Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie chce sobie wyobrazić, takiego dwumeczu z City. Po pierwszym spotkaniu mam wrażenie, że odechciało by sie nam piłki nożnej na kilka miesięcy.
0
Foden ma wszystko, żeby w przyszłości być najlepszym pomocnikiem na świecie.
5
@qbuteq A później beczysz, jak sędziowie sie mylą na korzyść rywali Barcelony. Hipokryzja straszna.
5
Pep Guardiola:
„Za dużo mówi się o statystykach. Widzę piłkarzy, którzy mają na ich punkcie obsesję, a nie ma gorszego błędu.”
„Statystyki to tylko informacja. Są piłkarze, którzy sprawiają, że drużyna funkcjonuje i nie widać tego w statystykach.”
„Wolę im powiedzieć: grasz dobrze lub źle, z tego lub innego powodu.”
0
Gdybyście mieli wybrać, jednego użytkownika la rambli który mógłby grać w filmach dla dorosłych. To kto byłby mężem który wychodzi do pracy? :)
3
@Rewolucja123 przestańcie promować głupich ludzi, proszę was.
2
@Who_you_mam każdy człowiek jest hipokrytą, ale u niektórych ludzi ta skala wypierdziela ponad norme.
34
Lekko ponad miesiąc temu, Bellingham porównuję Viniciusa do Lebrona, po tym jak strzelił bramke ręką w meczu z Almerią. Wtedy decyzje sędziowskie im nie przeszkadzały...
Zobaczcie, jak karma szybko wraca.
2
@Culers rocznik 1985, czyli 39 w tym roku.
19
Najbardziej dziwię mnie fakt, że ludziom chce się czytać, udostępniać i komentować posty tego Muniaka, 40 letni chłop, który mentalnie ma z 15 i jedynym sposobem na jego dowartościowanie się są mecze Realu. Specjalnie to robi, bo szuka atencji, gdyby ludzie mieli więcej rozumu i nie zwracali uwagi na niego, to ten chłopaczek zapłakałby się w piwinicy i z nerwów pogryzłby brudny dywan.
2
Swoją drogą to przerwanie przez sędziego jak w Fifie.
0
Mistrzostwo i kolejny sezon Xaviego, Czy brak mistrzostwa i nowy trener?
1
@FcPortoFan1999 tak tak, mial nawet propozycje, żeby walczyć o pas z Joshuą ale odrzucił.
2
co za zjazd, szkoda chłopaka
0
@AmigoBlancos Bądź sobą po prostu, ktoś jak kogoś udaje i ma wiele twarzy, szybko zostanie zweryfikowany w życiu. Zdrówka i spokoju byku
15
@AmigoBlancos To po co ciągle o tym piszesz? Ktoś jak ma wywalone to nie zaczyna kilku dyskusji na ten temat. Widać, że to przeżywasz, bo to normalne jak jesteś kibice a na siłę próbujesz to ukryć, żeby sie przypodobać czy co?
0
@Criss18Barca Nie, on stracił kontrole od murawy. Stopa mu odjechała.
0
@Rewolucja123 to była tak bliska sytuacja na milimetr, czego by nie gwizdnął, to i tak byłaby ogromna kontrowersja.
1
Komentarz usunięty
2
Wytłumaczy mi ktoś jedną kwestie, bramka Viniciusa i ta linia spalonego. Zawsze jak oglądam mecz, sprawdzają taka sytuację, sędzia podejmuje decyzje i odrazu pokazuje sie linia po decyzji. Dzisiaj zanim wyrysowali linie, to minęło z dwie minuty. W jaki sposób byli przekonani i podali decyzje o braku spalonego do Manzano? Skoro tak długo rysowali linie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Moim skromnym zdaniem, skandal straszny. Powinien dać dokończyć akcje i zagwizdać natychmiast po wypiąstkowaniu lub wybiciu przez obrońcę. Manzano spanikował i był niezdecydowany, miał gwizdek w buzi, wyjął go i zagwizdał dopiero jak piłka została kopnięta.
0
@Bobo25 Będzie, będzie, przerwał w złym momencie. Moim zdaniem powinien dać im dokończyć akcje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coś na rozluźnienie atmosfery, gala boksu w Polsce.
0
to już wiadomo co będzie w gorących dyskusjach, macie panowie do pustej, wystarczy zacząć temat.
0
jutro może być już tylko 6 punktów straty...
0
ale zajebiscie skontrował piłkę Hugo Duro
2
wyleci ktos z boiska, za bardzo siebie prowokują.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika