0

@Emhyr Przecież wszyscy zawodnicy są tak monitorowani, nawet jak nie mają kontuzji, wiesz po co są kamizelki z czujnikami na każdym treningu? twoim tokiem rozumowania, każdy zawodnik jest kontuzjowany bo monitorują jego zdrowie, zmęczenie. Nawet zdrowym zawodnikom, dobierają ćwiczenia, żeby nie przemęczyć mięśni, które mają podatne na kontuzję, o czym mowi Lewy np w foot- trucku.

0

@Odcinkowy przecież sam miałem taką kontuzję, więc napisałem że u mnie wyglądało to podobnie. O co ty chcesz, sie jeszcze doczepić? Bo ja nie wiem, po co ciągniesz temat? skoro ci go wyjaśniłem.

0

@Emhyr O czym ty mówisz w ogóle? spróbuję ci ostatni raz wytłumaczyć. Kontuzję zawodnik wyleczył, sporo wcześniej przed powołaniami, bo nie było spotkania. Od 14 do 25 trenował z całym zespołem, na pełnych obrotach. Monitorowanie zawodnika, jest po to, żeby nie nawrócić jego urazu w głupi sposób, ponieważ kilka tygodni był poza grą.

0

@Odcinkowy przecież widziałem ten post, przed napisałem mojego. Co ty mi wmawiasz? spójrz na godziny napisania i dodania.

0

@Emhyr ale ty jesteś przyjebany, strasznie sie z tobą rozmawia. Licz sobie od meczu do meczu, ciul z tym że zawodnik musi być monitorowany przez tydzień/dwa przed powrotem, czy nie będzie powrotu kontuzji po wyleczeniu i stopniowo wchodzi na obciążenie, żeby nadrobić straty. Jakie powołanie mial dostać, skoro było 13 dni bez meczu? Ty sobie sam zaprzeczasz dzieciaku.

0

@Emhyr Przecież Bellingham miał inne skręcenie, zarzucasz mi, żebym nie porównywał kontuzji mojego do De Jonga, a robisz to samo, gdzie to innego typu skręcenie. De Jonga na pełnych obrotach trener 14-15 a mecz był 25, stąd wzięli ci sie dwa miesiące, bo strony liczą dni od meczu do meczu, a nie wyleczenia kontuzji. Wiesz o tym, że zawodnik w pełni wyleczony, dostaje zielone światło najpierw do pełnych treningów z drużyną od lekarza? Powołania nie mają nic do tego,to jest dla kibiców.

0

@Odcinkowy kto lekceważy? przecież lekarze po obejrzeniu De Jonga, stwierdzili, że leczenie będzie trwać 4-5 tygodni.


0

@Emhyr czyli wrócił po kontuzji i odrazu zagrał? logiczne, że musi też nadrobić straty kondycyjnie i fizyczne. Kontuzję wyleczył wcześniej i trenował na pełnych obrotach. Zielone światło w Barcelonie, zawsze dostają z powołaniami czyli dzień przed meczem. Ile już było takich przypadków przecież....

0

@Bykunn Przed chwilą podali lekarze czas leczenia i jest bardzo podobny do mojego.

@Emhyr Przecież 6 tygodni sie równe leczył, a nie 2 miesiące. Patrzysz na stronie, gdzie liczą dni od spotkania do spotkania, a on już dużo wcześniej trenował z całym zespołem i robił całe treningi.

0

@Emhyr dobrze, czyli będzie się leczył tydzień dłużej...

1

@Katalończyk 99 W czym kluczowy? jedyne co możemy ugrać to przejść po walce Napoli, a w kolejnej rundzie nie dostać kolejnego wpierdolu, tylko odpaść z honorem. Top 4 na luzie zrobimy, patrząc na poziom La Ligi.

0

@Kozinho. znając życie to tak będzie.

5

Za dzieciaka miałem identyczną kontuzje jak De Jong, wróciłem po miesiącu, normalnie do gry. Najważniejsze pytanie czy w Barcelonie są lepsi lekarze niz na NFZ.

5

nikt nie chce wziąć odpowiedzialności, grają do najbliższego lub wycofują


0

jak nie jeden, to drugi, jak nie drugi to trzeci


2

@tbas Do zdobycia mamy jeszcze 33 punkty, tracimy 8 do Realu, matematycznie możemy mieć 25 punktów przewagi nad nimi pod koniec sezonu.

16

@AmigoBlancos Wygrał wszystko z City, więc chciał zmienić otoczenie, normalne u piłkarzy. Mówi, że Gudogan nie ma ambicji, a jest naszym najlepszym zawodnikiem w tym sezonie i głównie to on pokazuje chęci i zaangażowanie na boisku czy w szatni.

1

jak to możliwe, że taki małolacik ma zakola?


0

@Fake69 Nie zgodzę sie z tym, że większe mecze go wyjaśniły. W grupie wygraliśmy z Tottenhamem który był w finale, ogralismy mocny wtedy Inter i United, pierwszy mecz z Liverpoolem byl zajebisty, zdominowalismy ich. W rewanżu wszyscy wiemy co sie stało, masa niewykorzystanych sytuacji i błędów jak w B klasie. Trener nie ma wpływu na takie sytuacje, to psychika siadła, nic więcej.

2

@LM10GOAT zajechani po pucharze króla, a bilbao świeżutkie, miało tydzień wolnego :D

0

@LaLigaPD To powiedz mi jaki plan i pomysł miał Koeman i Xavi w tym sezonie? Zero kolektywu, schematów tylko liczenie na indywidualnosci.

0

@Bobert_Kubicki Z drugiej strony, gdyby nie frajerstwo piłkarzy, byłby w finale ligi mistrzów + wygrał wszystko w Hiszpanii.

11

@AmigoBlancos Kompromitowali to się piłkarze. Ernesto na każde spotkanie miał plan i pomysł, jeśli chodzi o Barcelone.

5

@arraco On jest idealny do Atletico Madryt, wręcz urodzony żeby tam grać na wahadle.

10

Pedri po kontuzji rozegrał 700 minut na 1200 możliwych, pisanie głupot, że kolejny raz został zajechany przez Xaviego i sztab, jest głupotą bez pokrycia i argumentów, nic więcej.

0

@FanBarcy22 kluczowy to był okres przygotowawczy, teraz za przeproszeniem chuja zrobią.

11

ojciec Yamala młodszy od Adriana


0

Fermin znów wędkę dostanie?

0

@tbas @cules100pro teraz tego też nie widzicie? od początku drugiej połowy, wygląda to identycznie, jak pod koniec pierwszej.

2

Zamykają nas coraz bardziej, mają więcej chęci, sił i są szybsi w stykowych sytuacjach. Nie chce wiedzieć, co będzie w końcówce spotkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?