1

@Hosh Dla czego muszą uciekać? Kto za nich będzie walczyć? A ile można uciekać i dokąd?

1

@MichalZZZ najemnik. Pluton zwiadowców. Weszli ze strony Białoruskiej. To tak wkrótce.
Nic ciekawego.

2

@masq Niestety, Trump jest zakochany w karzełku z Kremlu.
Nic by nie zrobił, z wyjątkiem zaniepokojenia sytuacją.

0

@Essos Bez wątpienia. Stać mi na to żeby nie kupować badziewie z ali i z tego typu wynalazków, czego i szanownemu Panu życzę od samego serca.
No chyba że masz interes w tym , to wtedy inna historia.
4 miesiące szukałem PS4 aby tylko z tyłu miała piękny napis "made in Japan". Trzymaj się.

3

@Essos A co tu śmieszne.
Ja na przykład nie mam nic Chińskiego i jestem z tego dumny.
Wolę dopłacić niż sponsorować Chiński przemysł.
Już dawno powinny być niepomierne cło na towary z Chin.
Ale co ja tam wiem. Dalej sponsoruje cię urząd podatkowy państwa smoku.

1

@Ojciec5tkidzieci Nie oglądałem.

0

@barcelonaLM jak zawsze. I to właśnie jest wielki błąd. Odstąpię od swoich przekonań, a może uda się. Nie, nie uda się. Tak to nie działa, z demonami walczysz do końca albo umierasz, bez honoru i odwagi.

0

@norbi77 Tak. Teraz mają tam swego marionetke. Kadyrova, którego Czeczenii pierwszego powieszą, jeżeli będę taka możliwość.

0

A my uprzedzali wszystkich w 2008 źe ten karakan z Moskwy nie skończy na nas. Źe będzie następna wojna, źe jego chore ambicji to zbudowanie imperium od nowa. Lech was wszystkich uprzedzal. Nikt nikogo nie słuchał.
Wywalić natychmiast wszystkich obywatele Rosji z Europy. Natychmiast zerwać wszystkie stosunki, odłączyć od systemu bankowego, embargo na jakikolwiek towary i usługi, na towar z Chin nałożyć olbrzymie cło.
Trzeba natychmiastowych działań inaczej potem będzie za późno.

0

@marnow około 60%. Zgadnij jaka grupa społeczna najwięcej?

0

@messi564 gdzie byliście w Gruzji?
Polecam kuchnię Portugalską , jeżeli lubisz owoce morza. Nie wiem czy w Polsce istnieje restauracja Portugalska.

0

@Bobo25 No to juz zapisuje. Jesteś pierwszy. :)

2

A może tak, sformatować jednostką, pluton albo brygadę szturmową z LaRambla.
Brzmi zaj....ś cię. "Jednostka szybkiego reagowania LR"
Wy by kogo z LR,zabrali że sobą na pole walki?
Administracja musi być w pierwszych szeregach. Nie?)

1

Ten to umie wybierać datę. 02.02.2022. O 4 nad ranem. Debil wraz ze swoimi doradcami.
Tak dla przypomnienia: Wąsaty wegetarianin napadł na ZSSR właśnie 22 o 4 nad ranem.


0

@osa91 jest takie przysłowie u ruskich: niź większa szafa, tym głośniej spada. Rozszerzają terytorium, ale bańka może pęknąć. Putin nie jest wieczny, za dużo mają wewnętrznych problemów. Kaukaz z jego namestnikami zapali się pierwszy. Na bank.
W postaci Ukrainy mają wróga na wieki. Z moją Gruzją to samo.
Wszyscy będą czekać na potknięcie Rosji. Potem nie będzie zmiłuj się.
Nic dobrego dla nich w przyszłości nie widzę. I oby tak się stało.
Narobiłi sobie wrogów dookoła. Zemsta najlepiej smakuje na zimno.
Amen.

3

Muszę wyznać prawdę.
Prawda to otwarte piękne drzwi. Nie wolno nigdzie, niczego udawać. Mówię Wam.
A prawda jest taka źe czytam Bułhakowa w oryginale. Przepraszam bardzo.
Dobrej nocy. Pamiętajcie, wojna to nie igrzyska. Okropna rzecz, którą nie źyczę nikomu. Nic śmiesznego w tym nie ma.

