2

Nie chce sobie wyobrazić, takiego dwumeczu z City. Po pierwszym spotkaniu mam wrażenie, że odechciało by sie nam piłki nożnej na kilka miesięcy.

0

Foden ma wszystko, żeby w przyszłości być najlepszym pomocnikiem na świecie.

5

@qbuteq A później beczysz, jak sędziowie sie mylą na korzyść rywali Barcelony. Hipokryzja straszna.

5

Pep Guardiola:

„Za dużo mówi się o statystykach. Widzę piłkarzy, którzy mają na ich punkcie obsesję, a nie ma gorszego błędu.”

„Statystyki to tylko informacja. Są piłkarze, którzy sprawiają, że drużyna funkcjonuje i nie widać tego w statystykach.”

„Wolę im powiedzieć: grasz dobrze lub źle, z tego lub innego powodu.”

0

Gdybyście mieli wybrać, jednego użytkownika la rambli który mógłby grać w filmach dla dorosłych. To kto byłby mężem który wychodzi do pracy? :)

3

@Rewolucja123 przestańcie promować głupich ludzi, proszę was.

2

@Who_you_mam każdy człowiek jest hipokrytą, ale u niektórych ludzi ta skala wypierdziela ponad norme.

34

Lekko ponad miesiąc temu, Bellingham porównuję Viniciusa do Lebrona, po tym jak strzelił bramke ręką w meczu z Almerią. Wtedy decyzje sędziowskie im nie przeszkadzały...

Zobaczcie, jak karma szybko wraca.


2

@Culers rocznik 1985, czyli 39 w tym roku.

19

Najbardziej dziwię mnie fakt, że ludziom chce się czytać, udostępniać i komentować posty tego Muniaka, 40 letni chłop, który mentalnie ma z 15 i jedynym sposobem na jego dowartościowanie się są mecze Realu. Specjalnie to robi, bo szuka atencji, gdyby ludzie mieli więcej rozumu i nie zwracali uwagi na niego, to ten chłopaczek zapłakałby się w piwinicy i z nerwów pogryzłby brudny dywan.

2

Swoją drogą to przerwanie przez sędziego jak w Fifie.

0

Mistrzostwo i kolejny sezon Xaviego, Czy brak mistrzostwa i nowy trener?

1

@FcPortoFan1999 tak tak, mial nawet propozycje, żeby walczyć o pas z Joshuą ale odrzucił.

2

co za zjazd, szkoda chłopaka


0

@AmigoBlancos Bądź sobą po prostu, ktoś jak kogoś udaje i ma wiele twarzy, szybko zostanie zweryfikowany w życiu. Zdrówka i spokoju byku

15

@AmigoBlancos To po co ciągle o tym piszesz? Ktoś jak ma wywalone to nie zaczyna kilku dyskusji na ten temat. Widać, że to przeżywasz, bo to normalne jak jesteś kibice a na siłę próbujesz to ukryć, żeby sie przypodobać czy co?

0

@Criss18Barca Nie, on stracił kontrole od murawy. Stopa mu odjechała.

0

@Rewolucja123 to była tak bliska sytuacja na milimetr, czego by nie gwizdnął, to i tak byłaby ogromna kontrowersja.

1

Komentarz usunięty

2

Wytłumaczy mi ktoś jedną kwestie, bramka Viniciusa i ta linia spalonego. Zawsze jak oglądam mecz, sprawdzają taka sytuację, sędzia podejmuje decyzje i odrazu pokazuje sie linia po decyzji. Dzisiaj zanim wyrysowali linie, to minęło z dwie minuty. W jaki sposób byli przekonani i podali decyzje o braku spalonego do Manzano? Skoro tak długo rysowali linie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Moim skromnym zdaniem, skandal straszny. Powinien dać dokończyć akcje i zagwizdać natychmiast po wypiąstkowaniu lub wybiciu przez obrońcę. Manzano spanikował i był niezdecydowany, miał gwizdek w buzi, wyjął go i zagwizdał dopiero jak piłka została kopnięta.

0

@Bobo25 Będzie, będzie, przerwał w złym momencie. Moim zdaniem powinien dać im dokończyć akcje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coś na rozluźnienie atmosfery, gala boksu w Polsce.


0

to już wiadomo co będzie w gorących dyskusjach, macie panowie do pustej, wystarczy zacząć temat.

0

jutro może być już tylko 6 punktów straty...

0

ale zajebiscie skontrował piłkę Hugo Duro

2

wyleci ktos z boiska, za bardzo siebie prowokują.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?