BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium
6
Absolute cinema
1
@ViscaelBarca2007 potrzebna aktualizacja o jakieś 120-130mln xd
2
https://tenor.com/pl/view/hasbulla-has-bulla-gif-24514209
4
Teraz jeszcze bardziej szkoda tej amatorszczyzny co odwalili przy wykupie, byśmy dostali całość a tak trzeba podzielić się z Girona. Ale chociaż wychodzimy na plus
4
https://tenor.com/pl/view/holding-laugh-holding-laugh-meme-holding-laughter-meme-holding-in-laughter-holding-back-laugh-gif-24923196
0
@Pressinho nic się nie odwróci. To jest beton który łatwo zdania nie zmieni, to musi poprostu wymrzeć żeby było lepiej
3
@blakkudium ważne że beton problemu nie widzi xd
0
@Faro niemożliwe żeby miał takie problemy z tym, wtedy by go nawet na te treningi nie wzięli. Poprostu bardziej Flicka przekonał Dro a że Rashford będzie na presezonie to nie ma sensu dwóch młodych na LS brać
4
@Faro napewno go odrzucił przez wzrost xd
10
@tbas na ten moment to my nikogo nie możemy zarejestrować włącznie z np. Garcia i Wojtkiem
4
Szybko ucięte, nie wiem jaki by był tego sens skoro mamy Kounde i Erica a w obwodzie do tego Forta czy Farre a Dumfries to wahadło a nie PO. Jeśli mamy jeszcze kogoś wziąć to LO żeby Balde miał dobrego zmiennika
@blakkudium @ViscaelBarca2007
0
@ShawnC na samym początku to było, wtedy już dawali daty powrotu z kosmosu np. że w pierwszej połowie poprzedniego sezonu już mogliśmy wrócić, potem coś o fazie pucharowej LM, jeszcze później że 60 tys miejsc od początku tego sezonu (nagrali filmik gdzie Laporta to własną gębą reklamował xd), potem że 30 tys jednak a teraz że znowu faza pucharowa LM. Na początku pewnie się ugadali na przybliżony termin ale przez te fundamenty nie dało się ustalić daty to ślepakami walą pod publikę
0
@ShawnC budowa się przeciąga bo fundamenty były w tragicznym stanie i nowy stadion groził zawaleniem więc musieli dodać to do prac i przez to się przeciąga + nie naliczają się kary za opóźnienia. Do tego ta firma nie ma doświadczenia w renowacji takich obiektów. To wina Laporty że zrobił taki cyrk z ogłaszaniem powrotu na stadion
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium błąd zrobili trochę dając mu taka pensje odrazu przy transferze do nas, teraz ma argumenty żeby spora pensja wynegocjować
2
@blakkudium Araujo ma 12,5 + zmienne chyba
0
@Gaucho nie ma zapisu że musi pojechać na presezon, miał być poprostu w dynamice że go chociaż na treningi będą brać.
4 pojedzie raczej, więcej to już zależy ilu będzie wykluczonych bo jak ten Victor pojedzie co według mnie sensu nie ma to już odpada miejsce
28
Aż go szkoda xd
@blakkudium @ViscaelBarca2007
5
@Cule1234 Roony pojedzie przecież, tym bardziej że Diarra się wysypał. Tu masz napisane dwóch pewniaków z rezerw a nie wszystkich, 4-5 wsumie pojedzie
0
@tbas żadne poważne źródło nie podało że coś zapłaciliśmy za wypożyczenie
0
@kejdzi nie jesteśmy w 1:1 więc nie możemy wszystkiego co zaoszczędzimy wydać
0
@tbas wypożyczenie jest za free tylko tyle że część pensji opłacamy. Często są kary za brak wykupu gdy jest opcjonalny. Jestem dobrej myśli i myślę że go wrazie wykupimy za te 30mln co będzie bardzo dobra cena jeśli się sprawdzi
0
@Guillegavira chciał wzmocnić PO ale Eric tam się sprawdził więc bez sensu w naszej sytuacji, Dumfries to też wahadło bardziej więc to raczej do zmian formacji by prowadziło. Balde by się przydał porządny zmiennik a nie Martin
0
@Messibestplayerintheworld jak ogólnie xd, albo to albo to. No chyba że kogoś kto zagra po obu stronach ale żaden z wyżej wymienionych tego nie da
0
No dobra ale chcemy wzmocnić LO czy PO bo ten kto tego newsa pisał się zdecydować chyba nie może :D
0
@JohnKennedy takie ma przezwisko, Pedri też się nie nazywa Pedri. Gavi to samo
0
@JohnKennedy Pedro Fernandez
1
@ViscaelBarca2007 Virgill to typowy szarpiący skrzydłowy a Dro to bardziej wszechstronny zawodnik. Można ich porównać kolejno do Doku i Musiali. Raz że może profil Dro bardziej przekonywał Flicka a dwa że może jest poprostu lepszy, to mocno niedoceniony zawodnik rezerw i jest dużo pozytywnych opinii na jego temat
24
Rashford będzie na presezonie więc nie ma sensu brać dwóch LS ze szkółki więc wybór był między Dro i Virgillem, wygrał ten pierwszy i bardziej przekonał Flicka. Wszystkich nie weźmiemy