0

@ViscaelBarca2007 są zdesperowani, każdy inny dał im kosza a do tego wypadł Musiala

@Goldenretriever1899 placek xd, weź chłopie jak o czymś nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj

0

@Lukiss no nie wiem, bo zawsze tak robią?

0

@Lukiss musiał bo jest zawodnikiem pierwszego zespołu. Nie może wziąć tego samego numeru co Wojtek albo Pena a numer z rezerw może mieć tylko Kochen

0

@Kgorecki2500 akurat musiał grać z 1 bo to jedyny wolny numer pierwszego zespołu bo Mats nie pojechał. Zobaczymy czy dostanie na stałe, mam nadzieję że tak

2

@Lucyffffer1922 no niby tak ale zobacz jak zachowuje się Mats, tu się nie da inaczej

1

@Lanosss w presezonie może mieć bo inne numery zajęte ale tu bardziej chodzi o stały numer

10

Walka medialna trwa


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

3

@PioteK no tak bo Lewy będzie miał ciśnienie w zimie szukać klubu na emeryturę xd. Spokojnie poczeka a jak odejdzie to momentalnie posypią się oferty o ile nie zakończy kariery

0

@Cule1797 to tak nie działa, nie gadaj głupot bo Torre tam wtedy nie grał

0

Hejterki na samą myśl zawału dostają xd.
Wszystko zależy za ile, w jakiej dyspozycji będzie w tym sezonie i cenie ewentualnego zastępstwa. Teraz to wróżenie z fusów, w zimę dopiero można zacząć o tym dyskutować

0

@Cule1797 żaden z wymienionych nie ma pojęcia o grze na PS, równie dobrze każdego mógłbyś tam dać chyba

0

@Cule1797 ale kogo miał dać za Yamala? Nie było kompletnie nikogo. Raphinha sam byl zajeżdzany na innej pozycji więc też nie był opcja do rotacji, Ferran sobie nie radzi na skrzydle... nikogo tam nie było do rotacji. Flick wyciągną specjalnie Rodrigueza z rezerw który się dopiero wyleczył żeby był zmiennikiem Yamala to w debiucie się połamał

0

@Cule1797 Yamal musi być bardziej oszczędzany żebyśmy go nie zajechali. W poprzednim sezonie zagrał ponad 4,5k minut co jest chore w jego wieku. Przyda mu się więcej świeżości a jeszcze MŚ będą po tym sezonie

1

@lithotripter cały presezon ma być za free wystarczy się zarejestrować

14

Oby bo przydałby się ten zmiennik dla Yamala żeby chociaż te 1k minut go odciążył

0

@Lanosss bo nie jesteśmy w 1:1

1

@Mocher najbliżej mu do Musiali, może grać na ŚPO, LS, ,,10" i fałszywej ,,9". Z tego co jest pisane to Flick go ustawia na tym LS

1

@Sergio_Devils Barca One

2

@blakkudium ten Yamal to chyba żart. Inigo napewno dołączy do grona kapitanów i na tym się skończy jeśli nie będzie przetasowania od nowa

42

Zaczynamy grać ostrzej nawet jeśli to tylko plotka wypuszczona przez klub. Ale to powinna być formalność bo Mats jako pierwszy kapitan to nieśmieszny żart


@blakkudium @ViscaelBarca2007

2

@blakkudium teraz go nie wykupimy a Bayern potem za dużo zawoła, nie widzę sensu.
Nawet jak się ktoś pojawi to będzie to kot w worku za duże pieniądze

9

Jakim cudem on jest pierwszym kapitanem, czekam aż w końcu będą głosować na tych którzy się faktycznie nadają a nie za długość stażu

2

@th@les ta zaraz mu wypłaćmy te 42mln xd, genialny pomysł nie ma co

6

Według mnie będzie tak że wykupią Rashforda i nie będziemy już grać z tak typowa ,,9" jak Lewy. Ewentualnie przedłużą go jeszcze o rok na niskiej pensji jako jokera. Wątpię że będzie nas stać na ,,9" z topu, to koszt minimum 100mln będzie a byle kogo nie ma sensu brać. Wtedy byśmy mieli w obwodzie Ferrana, Rashford, Olmo (fałszywa ,,9") i być może ten Lewy. Coś w stylu obecnego PSG. Fajnie by to wyglądało i nieraz pewnie zobaczymy to w tym sezonie bo Lewy nie może już grać wszystkiego

1

@Hawajczyk mamy tam Ferrana. Rashford tam zagra tylko jeśli kontuzje się posypią

2

@Lanosss no to nieźle nas załatwił, na co on ta date podał? Wystarczyło nic nie pisać o tym. Już nie wspomnę o tym że o problemach z plecami sobie przypomniał dopiero jak jest na wylocie z klubu

0

@BulaKG możemy tylko jednego w jego miejsce zarejestrować

@adamek20151 nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?