Wsio. Koniec. Gra o tron skończona.Na zawsze. Król jest tylko jeden i tak pozostanie do końca świata. Świat nie zawsze jest sprawiedliwy, ale nie dziś. Dzisiaj był jego dzień, upragniony, tak długi oczekiwany. Bajka że szczęśliwym finałem. Wszystkie demony przeszłości zniknęły w otchłani nienawiści, wszelkie argumenty "znawców" pochowano pod murawą Lusail. Dziękuję Ci Boźe za sprawiedliwość, za to źe doczekałem się tego dnia, kiedy najlepszy piłkarz wszech czasów spełnił swoje marzenie. Amen. https://naforum.zapodaj.net/db90ae29af70.jpg.html
Wszyscy tutaj piszą o jakiś wzmocnieniach, które my dostali w tym sezonie. Może mi któż otworzyć tą tajemniczą skrzynkę z tymi "wzmocnieniami" i podać nazwiska i imiona tych dyamentów.
Dwójka "wyśmienitych " obrońców wysłała zespól do ligi Europy. Tam gdzie teraz w samy raz na naszą grę. Smutne, brutalnie, ale taka jest rzeczywistość. Tak to jest , kiedy kupujesz emerytów piłkarskich i oczekujesz cudów.
@Emhyr na 90 % fejk. Ale jak już to : chyba dni Szojgu , jako ministra policzone. Wątpię baaardo że to głos putina. Z tej rozmowy wylewa się wściekłość putina na generałów o długość operacji wojskowej.
@FCBparasiempre Mam stare wydania magazynów piłkarskich . Kiedyś zbierałem, teraz gdzieś w domu, musze poszukać. Jeżeli chcesz to masz ode mnie w prezencie. Adres na priv, jeżeli Ci to interesuję. Szkoda, bo przepadną bez pożytku.
@jq91 Jakie hakerzy? Tam większość to dzieciaki , których stać tylko na atak DDos. Anonimus to nieliczna grupa, pracują cicho i bez rozgłosu. Większość w DarkNet. Reszta to bzdury.
@LS "semickim podludziom". Mocno. To znaczy nie przyznają swojego rządu i prezydenta? Chyba każdy wie że Zieliński i połowa rządu Ukrainy są żydami? Oni będą walczyć do ostatnieg, to wiem na pewno.
@ROBSSSON właśnie to oni najlepiej wyjdą na tym konflikcie. Jak zawsze Europa dostanie po ty...u najbardziej. Wyczyszą sobie rynek europejski, przykład Boeing, a dalej będą robić interesy z ruskimi.
Francuski minister ekonomiki i finansów poinformował o nałożeniu aresztu na jacht rosjiskiego miliardera Igora seczyna :Amore Vero. Szacunkowa wartość około 150 milionów dolarów. https://naforum.zapodaj.net/fd3dd8324c15.jpg.html
@Hartge chciałem to już dawno napisać. Ale nie chcę się mi być "agentem kremla". Piszę do ludzi myślących: jak myślicie, kto pierwszy odbierze darmową broń? Dresiarz, chłopaki z miasta czy robotnik z fabryki? Już to widziałem, wiem czym to skończy się i jak ciężko będzie tą broń zabrać z powrotem. Ale chyba w tej chwili to nie ma znaczenia, bo pytanie jest :być albo nie na mapie świata. Orzeźwienie przyjdzie później.
@Klimach fan Nie jesteś sam w walce ze zdrowym trybem życia. Tak trzymać. A propo: kula zabija wszystkich bez wyjątku, nie ma dla niej a nie wysportowanych a nie komputerowych terminatorów.
1
Była kiedyś banda Simone, teraz jest gang Scaloni.
0
@KochamInieste taktyk
3
@zodiak_10 tak samo. Idę zapalić.
46
Wsio. Koniec. Gra o tron skończona.Na zawsze. Król jest tylko jeden i tak pozostanie do końca świata. Świat nie zawsze jest sprawiedliwy, ale nie dziś. Dzisiaj był jego dzień, upragniony, tak długi oczekiwany. Bajka że szczęśliwym finałem. Wszystkie demony przeszłości zniknęły w otchłani nienawiści, wszelkie argumenty "znawców" pochowano pod murawą Lusail.
Dziękuję Ci Boźe za sprawiedliwość, za to źe doczekałem się tego dnia, kiedy najlepszy piłkarz wszech czasów spełnił swoje marzenie. Amen.
https://naforum.zapodaj.net/db90ae29af70.jpg.html
0
@LukaszFan Serio??!)))))))
