BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas są ale bez szans na przebicie, jedynie Font może powalczyć ale on niewiele zmieni
1
@Lionel_Messi10 Flick już mu kolejna kadencję zapewnił xd. Dopóki beton głosuje to się nie doczekamy dobrego zarządzania
2
@Kondziubarca
https://zapodaj.net/plik-iBGua5lkfX
0
@Recha_0684 super to Casado już dawno powinien być w klubie kokosa xd, gratuluję logiki
1
@aspr1me poczekaj lepiej na jakieś dobre źródło bo to konto non stop wrzuca jakieś fejki
0
@Rifek to tym bardziej nie przyjdzie LO skoro to wykluczył. Z Nico to każdy był zaskoczony włącznie z Bilbao
2
@Luciano99 narobili nadziei szybkim klepnięcie Garcii i wyszło jak zwykle, teraz nie wiadomo kiedy go zarejestrują bo 1:1 nje ma xd
0
@Recha_0684 to tak nie działa, Flick powołał tych którzy mają realna szansę być w szerokim składzie a Kospo nieważne jakby się pokazał to by jej nie miał więc to bez wpływu. Z tym wiekiem to widzę że fenomen Yamal Ci za bardzo wszedł do głowy, nie każdy odpala tak wcześnie, inni później a potem dłużej grają na topie. Defensywni zawodnicy też z reguły dłużej wchodzą na wyższy poziom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Recha_0684 mamy 5 stoperów w kadrze + Farre też tam może grać więc raczej dlatego nie został powołany. Profilem idealny do tego co gramy i ma duży talent, mogli go wypożyczyć a nie oddawać za nic. Jak mamy myśleć w kategorii ,,na ten moment" to możemy prawie wszystkich ze szkółki wywalić
1
@tbas sprzedawać to my akurat nigdy nie umieliśmy, jedynie Alemany z Cruyffem dobrze wypychali szrot ale też nie zarabialiśmy wtedy dużo
0
@matirix20
Czy to zawodnik na pierwszy skład to się okaże, ale taki joker byłby napewno z niego fajny
1
@ViscaelBarca2007 no wiadomo ale nie na takich warunkach. Przecież my tu praktycznie nic nie zyskujemy. A te procenty to szkoda gadać, bardziej na otarcie łez jeśli tam wypali
0
@ViscaelBarca2007 jeszcze chyba Rodrygo chcą, ze dwóch zawodników do ataku im się przyda
2
Mówcie co chcecie ale zrobili nas bez mydła. Jak już naprawdę musiał odejść to bardziej się to wypożyczenie opłacało a nie sprzedaż na tak słabych warunkach. Nawet opcji odkupu nie ma. Genialny deal Fiorentiny, nawet jak nie wypali to nic nie tracą a mogą zyskać potężny zwrot a do nas już nie wróci
@blakkudium @ViscaelBarca2007
0
@Herato Diaz właśnie nie jest na sprzedaż, zaakceptują tylko ofertę nie do odrzucenia
2
@Kondziubarca sam transfer byłby bardzo dobry ale nie za te pieniądze, do tego nas nie stać. Marnujemy tylko czas i zaraz zostaniemy z niczym
0
@matix19(2) nie liczyłbym na to, jeszcze Deco coś mówił że nikt na boki obrony nie przyjdzie
1
@blakkudium to musi być presja na United żeby dali wypożyczenie z opcjonalnym wykupem bo innego racjonalnego wytłumaczenia nie widzę
2
@blakkudium nie może się źle skończyć bo nas nie stać
10
Przecież nie ma szans xd, raz że cena zaporowa a dwa że zdesperowany Bayern ją podwyża co chwilę. Dogadać tego Rashforda i sfinalizować te wypożyczenie z opcją wykupu kiedy będzie możliwość i kończyć to okienko
2
@blakkudium nie wiem w co oni grają, jakieś szachy 7D xd
2
@blakkudium widać że zdesperowani xd. U nas to tylko raczej gra medialna bo wątpię że ktokolwiek wierzy w ten transfer u nas
1
@Messibestplayerintheworld jak wróci do optymalnej formy po kontuzji to będzie mega wzmocnieniem. Idealnie się uzupełniał z Pedrim przed kontuzja
2
@blakkudium cena zaporowa, poprostu nie mają zamiaru go sprzedać z wyjątkiem kwoty nie do odrzucenia
0
@prokofiew czyli klub musi pytać go o zdanie w kwestii wzmocnienia jego pozycji? Załatwili wszystko to Flick mu przekazał że nie będzie grał. Tylko przypomnę że jak jeszcze nie było nic o Garcii i Mats tylko dostał pozwolenie na grę to zaczynał się kwas
0
@prokofiew Mats też się stosownie nie zachowuje, tutaj nie da się inaczej. Albo zagramy ostrzej albo zostaniemy wydymani
0
@Faro też teoretycznie po odejściu Lewego on albo Guille może zacząć grać na fałszywej ,,9" jeśli nie sprowadzimy następcy co jest prawdopodobne. Wtedy niekoniecznie musi odejść Fermin albo Olmo
0
@Faro najpewniej do Andory pójdzie bo u nas nie pogra narazie przez ścisk pomocy a docelowym zmiennikiem Yamala raczej nie jest
0
@PioteK w Arabii dostanie, a w Turcji dostał ofertę 10mln brutto więc i tak niedużo mniej, Monaco też coś blisko