0

@BXOD :) Dobrze , proszę bez przesady. :)
Polska gramatyka, to jedna z najcięższych rzeczy , które mnie spotkała w życiu. :)

1

@Comentateiro mi można wybaczyć, polska gramatyka vs gruzińska, to niebo a ziemia.
Wam wybaczyć nie wolno:)

5

Towarzyszy Anonimusy z LaRambli, wy kiedy w końcu nauczy cię się linki z Twittera normalnie wstawiać na forum. Was w szkole czemuś uczą ?

0

@cchesterr43 To jest nagranie z wojny o Lugansk i Danbas. Był moim rodakom, Gruzinem, walczącym za Ukrainę. Niestety zginęł.
Ja wiem źe nie masz pojęcia co to za nagranie.
Fejk. Nie ma nic wspólnego z trwającą agresją rosjiską.

0

@hardmind takie same koczowniki.
Ogólnie nie wiem skąd to wziąło się że to dla Polaków bratni narod. Przecież oni zawsze byli po stronie niemców. Zawsze. Podczas drugiej wojny byli w aliansu z faszystowskimi Niemcami. A tak z ciekawości historycznej : jedynych , ktorych nie brało się do niewoli byli żołnierzy SS oraz ......więgierskich żołnierzy i oficerów.

0

@clyde Niedługo. Poczekaj trochę.:)

0

@daniel32778 Potwierdzone? Za dużo fejków. Wypije wina, jeżeli to prawda.

6

Pierwsze co powinny zrobić zachód , jeżeli Ukraina da rady odbić atak koczowników , to natychmiast przyjąć do NATO. Będą wtedy mieć dużo mocniejszą armię liczącą dziesiątki tysięcy Ukraińców, gotowych dokopać Rosji na każdym możliwym konflikcie. Na bank.

2

1

@IronSanHybrid polecam topór. Aby był dobrze naostszony. Nie narzekam.
W wyjątkowych sytuacjach stosuje Gillette Fusion 5. Niezawodna maszyna.

2

@robimen12345 a znasz Rosyjski? To masz tutaj link do strony rosyjskiej. Wiesz chyba co oznaczają zielone pod postem. Popatrz sobie co myślą zwykle obywateli tego kraju. Popatrz ile tam "przeciwników reżimu". A to jest zwykle ludzi, źadne politycy. Zwykle ludzi, dumne z tej barbarzyńskiej wojny. I nie mów mi o praniu mózgów, bo to baaaardzo niezależna od Kremla strona internetowa z 10-20 milionów użytkowników. I nie ma co ich bronić, bo wszystko oni wiedzą i znają.
Proszę bardzo:https://www.yaplakal.com/forum28/topic2401345.html
https://www.yaplakal.com/forum2/topic2401018.html

1

Chciałbym wam powiedzieć jedną ważną rzecz w kwestii wojny na Ukrainie. Dla czego jest tak ważne zwycięstwo Ukrainy i zachowania niepodległości.
Przykładem będzie Czeczenia. Jeźeli wygra Rosja, pamiętaj cię o tym że Putin zgarnij terytorium wraz z ludnością. Oczywiście źe na początku będzie opór, moźę wojna partyzantów i.t. Ale on ma czas na czystki etniczne i polityczne. Wszystkie wrogowie reżimu będą wyeliminowany albo zabici.
Na końcu mamy granice z Europą i NATO w oddali od prawdziwych granic Rosji. A w bonusie ten pede...a ma jeszcze wększą armia w której będą Ukraińcy, które pod przymusem i przez pranie mózgu, tak jak Kadyrowcy, będą juź żołnierzami Putany.
Zwyczeństwo Ukrainy to wielki cios wymierzony w ruskich. Obawiam się źe on pójdzie na vabank, bo porażka nie wchodzi w grę.

2

Razj......a jednostka rosyjska. I tak powinno być.