0
@esem91 )))))))
0
Wszyscy tutaj piszą o jakiś wzmocnieniach, które my dostali w tym sezonie.
Może mi któż otworzyć tą tajemniczą skrzynkę z tymi "wzmocnieniami" i podać nazwiska i imiona tych dyamentów.
1
@Phoenixx Nie jesteś sam. Naprawdę mam ich dosyć i tej żenady , którą nam fundują za każdym razem w meczach o "wszystko".
0
Dwójka "wyśmienitych " obrońców wysłała zespól do ligi Europy. Tam gdzie teraz w samy raz na naszą grę.
Smutne, brutalnie, ale taka jest rzeczywistość. Tak to jest , kiedy kupujesz emerytów piłkarskich i oczekujesz cudów.
2
@Antimadridista~ MSN. Szybka odpowiedź.
Nie było , nie ma i chyba już nie będzie drugiej takiej: veni, vidi,vici.
0
@Tuc
The Mortuary Collection
Dom nocny
Post mortem
Szept i Mrok
Bloody Hell
Wcielenie
Księga Krwi
2
@Kessie i ....... wszystko jasne.))))
1
@Kessie a do tego , wegetarianinem i patriotem. O tym samym "bohaterze" mówimy? )))
0
@Nazio87 Wiesz o tym że on jest z Czeczenii? Zmienił nazwisko.
0
@Pingwinek Oczywiście że "LaRambla".
0
Komentarz usunięty
0
@Gavinho Zwierzogród.:)
Jezoro Salton.
Memento
Anihilacja
0
@michal26 podobny, ale wątpię.
0
@Emhyr na 90 % fejk.
Ale jak już to : chyba dni Szojgu , jako ministra policzone.
Wątpię baaardo że to głos putina.
Z tej rozmowy wylewa się wściekłość putina na generałów o długość operacji wojskowej.
0
@FCBparasiempre ok
1
@FCBparasiempre Mam stare wydania magazynów piłkarskich .
Kiedyś zbierałem, teraz gdzieś w domu, musze poszukać.
Jeżeli chcesz to masz ode mnie w prezencie.
Adres na priv, jeżeli Ci to interesuję. Szkoda, bo przepadną bez pożytku.
0
@FCBparasiempre Masz jakiś blog albo stronę internetową?
0
@jq91 Jakie hakerzy? Tam większość to dzieciaki , których stać tylko na atak DDos.
Anonimus to nieliczna grupa, pracują cicho i bez rozgłosu. Większość w DarkNet.
Reszta to bzdury.
0
@LS "semickim podludziom". Mocno.
To znaczy nie przyznają swojego rządu i prezydenta?
Chyba każdy wie że Zieliński i połowa rządu Ukrainy są żydami?
Oni będą walczyć do ostatnieg, to wiem na pewno.
0
@ROBSSSON właśnie to oni najlepiej wyjdą na tym konflikcie.
Jak zawsze Europa dostanie po ty...u najbardziej.
Wyczyszą sobie rynek europejski, przykład Boeing, a dalej będą robić interesy z ruskimi.
1
Francuski minister ekonomiki i finansów poinformował o nałożeniu aresztu na jacht rosjiskiego miliardera Igora seczyna :Amore Vero.
Szacunkowa wartość około 150 milionów dolarów.
https://naforum.zapodaj.net/fd3dd8324c15.jpg.html
0
@Hartge chciałem to już dawno napisać. Ale nie chcę się mi być "agentem kremla".
Piszę do ludzi myślących: jak myślicie, kto pierwszy odbierze darmową broń? Dresiarz, chłopaki z miasta czy robotnik z fabryki?
Już to widziałem, wiem czym to skończy się i jak ciężko będzie tą broń zabrać z powrotem. Ale chyba w tej chwili to nie ma znaczenia, bo pytanie jest :być albo nie na mapie świata.
Orzeźwienie przyjdzie później.
0
@FCBparasiempre Bardzo lubię poczytać twoje wpisy. Ale nie zawsze przewijam LR. Prosiłbym o oznaczenie w następnych postach na te tematy. Czołem.
0
@Peszko07 To nie sankcji, to pomoc.
2
@Klimach fan Nie jesteś sam w walce ze zdrowym trybem życia. Tak trzymać.
A propo: kula zabija wszystkich bez wyjątku, nie ma dla niej a nie wysportowanych a nie komputerowych terminatorów.