3

6

Absolute cinema

1

@ViscaelBarca2007 potrzebna aktualizacja o jakieś 120-130mln xd


4

Teraz jeszcze bardziej szkoda tej amatorszczyzny co odwalili przy wykupie, byśmy dostali całość a tak trzeba podzielić się z Girona. Ale chociaż wychodzimy na plus

0

@Pressinho nic się nie odwróci. To jest beton który łatwo zdania nie zmieni, to musi poprostu wymrzeć żeby było lepiej

3

@blakkudium ważne że beton problemu nie widzi xd


0

@Faro niemożliwe żeby miał takie problemy z tym, wtedy by go nawet na te treningi nie wzięli. Poprostu bardziej Flicka przekonał Dro a że Rashford będzie na presezonie to nie ma sensu dwóch młodych na LS brać

4

@Faro napewno go odrzucił przez wzrost xd

10

@tbas na ten moment to my nikogo nie możemy zarejestrować włącznie z np. Garcia i Wojtkiem

4

Szybko ucięte, nie wiem jaki by był tego sens skoro mamy Kounde i Erica a w obwodzie do tego Forta czy Farre a Dumfries to wahadło a nie PO. Jeśli mamy jeszcze kogoś wziąć to LO żeby Balde miał dobrego zmiennika


@blakkudium @ViscaelBarca2007

0

@ShawnC na samym początku to było, wtedy już dawali daty powrotu z kosmosu np. że w pierwszej połowie poprzedniego sezonu już mogliśmy wrócić, potem coś o fazie pucharowej LM, jeszcze później że 60 tys miejsc od początku tego sezonu (nagrali filmik gdzie Laporta to własną gębą reklamował xd), potem że 30 tys jednak a teraz że znowu faza pucharowa LM. Na początku pewnie się ugadali na przybliżony termin ale przez te fundamenty nie dało się ustalić daty to ślepakami walą pod publikę

0

@ShawnC budowa się przeciąga bo fundamenty były w tragicznym stanie i nowy stadion groził zawaleniem więc musieli dodać to do prac i przez to się przeciąga + nie naliczają się kary za opóźnienia. Do tego ta firma nie ma doświadczenia w renowacji takich obiektów. To wina Laporty że zrobił taki cyrk z ogłaszaniem powrotu na stadion

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium błąd zrobili trochę dając mu taka pensje odrazu przy transferze do nas, teraz ma argumenty żeby spora pensja wynegocjować

2

@blakkudium Araujo ma 12,5 + zmienne chyba

0

@Gaucho nie ma zapisu że musi pojechać na presezon, miał być poprostu w dynamice że go chociaż na treningi będą brać.
4 pojedzie raczej, więcej to już zależy ilu będzie wykluczonych bo jak ten Victor pojedzie co według mnie sensu nie ma to już odpada miejsce

28

Aż go szkoda xd


@blakkudium @ViscaelBarca2007

5

@Cule1234 Roony pojedzie przecież, tym bardziej że Diarra się wysypał. Tu masz napisane dwóch pewniaków z rezerw a nie wszystkich, 4-5 wsumie pojedzie

0

@tbas żadne poważne źródło nie podało że coś zapłaciliśmy za wypożyczenie

0

@kejdzi nie jesteśmy w 1:1 więc nie możemy wszystkiego co zaoszczędzimy wydać

0

@tbas wypożyczenie jest za free tylko tyle że część pensji opłacamy. Często są kary za brak wykupu gdy jest opcjonalny. Jestem dobrej myśli i myślę że go wrazie wykupimy za te 30mln co będzie bardzo dobra cena jeśli się sprawdzi

0

@Guillegavira chciał wzmocnić PO ale Eric tam się sprawdził więc bez sensu w naszej sytuacji, Dumfries to też wahadło bardziej więc to raczej do zmian formacji by prowadziło. Balde by się przydał porządny zmiennik a nie Martin

0

@Messibestplayerintheworld jak ogólnie xd, albo to albo to. No chyba że kogoś kto zagra po obu stronach ale żaden z wyżej wymienionych tego nie da

0

No dobra ale chcemy wzmocnić LO czy PO bo ten kto tego newsa pisał się zdecydować chyba nie może :D

0

@JohnKennedy takie ma przezwisko, Pedri też się nie nazywa Pedri. Gavi to samo

0

@JohnKennedy Pedro Fernandez

1

@ViscaelBarca2007 Virgill to typowy szarpiący skrzydłowy a Dro to bardziej wszechstronny zawodnik. Można ich porównać kolejno do Doku i Musiali. Raz że może profil Dro bardziej przekonywał Flicka a dwa że może jest poprostu lepszy, to mocno niedoceniony zawodnik rezerw i jest dużo pozytywnych opinii na jego temat

24

Rashford będzie na presezonie więc nie ma sensu brać dwóch LS ze szkółki więc wybór był między Dro i Virgillem, wygrał ten pierwszy i bardziej przekonał Flicka. Wszystkich nie weźmiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?