphinha na LP!

0

Wszyscy winni, tylko nie oni ;) Są bezwstydni..

14

Klasy nie kupisz ;)

1

Po tym meczu jeszcze bardziej cieszę się, że jestem Kibicem Barcelony. Przecież Ci piłkarze Realu to jakieś małpy, nikogo nie obrażając.. wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?