2

@CatalanDream oni i tak dalej nie pójdą. Nie potrzebują całej terytorium Ukrainy. Na co? Rozszerzą granicy, postawią mur i koniec.
Dla czego im cała Ukraina i wielkie ryzyko wojny partyzantów. Bez sensu.

11

@Azacca Powinny wyłączyć że wszystkich rozrywek. FIFA, UEFA, Olimpiady. Wszystkich sportowców bez wyjątku. Źadnych rozrywek sportowych na terytorium agresora.
Ale tego nie będzie. Nie wierzę.

1

@sonek :) Ten to chociaż wyglądal jak należy na przywódcę Mocarstwa. Byłego:)
A co jest w Europie?
Zapomniałem. Makron:) Czy jak tam go zwał. Nie wiem jak prawidłowo piszę się go nazwisko. :)

4

Pamiętam jak Serbów wyłączyli z udziału w ME.
Tchórz zawsze płaci dwa razy. Zachód już nie istnieje. Kwestia czasu , nic więcej, do klęski zachodniej cywilizacji. Niestety.
A wystarczy po prostu więcej honoru i odwagi.
Nie ma ani jednego prawdziwego przywódcę świata demokratycznego.
Ani jednego.

0

@Kgorecki2500 Na przykład :Turcja vs Grecja.
Aż do bólu kochającę jeden drugiego ,członkówi NATO:)

0

@Emhyr Nie będzie tam źadnej wojny. Rosja ma wystarczająco duźo darmozjadow u siebie, na Kaukazie wszystkie Republiki są na dotacji z Moskwy.
Oni zabiorą tylko to co potrzebują, nic więcej. To znaczy cały przemysłowy wschód Ukrainy. Donieck, Lugansk i oznaczą swoją obecność na tych terenach na zawsze.
W najgorszym scenariuszu, dla Ukrainy, to rozpad tego Państwa. Na czym bardzo zależy Putinowi. Czerwona linia wzdłuż Ukrainy, granicą przed NATO.

0

@barcelonaLM Proszę Ci. Na serio w to wierzysz?
No dobrze. Zrobimy tak. Daj mi info, które udokumentowane może mi udowodnić źe Chiny za całą swoją historię, weszli do jakiegokolwiek terytorium, zrobili aneksje tych ziemi a potem dali rady to utrzymać. Bo na tym polega budowanie imperium i potęgi cesarstwa. Jakiekolwiek, bez różnicy.
Ja czekam.

2

@barcelonaLM Rosyjskie kobiety wolą chińskich mężów??! :D
Co za brednie.
Chiny już jeden raz próbowali wejść do Syberii, chyba w latach 50=tych.
Bardzo oni nie lubią wspominać co pozostało po tym chińskim wojsku. Poległo ich tam niezmiernie dużo.
Hwdp im , a nie Syberię. Żadne z chinoli wojownicy, raczej bajkownicy.

0

@Kuraxan Dziękuję za propozycje. Popytam znajomych. Byłem w jednym "garażu" w Warszawie, nie przekonali mi. Szukam dalej. Ja tam mam swoi "przekonania" niestandardowe :)
Jeszcze raz Wszystkim dziękuję.
Jak uda się zrobić, to co chcę, dam fotkę.

3

@FC1899Barca Najgorsze w tej całej histerii, to media.
Niech ich szlag trafi. Wymusiłi przyjęcia tej szczepionki, bo inaczej nie do rady było wejść na pokład samolotu.
I nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności.
Dla tego zawsze mówiłem i dalej jestem przekonany źe branźa farmaceutyczna wraz z ośrodkami badawczymi muszą naleźać wyłącznie do Państwa.
Bo inaczej te firmy farmaceutyczne wykończą wszystkich dla własnych interesów. A tak jest chociażby mała nadzieja.

0

@clyde Teź mam taką nadzieję. Ale martwi mi to "skakanie" bohatera :)
I ta kobyła na przywołanie. Trochę obawiam się.

0

@clyde 25 lutego. 25 lutego. 25 lutego.
Nie mogę doczekać się. Tydzien nigdzie nie wychodzę.

1

@Rust_Cohle Pisząc posty z gramatycznymi błędami na LaRambla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?