2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatriBarca z całym szacunkiem do niego, ale on jest jak tykająca bomba: bezkolanowiec nic więcej, jak ktoś się na niego nabierze za większą kwotę, to jest przygłupem nic więcej.

1

@BARCA1899Messi Przyjście Haalanda będzie możliwe, jak City sie zgodzi. Ma kontrakt do 2027 i dużo bardziej obiecujący projekt w Anglii. Wiec szans praktycznie nie ma, patrząc na to w jakim jesteśmy kryzysie finansowym.

0

@LukaszFan ma ogromne pieniążki z takich newsów, kręci sie biznes.

14

Prędzej @VegetaPolska znajdzie kobitke a @Rewolucja123 zagada na siłowni, niz Haaland przyjdzie do Barcelony. Dajcie spokój panowie, on ma ważny kontrakt w klubie, gdzie nie potrzebują pieniędzy.

2

@pioz123 skoro nie pomagasz, to chociaż nie przeszkadzaj.

1

@cules100pro Xavi zostaje.

1

@GeneralXavi trzymam za słowo.

0

@GeneralXavi forma budowana na wiosnę, a już przegraliśmy puchary, ambitnie :D

1

@Rust_Cohle to akurat ci wyszło, w przeciwieństwie do Dodiego :)

1

@Rust_Cohle dziękuję, zmieniłeś moje życie o 360 stopni.

0

@FCB_dimiC chcecie sie napierdalać to nie u mnie :D zaraz będę w gorących.

4

@Rust_Cohle ciebie nie było, a młody coś ćwierkał, że siedzisz za alimenty, bo nie płaciłeś na niego.

25

dlatego Pep ściągnął Haalanda z boiska :D


2

@FCB_dimiC dokładnie, najgorsze gówno jakie istnieje, rucha** ludzi na siano, nic więcej.

1

@Transu96 Na bank kiedyś coś ładowałeś, druga kwestią jest to, że ten skład i tak przepada. Więc jest to syzyfowa praca co roku, szkoda byłoby mi prądu.

2

@Transu96
ty to jesteś wariat, raz na rok dadzą ci kilka monet, a ty co roku kupujesz nową Fife i wydajesz na pointsy :) syndrom sztokholmski jak nic.

2

@JimMorrisonFCB no nie, jeszcze ten atencjusz wrócił :D

1

@Kubusek^^ Największymi zyebami są i tak ludzie którzy za to płacą i oglądają. Ja patrząc na tych ludzi, mam odruch wymiotny i odechciewa mi sie jeść, a gdzie dopiero oglądać to z przyjemnością. To tylko pokazuje jak głupie społeczeństwo jest w Polsce i jakimi rzeczami sie interesują

11

@blakkudium 30-40 milionów jak dla mnie to max za Felixa

2

@Masnymichael To jest też bardzo trudny temat, kurs na trenera można sobie zrobić w miesiąc. Kilkukrotnie widziałem jak chłopaki z siłowni poprawiali trenera personalnego, bo pokazywał jakieś ćwiczenie źle osobie która wykupiła u niego trening. Jak już trener personalny to bardzo doświadczony i polecany przez ludzi.

2

@Deviler Statystycznie od lat, najwięcej wypadków mają ludzie w bmw. Więc to jest fakt, potwierdzony statystykami.

2

Czemu ludzie w bmw, mają tak często wypadki?

1

@WiernyKatalonii tylko że, Klopp o niczym nie wie. A my stracimy kolejny sezon ze słabiutkim trenerem.

13

sufit Rudigera to podłoga Araujo, jeden rozgrywa dobry sezon, drugi według wielu jest rozczarowaniem.


1

@BORO_12 jakie? zapytałem dlaczego Flick jest gorszy wyborem od De Zerbiego. Później napisałeś że Carlo odejdzie i przyjdzie Klopp, gdzie były informacje ze chce zrobić sobie roczną przerwe a Ancelotti ma kontrakt do 2026+2,więc daty sie nie pokrywają.

3

@Danny Gaucho Właśnie nie, nikt nie mógł znaleźć. Jedynie ty możesz to ogarnąć.

1

@Danny Gaucho Nadal czekamy na statystykę, czy któryś zawodnik dostał dwie czerwone kartki pod rząd jak Upamecano (liga i liga mistrzów) ^^

1

@BORO_12 Ale jak widzi swoje? przecież podaliśmy ci argumenty byku, ty nie masz żadnego argumentu i wróżysz z fusów.

1

@BORO_12 no tak, odchodzi po zakończeniu sezonu, czyli w wakacje 2024. Wraca po roku czyli najprawdopodobniej czerwiec/lipiec 2025.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?