BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@vangoor niekoniecznie, ma nim być ten co się najbardziej nadaje.
1.Raphinha
2.Inigo
3.Pedri
4.Lewy
5.może Gavi
Ja bym tak dał ale najpewniej się skończy tak że poprostu wywalą Matsa + dodadzą Inigo na koniec
19
Standardowo odpowiedzialność na Flicka. Sami powinni mu zabrać opaskę ale tak jest jak się głosuje wedle długości stażu. Bronią go w wywiadach ale co mają powiedzieć? Przecież oni go wybrali. Mają powiedzieć że głupia sprawa ale miał najdłuższy staż to jemu dali? :D
A potem patrzysz pierwszą trójkę Mats, Araujo, De Jong to się za głowę można tylko złapać
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo
0
@DonCarletto wtedy Marc zagrał u nas najlepszy sezon w karierze a kibice zwykle nie mają długiej pamięci
0
@Herato ale ty wiesz że odejdzie?
2
Gavi taką formą może wywalczyć pierwszy skład więc to on raczej jest tutaj wygranym. Ale można dodać Christensena który raczej się uchroni przed odejściem i Dro który może załapać się do rotacji. Jofre też może powalczyć ale potrzebuje trochę czasu.
Ciężko będzie u Bardghija i Toniego, tylko jeden może zostać. Toni zdecydowanie lepiej się czuje w środku a na skrzydle to siedzi jak za karę, tutaj przewagę ma Roony bo bardziej szukamy zmiennika dla Yamala. Talent i umiejętności przemawiają za Tonim a profil za Roonym wiec zobaczymy.
Najbardziej szkoda Guille bo ogromny talent ale nie ma gdzie go upchnąć bez sprzedaży
0
@Faro imo wszyscy się dobrze pokazali ale nie dla każdego bedzie miejsce. Dro, Jofre i Roony maja wsumie tylko szansę się wbić. Toni raczej wypożyczenie bo nie ma jak go upchnąć bez odejść
4
@Walpiano @Faro opinia?
3
@slayer presezon jest do przygotowania fizycznego do sezonu a nie do pokazania sie na tle mocnych drużyn. Jedzie się tam gdzie najwięcej zyska się marketingowo i gdzie dobrze płacą. Tym bardziej w naszej sytuacji gdzie każde euro się liczy
0
@Faro wiedziałem efektowność ważniejsza od efektywności xd, typowy Faro. Z tobą inaczej się nie da w pewnych tematach
0
@Faro czyli Yamala też może wygryźć bo nagle może zapomnieć jak się gra w piłkę? Prawda? Prawda? Nie wiem co Ci zrobił Rapha ale żałosny już jesteś. Jeśli Rashford bedzie grał w pierwszym składzie (pomijając rotacje) to kosztem Olmo/Fermina a nie Raphinhi
0
@Faro ty jeszcze coś o argumentach piszesz xd?
5
@DonCarletto @NeroTFP1 nie wymagajcie od niego obiektywności w tym temacie xd
0
@Faro https://tenor.com/pl/view/ferdek-kiepski-%C5%9Bmiech-laugh-funny-ferdynand-gif-15304652033724009439
21
Naturalna kolej rzeczy, nie gra już w rezerwach to stały awans żeby nie blokował miejsca w limicie graczy z rezerw
1
@Nightraider powinni już teraz lać na niego i go sprzedać a jak nie to niech sobie idzie za rok. Ani chwili bym się nie wahał
1
@Nightraider Virgilla i Olmedo średnio mi szkoda ale Toniego i Guille nie przeboleje, ale nic na to nie poradzimy wiec mam nadzieje że chociaż jakąś kontrola nad nimi będzie. Nawet gdyby rezerwy nie spadły to by odeszli.
Co do tego De Jonga to chyba te barany są dość zdesperowane że można się wszystkiego po nich spodziewać, on sam już coś wspominał że przedłuży ale później
2
@Litman on już wtedy kosztował 75mln + zmienne. Można było brać go zanim tam trafił ale wątpię że by się tak rozwinął u nas
0
@Nightraider nawet nadziei nie rób, będzie czekał poprostu jak najdłużej żeby nas wydymać na kontrakt którego nigdzie poza Arabia by nie dostał. Nie zdziwię się nawet jak zima go podpisze
4
Już są badane reakcje kibiców przez media ale naprawdę by sobie darowali takie ceny podawać, nie ma nawet opcji na cenę poniżej 100mln a będzie pewnie ponad. Nie nastawiam się wogóle na transfer ,,9" za rok (zreszta z Alvareza żadna ,,9" tylko fałszywa ,,9"), będziemy grać tym co mamy + ewentualnie Lewy jeszcze zostanie na niższym kontrakcie
1
@Nightraider za rok obstawiam że ktoś z pomocy odejdzie, Bernal może w tym roku wywalczyć pierwszy skład jeśli wróci do pełnej sprawności, Gavi tak naprawdę dopiero teraz wraca do formy sprzed kontuzji, taki Baba Kourouma czy kuzyni Fernandez by mogli się wbić (o ile definitywnie nie odejdą a na to sie zapowiada niestety a zwłaszcza Guille)
0
@Nightraider pewnie znowu Ci sami bo w tym nie odejda a za rok bedzie wiadomo kto ma większą albo mniejsza rolę w zespole
1
@Nightraider no to oczywiste ale robią to w tak żałosny sposób że każdy kto myśli wie o co chodzi
@FiscaelBarca trzeba zaakceptować naszą sytuacje poprostu, narazie musimy drżeć o rejestrację tego co mamy, a za rok znowu będzie rozglądanie się za ,,9", LS albo ŚO a do tego pewnie wykup Rashforda jeśli się sprawdzi
3
Nawet Romano widzę ma dość gównoplotek xd
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
3
@barteq + Christensen musi zostać
1
@KrwawiaceoczyVEB najwcześniej Gamper
10
@blakkudium wypuścili dziadka z kaftana
1
@Messibestplayerintheworld nie wymagaj od niego za dużo, gość nawet nie sprawdził ile zarabia. Typowy fanboy bez rozumu
2
Wcale mnie nie zdziwi jak to będzie mecz z Valencia xd
1
Przecież oni sami go wybrali to co mają powiedzieć xd? Że głosowali na niego bo ma najdłuższy staż :D
12
Jak go oddamy bez tych 50% od przyszłej sprzedaży to będzie porażka. Teraz i tak dostaniemy grosze a on ma mimo wszystko spory talent tyle że u nas nie ma poprostu jak się przebić