Azi

3

Uwielbiam te wymyślne usprawiedliwienia. Wszyscy są winni tylko nie Semedo :)

Po co obrońca ma wracać sprintem skoro jest 6 innych zawodników. Niech sobie truchta.
Po co ma wracać skoro Cou w idiotyczny sposób stracił piłkę? Niech go nie asekuruje.
Po co ma wracać skoro Alena może go asekurować? Niech bardziej ofensywny zawodnik zajmie się obroną, żeby obrońca nie musiał biegać.
Po co ma wracać skoro S. Roberto może grać na obu stronach obrony jednocześnie? Niech się teleportuje i zmienia w dziewice.
Po co w ogóle Semedo jest na boisku skoro całą jego robotę może wykonać ktoś inny?

Azi

0

Na podstawie czego ktoś pisze że Semedo jest szybki? Gdzie są te jego powroty sprintem? W samym tylko skrócie z linku powyżej są min. 2 sytuacje kiedy tak sobie wraca truchcikiem. Do tego Semedo nie umie się ustawiać (odpuszczenie rywala przy bramce na 1:0 i wiele innych sytuacji). Fatalnie czyta grę. Próbuje iść w drybling na nawet kilku rywali i to w sytuacjach gdzie i tak nie będzie miał opcji podania do kolegów.
Sam fakt że jeszcze jest w zespole świadczy tylko o tym jak słaba jest nasza prawa obrona. Oby Wague szybko awansował do pierwszej drużyny bo S. Roberto musi mieć zmiennika (a najlepiej jakby grał w drugiej linii).

Azi

9

Ale mi się śmiać chce. Wstaje rano, wchodzę sobie na RL przed wyjściem do pracy a tutaj ludzie marudzą że Semedo nie zagrał gorzej niż S. Roberto. Semedo, który totalnie zawalił obie bramki a do tego zaliczył sporo strat, w tym jedną w naszym polu karnym.

Bramka na 2:0 i jego powrót truchcikiem do obrony (nie jedyny w tym meczu bo to dla niego norma) -


Aż mi się przypomniała bramka z Gironą i jego "przystanek" zamiast powrót do obrony -


Rola w zespole: statysta (gdyby ktoś nie wiedział: https://pl.wikipedia.org/wiki/Statysta)

Nie oszukując się - tak fatalnego obrońcy jeszcze w Barcelonie nie widziałem. Z miła chęcią zamieniłbym go na kogokolwiek. Nawet na Douglasa i Gomesa.

Azi

0

To musi zacząć od zmiany agenta.

Azi

15

O kurdę ale mądry facet :)
Fajnie że dołączył do nas bo miałem dużo wątpliwości co do tego transferu ale umiał mnie pozytywnie zaskoczyć.

Azi

0

Kiedy ostatnio trafili ze składem?

Azi

0

Skład ASa najlepszy do rotacji. Może tylko Vermaelen za Pique.

Azi

0

Whatever.

Nudzisz mnie. Jak masz ze mną jakiś problem to do mnie nie pisz. Masz taką opcję jak "ignoruj komentarze". Polecam stosować.

Azi

0

Trzymasz poziom. Bardzo niski ale stały. Tak trzymaj! ;)

Azi

0

Jeżeli nie wiesz co napisać to nie pisz. Proste :)

Azi

1

Twoje uwagi jak zawsze dużo lepsze niż oceniających. Zauważyłem że wchodzę pod ten artykuł żeby poszukać Twojego komentarza zupełnie ignorując autorów, których oceny są często poniżej poziomu krytyki.

Azi

17

Alba dwie asysty w wygranym meczu. Nota 6,5. Dziękuje nie czytam tego więcej.

Azi

2

Przecież PSG gra w lidze z ogórkami.

Azi

7

Nie oszukujmy się. Każdy kolejny rywal jest "ulubioną ofiarą" Leo.

Azi

0

Inter nie ma pieniędzy, Arsenal nie ma pieniędzy. Ktoś kto pisze te informacje jest wybitnie mało kreatywną kaczką...

Azi

0

Obstawiam skład: Cillessen - Semedo, Murillo, Lenglet, S. Roberto/Miranda - Rakitic, Vida, Alena - Dembele, Messi, Cou

Nie obraziłbym się żeby Vermaelen się wyleczył.

Azi

31

Jak to dobrze, że Rabiot ma mamusię łasą na kasę. Jest duża szansa, że jednak do nas nie trafi :)

Frenkie - nie pozwól nam czekać!

Azi

1

Jak to dobrze że u nas obowiązuje zasada "gruby do ataku" :P

Azi

9

Barcelona to absolutny top. Mało kto sobie poradzi. Pora aby Munir rozpoczął nowy rozdział. Oby nastrzelał wiele bramek - najlepiej Realowi :)

Powodzenia! Będę trzymał kciuki :)

Azi

0

S. Roberto nawet na lewej stronie jest dużo bardziej produktywny niż Semedo na prawej...

Azi

2

Oni są odporni na argumenty ;)

Azi

0

w necie

Azi

6

Whatever

Azi

2

Rakitic ma zaraz 31 urodziny i umowę do 2021 roku. Liczę że ją wypełni. Niezależnie od tego, że (oby!) trafi do nas de Jong.

Azi

8

Z pytaniem dlaczego to albo do specjalisty albo zadaj je sobie sam :)

Jeżeli tak bardzo Ci zależy to mogę uznać że masz bekę. Aczkolwiek przypomina mi to sytuację w której dziecko opowiada ten sam dowcip po raz któryś-tam i jest wielce zdziwione że nikt już się z tego nie śmieje. Sorry ale tak to właśnie wygląda jak pojawiasz się za każdym razem przy "DNA Barcelony". Ktoś musi Ci to powiedzieć.

Azi

6

Taaa jasne. Uderz w stół... :D
Tam gdzie pojawia się stwierdzenie "DNA Barcelony" tam zawsze pojawiasz się zaraz Ty z jakimś mało śmiesznym tekstem próbującym ironizować to stwierdzenie. Raz byłoby to zabawne, dwa już podejrzane ale za 20 razem może to oznaczać tylko ból tyłka :)

Tak więc zostaw tą maść dla siebie. Pozdrawiam :)

Azi

4

Ależ Cię to boli :D

Azi

4

Żeby mieć na każdej pozycji takie kłopoty bogactwa :)
Cillessen to profesjonalista. Chce odejść ale nie robi burdy tylko spokojnie wypełnia kontrakt a agent szuka ofert. Autentycznie przykład rzadko spotykany. Wart dużych pieniędzy nie tylko z uwagi na umiejętności. Na pewno będę mu kibicował jak już dojdzie do transferu.

Azi

7

Zgadzam się od drugiego zdania aż do końca.

Azi

1

Za tydzień jest rewanż przecież.
Ciekawi mnie czy zagra Wague. Wystawienie go zamiast Semedo wydaje mi się mało prawdopodobne. Ale może on zagrać na lewej stronie. Tylko że zabierze miejsce Mirandzie. A może zagra na boku ataku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?