0

A proszę bardzo. To jest jednostka czeczeńskich wojowników i to prawdziwych , które walczą po stronie Ukrainy.
Nie będę tłumaczył, bo jedzie po Kadyrowskich putanach mocno.


1

@norbi77 po prostu Software zastosowało w tej grze wszystkie swoje rozwiązania i mechaniki. Jedyne do czego nie mogę przyzwyczaić się, to do tego piepszonego skakania. W Soulsach każdy kamień i malutka ściana była nie do przedostania się, a tutaj prawdziwy Assasin skaczący jak kangur:)) Nie za bardzo mi to podoba sie. Właśnie to skakanie i kucanie mi bardzo przeszkadza w tej grze. I to właśnie jest rozwiązanie z Sekiro. Jedyna gra od Software, którą po prostu nie lubię. Przeszedłem i zapomniałem.

2

@eydeem Tak, jest trudny, ale na początek, jak wszystkie Souls,y. Ale i tak nie ma porównania do Sekiro.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@arcziFCB Kadyrovskie szawki. Ale spokojnie, tyle samo jest z właściwej strony i nie jakiś Kadyrovskie prostytutki a ludzi którzy walczyli podczas wojny rosyjsko-czeczeńskie. Będzie duźo trumn z powrotem, jeźeli będzie co wkładać do trumny.

0

@michal26 Ch....j to prawda. W Rosji dawno już w prawie nie ma poboru.
W większości zawodowcy zarabiający na wojnie.

2

@Objectivo dołączam się. Oczywiście po przejściu single.
W raze czego na priv PS konto.

1

@clyde taka sama historia. Aź nie chcę się wychodzić ale muszę. Kurier był pół godziny temu. Nie mogę doczekać się wieczoru. Bomba.

2

@Kgorecki2500 oby była prawda.

1

@Hosh Sprecyzuj, bo nie każdy prawidłowo Ci zrozumie.:)

0

@Emhyr mogą. Są potężną organizacją . DarkNet jest ich terytorium. Żądzą tam jak Putana na Rosji.

1

I proszę nie zapominać że Białoruś też jest agresorem wraz z Rosją. Ten , kto pracuje dla mafii , też jest członkiem gangu. Zamknąć granicę, żadnych wiz i pozwolień. Każdy sam wybiera swój los. Każdy zasługuje na rząd który wybiera. I prostu bez tych łez, że nie wszyscy i taki tam. Niemcy też tak mówiłi , kiedy na wąsatego wegetarianina głosowałi.

1

@Survier Z drugiej strony teź jest dużo ludzi z Kaukazu. Nie zazdroszczę tym je....m Kadyrowcam, który wpadną do niewoli. Najbardziej tym, którzy wpadną do rąk Kaukazców walczących po stronie Ukraińców. Uwierz mi, nałegam.

0

@Abominacja broń atomowa jest straszakiem. Bronią taktyczną. Wystarczy posiadanie. Nie mogła wtedy Rosja zaatakować, bo była bardzo słaba we wszystkich aspektach.

0

@marcin62 Szkoda źe nie czytasz rosyjskie fora. Za głowę schwytał się by, ile tych szmat jest za inwazją. To tylko z 10% jest przeciw.
Wiesz jak oni nazywają rząd Ukraiński? Faszystami. Naprawdę.
Ruskie obywateli powinny dostać doźywotni zakaz wjazdu do Europy. Wszystkie, bez wyjątku. Niech tam zdychają w tej swojej zasr....j maluszka Rosja.
Nienawidzę k...w.

1

@Kurkmen Kluczowym aspektem aby wygrać wojnę bez krwi i ofiar, jest posiadanie broni atomowej. Nic a nic więcej.
Teraz Ukraina najpewno źaluje źe pozbyłi się broni atomowej podczas rozwału ZSSR.
Któż zaryzykuję atak na Koreą Północną,? Przysięgam źe nie.

0

@Kusco15 Niezawodny. Na nim zawsze można polegać. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?