5

trzeba odwołać ten mecz z nimi, bo przegramy

1

@FcPortoFan1999 ty akurat miałbyś specjalne zaproszenie, spoko mordka sie wydajesz.

2

@TR3YWAY zajebiscie byłoby sie spotkać, robić sobie taki zlocik co roku.

3

@Culer9002 kto jest najbogatszy? i chwalił sie autem? :)

3

@Luciano99 zapraszam do siebie na wieś w sezonie :D ugoszcze tak, że nie będziesz chciał wracać do siebie.

1

Dawajcie zrobimy jakieś ognisko w sezonie, najebiemy sie bimberkiem i zjemy po kiełbasce. Najlepiej 1 czerwca, bo wtedy gramy finał Ligi Mistrzów.

1

@gumaz Ja znam administratorów strony. Osobiście, więc uważajcie.

1

@TR3YWAY Gorzej jak ona skacze na ochroniarzu, gdy Leo ma trening.

1

@Volk no nie do końca :) Psg było w finale i półfinale w ostatnich latach.

3

@Popitek12 jak Gortat grał, to Dodi w prezerwatywie pływał :D

0

@Janas11224 Under Armour jest w Decathlonie? Bardzo wygodne i wytrzymałe, idealne do biegania.

5

@malicinho nie można palić śmieci w piecu, popsuje sie i będzie do wymiany.

4

@Encore Po tym pamiętnym okienku transferowym, ludzie wróżyli im ogromne sukcesy. Ciekawe co tam głównie nie zagrało, za duże ego w szatni i na boisku?

14

gra w dziadka


6

@arasz1819 oddać jemu Barcelone do trenowania, to tak jak dać małpie karabin.

6

Mikel Arteta o Jakubie Kiwiorze:

"Utrudniliśmy mu znalezienie formy z dwóch powodów. Po pierwsze, ze względu na ograniczoną ilość minut, a po drugie dlatego, że poprosiliśmy go o grę na pozycji, na której nigdy wcześniej nie grał. To tak, jakbyśmy ustawili Williama Salibę na pozycji bocznym obrońcy i powiedzieli: "Dajmy z siebie wszystko jutro!".


"Myślę, że zaadaptował się naprawdę dobrze. Widzę, że jego gra się poprawia, nabiera pewności siebie i fizycznie staje się coraz lepszy. dużo lepiej rozumie swoją rolę i jest naprawdę dobry.

6

@Popitek12 Ciężko porównać chłopa z ligi amatorskiej do profesjonalistów.

1

@kubix05 a nie 6 urodziny?

1

@MesQueUnClub96 dlaczego ryzyko? jakieś argumenty bym poprosił

6

ale chłop haha




1

@Rust_Cohle weź mnie nie podniecaj.

0

Bardzo ciekawy temat.

Barcelona jest przekonany, że z własną marką zarobiłaby znacznie więcej pieniędzy. Musiałyby zostać poniesione koszty produkcji i dystrybucji, ale pieniądze ze sprzedaży w całości trafiłyby do klubu, czyniąc koszulkę nową dźwignią dla klubu.

0

@partymaker a to musisz jego zapytać, nie wiem co robi w życiu prywatnym.

0

@kamilop 50 mln euro.

0

@FcPortoFan1999 znając życie, straciłby wszystkie atuty u nas.

0

@kamilop nadal ma bardzo dobrą klauzule.

7

trzymam kciuki za ten transfer


11

8

jak się słuchają





2

@fcbarcafan19 to akurat musi być fejk, taki gaz w domu, nie ma opcji żeby wybuchł od zapalniczki, ma bardzo niskie ciśnienie. Jedynie może sie podpalić, ale bardzo łatwo go zgasić samym palcem nawet, tak słaby jest to płomień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?