0

@Salchent ale ja tylko żartowałem :)

3

Cubarsiego trzeba sprzedać, nie ma miejsca dla dzieciaka, którego idolem jest Ramos. On na widok piłkarzy Realu, powinien mieć odruch wymiotny, złość, gniew, nienawiść i chęć morderstwa na boisku lub poza nim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MessiForeverTheBest Ktoś kto dodaje mądre treści, idzie sie z nich czegoś nauczyć. Wielu sportowców, naukowców może być też wzorem. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać.

5

Później sie dziwić, że "celebrytami" w Polsce są ludzie którzy nie mają sobą nic do zaoferowania. Nawet na la-rambli główny temat to jakaś małolatka z YouTube. Później płacz i zgrzytanie zębów, w jakich czasach my żyjemy i kto jest idolem naszych dzieci.

4

@VegetaPolska Więcej o niej pisz i więcej wyszukuj jej nazwisko. Gwarantuje ci, że wtedy ci nie wyskoczy haha. Jesteś dorosłym facetem a logiczne myślenie, najwidoczniej leży.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

@Sysia11 Z całym szacunkiem do Norwega, ale piłkarsko nie ma podjazdu do Kyliana. Norweg to typowy napastnik od strzelania bramek. Francuz kreuje, drybling, asystuje i strzela.

5

Prokop jaki świr


0

@Sulimo a ty jaki masz rozmiar?

0

@AlexDark00
masz jakiś dar, co nie wejdę to ty tam jesteś.

0

@partymaker Jak jego słowa i reakcja Roberta zrobią miliony wejść i wyświetleń. Na konferencje nie jeżdżą, tylko kanały, telewizję stricte sportowe.

1

@Cochise Zdziwiłbys sie, ile razy ja widziałem, że ktoś specjalnie prowokował i robił beke, żeby tam tylko wylądować. On was trolluje, a ludzie sie tam spinają i co kilka dni podają te same argumenty.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cochise bycie w gorących jest tym celem, mało kto z was zdaje sobie z tego sprawę.

1

@AlexDark00 Jest jak rybak, który ciągle łapie ryby na jakąś chuyową przynęte. Skoro jest to skuteczne i nie trzeba sie namęczyć to to robi. Dziwią mnie tylko te"rybki" które co kilka dni są u niego w wiaderku, bo on z uśmiechem na twarzy łowi dalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Allbi @BartekRosario ja nigdzie nie napisałem, że jest winny. Odniosłem sie do afery.

2

@kamilos1214 Najprawdopodobniej chce ci przepchać jelito grube i wyleczyć chore migdałki.

0

@BartekRosario Masz oficjalne wyroki z sądu na tego ziomka Buddy, to nie jest tak, że to jest wyssane z palca.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr w tym odcinku są ludzie poszkodowani, którzy mają na wszystko papiery od prokuratury.

3

@Rust_Cohle Firma z którą współpracował i nagrywał odcinki (MGP GARAGE) kradła samochody, robiła fejk licytacje na cele charytatywne. Właściciel tej firmy, jest od lat "60" sprzedał ziomków, jeden dostał 25 lat, drugi sie powiesił. Dzięki współpracy z policją, miał immunitet i znajomości w sądzie. Zarzucają też Buddzie, że był, jest słupem gangusów i piorą brudny hajs na jego plecach w necie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Faro musiałby być czarny, ewentualnie wymazać sie czekoladą.

1

@Faro Strasznie do siebie bierzesz opinie jakiś przygłupów, nie szkoda ci życia i czasu?

23

bez kitu, Cubarsi tak wygląda



Ten już skopiował :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca No właśnie o tym pisze, bardzo ciężko jest jemu tu wytłumaczyć. Dziękuję

0

@Objectivo Jak mógł mięć wiecej? Skoro zostały policzone wszystkie błędy i Real ma za dużo o 5 punktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?