0

@MOLESTA dożywocie? już to widzę...

1

@BORO_12 no a Klopp wróci w 2025 najprawdopodobniej po rocznej przerwie, sam sobie zaprzeczasz.

1

@BORO_12 a Włochy? kilkukrotnie mówił że jest fanem Serie A, Inter, Milan, Napoli, Juventus? Co do ligi Hiszpańskiej to prędzej widziałbym go w Atletico niz Realu czy Barcelonie.

3

@fart Zaraz nastąpi zmiana narracji przy przykładowym remisie z Bilbao.

0

@BORO_12 wróżysz z fusów nic więcej, nie masz żadnych informacji i argumentów.

1

@BORO_12 nie ma żadnych informacji, że Xabi chce odejść po zakończonym sezonie.

0

@bstryyy wolałbym innego trenera z topu bez Mbappe.

1

@BORO_12 Przecież głównym faworytem do zastąpienia Carlo jest i będzie Xabi Alonso, nie było żadnych informacji o Kloppie, to twój wymysł nic więcej. Jeszcze chciałbym usłyszeć jakieś argumenty dlaczego z Flickiem będzie porażka, a z De Zerbim nie.

0

@VegetaPolska zanim by policja przyjechała to on by ci 10 razy uciekł.

1

@BORO_12 Dlaczego pójdzie do Realu? w czym Flick jest gorszy od De Zerbiego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Francuski futbol stał się kwestią polityczną. Wczoraj mówiono o obecności Mbappe na spotkaniu w Pałacu Elizejskim, niewiele jednak mówiło się o tym, że na tym spotkaniu pojawił się również dyrektor BeIN Sports Yousef Al-Obaidly, a także prezes LFP (organu zarządzającego zawodowymi rozgrywkami we Francji) Vincent Labrune.


Ich obecność rodzi następujące pytanie - czy prawa telewizyjne są sprawą państwową? [@AndiOnrubia]

3

@Jakchcesz i będą dyskutować o kryzysie rolników.

2

otóż to


2

Jurgen Klopp:

„Jestem prawie pewien, że Wataru Endo podpisze kolejny długoterminowy kontrakt w Liverpoolu”.

„Może i ma 31 lat, ale to jest maszyna!”.


Szczerze myślałem, że on ma z 20 lat. Dużo osób śmiało się z tego transferu, a on jest uzupełnieniem składu i sporym wzmocnieniem.

0

@Pedri16Future nie robi, zgrywa eksperta bez jakiejkolwiek wiedzy.

5

@kanver_ skuteczność Roberta i Haalanda praktycznie taka sama, a Dodi pisze ze jeden potrzebuje 10 setek a drugi 2 do strzelenie bramki. Co za pieprzenie, bez pokrycia i argumentów.

1

@Pedri16Future to już winna Roberta, ma najwięcej niewykorzystanych sytuacji w lidze.

Napastnik Barcelony w dotychczasowych meczach wykreował sobie 21 "dużych okazji". Wykorzystał tylko sześć z nich.

Dane ze stycznia...

0

@Pedri16Future No najczęściej kreują mu sytuację koledzy z zespołu, podobnie jak z Haalandem.

1

@MesQueUnClub96 przecież Robert ma najwięcej zmarnowanych sytuacji w lidze i najwięcej oddanych strzałów.

Potrzebuje prawie 4.5 sytuacji do zdobycia jednej bramki.

https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/75292815/to-nie-zart-robert-lewandowski-najgorszy-w-calej-lidze/amp

1

Najlepsze jest to, że Dodi Robercika naszego to broni i chwali, a jak Haaland strzela bramki praktycznie w identyczny sposób jak Robert to mu umniejsza i na siłę szuka wymówki. Mam wrażenie, że na tym koncie to siedzi kilka osób i losują od czego są ekspertami i jakiej narracji mają sie trzymać.

0

@Popitek12 Według mnie Kane bardziej wszechstronny, Haaland to maszyna do strzelania bramek. Więc dużo zależy od stylu gry zespołu, np u nas nie ma problemu z kreowaniem sytuacji, więc Haaland pasowałby idealnie i dałby nam więcej od Kane.

4

@MesQueUnClub96 on zje każdą ligę do której pójdzie, maszyna i potwór do strzelania bramek.

17

De Bruyne w jednym spotkaniu zrobił praktycznie 1/3 asyst naszych środkowych pomocników, we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

0

@Azi Sergi Roberto.

0

"Sport": W Barcelonie pojawił się pomysł aby na nowym Camp Nou poszczególne numery bram nosiły imiona ważnych piłkarzy w historii Blaugrany

I tak brama nr 10 ma nosić imię Leo Messiego, a brama nr 20

sami wiecie...

0

@VegetaPolska Nie zgodzę sie, gdyby to nie był Messi czy np Ronaldo to wtedy klub miałby znaczenie, ale nie w tym przypadku, gdzie była przepaść jeśli chodzi o głosy dziennikarzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Barca2022 nie przesadzaj, jak ktoś jest ambitny to i w Polsce sobie poradzi. Ja jestem z bardzo biednego domu a sobie życie ogarnąłem.

3

@VegetaPolska A kto miałby mu zagrozić w tamtym sezonie? Przecież wygrał z Realem + byl w finale mundialu. Ciężko to przebić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?