Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart + Bilbao ma o 25 bramek mniej strzelonych, licząc ligę + ligę mistrzów. Ciężko o lepsze statystyki w dużo słabszym zepsole, który nie gra w pucharach.
1
@NorbiTBOB Dobrze wspominać Roberto jeśli chodzi o aspekt sportowy, to tak jak cieszyć się, że mąż alkoholik raz w roku sie nie nayebał.
1
@MesQueUnClub_87 Dziwię sie tym ludziom, że biorą kogoś takiego do swojej federacji. Nie mają wyrzutów sumienia? przecież dobrze wiedzą kim on jest i co robił. Nie mógłbym spojrzeć w lustro gdybym to ja dał szanse zawalczyć komuś takiemu.
0
@Joe_Barbaro
Pazura :D
0
@Piernik poszli zapalić, o czym mówią wszyscy znajomi i pracownicy w zeznaniach.
4
@partymaker ale farciarz, byku ile to ma białka?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Janas11224 Francuzi, Niemcy, Włosi, Grecy, Czesi, Węgrzy też głosowali na PiS? :) Największym problemem jest Unia Europejska o czym rolnicy mówią wprost, ale ciężko komuś kto jest uparty cokolwiek wytłumaczyć.
3
@takisobiektos nawet 5 minut nie poświęcili, żeby przeczytać oficjalne informacje i wszyscy piszą, że kobita leci na hajs :D zgadłem?
0
@kuz Pan waldek, który siedzi za alimenty też jest kryminalistą. Nie ma to za dużo wspólnego z gangsterem, który był w mafii i mordował ludzi, został uniewinniony tylko dlatego, że poszedł na współpracę z policją.
1
@Ojciec5tkidzieci Jednak wiesz, był w mafii. Dopiero później zrobił co zrobił.
1
@kuz Który gangus jest promowany? Większość to mitomani, którzy udają gangsterów, tylko dlatego, że mają za to płacone.
4
@FCB_dimiC Ciekawe jak poczują się ludzie którzy zostali skrzywdzeni przez mafie, a za kilka dni zobaczą go na konferencji, gdzie zrobią z niego celebryte.
0
@bartekvisca możliwe, widziałem walki mma w kominiarkach.
14
to już jest za grube, promowanie gangusów z mafii pruszkowskiej
0
@thecreativepl Twoim zdaniem jaki jest to cel? jeśli mówimy już o Polakach, to ciężko znaleźć jakikolwiek argument dlaczego Polacy są za Trumpem, w kilku kwestiach można sie z nim zgodzić. Ale jemu sympatią i interesami najbliżej do Moskwy.
0
@Gall Trump nie chce być w Nato i dawać jakikolwiek parasol bezpieczeństwa krajom które nie przestrzegają podstawowych zasad. Otwarcie mówi, że czysto biznesowo są wykorzystywani i 90% kosztów oni sponsorują.
Wielu byłych doradców Trumpa ostrzega, że były prezydent będzie starał się formalnie wycofać USA z NATO, jeśli wygra wybory prezydenckie. Wspominają, jak Trump podczas swojej pierwszej kadencji był bliski wycofania Stanów Zjednoczonych z Sojuszu i ostrzegają, że prawdopodobnie pójdzie dalej w drugiej.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/trump-wyjdzie-z-nato-gdyby-nie-nato-putin-nie-robilby-takich-rzeczy/yc4lebs
1
@bartekvisca Głównie chodzi o to, że mogą mieć ciężko, a nawet bardzo ciężko walczyć na dwóch frontach. Wszyscy wiemy, że Chiny ostrzą sobie zęby i kwestia czasu jak dojdzie do konfliktu ze Stanami. Europa musi być zjednoczona i przy ewentualnym ataku Rosji, musimy poradzić sobie bez większej pomocy od Stanów. Mają swoje problemy i interesy, Trump to biznesem, który chce jak najlepiej dla swojego państwa.
4
Mozna za nim nie przepadać, ale w tym przypadku ma rację, nie może być tak, że bezpieczeństwo Europy będzie zależeć tylko od Stanów Zjednoczonych. Większość państw nie przekazuje nawet 2% PkB na wojsko/zbrojenie.
4
@vangoor Nie prawda, Jeśli chodzi o ukraińskie produkty, tylko one nie ma żadnych wymagań i zaleceń do których mają sie dostosować. Tłumaczą jest tym, że trwa wojna i nie są w stanie spełnić wymagań. Wiele państw Europejskich zrezygnowało z kupna ich produktów, bo nie przechodzą podstawowych badań. Aktualnie najwięcej bierze Afryka, trują biednych ludzi, których nie stać ich na produkty normalnej jakości.
10
@vangoor Tylko wiesz jakiej jakości jest ten towar za 1/3 ceny?. Nie zdziw sie jak później, będziesz świecił w nocy przez te produkty. Ale jak nie zależy ci na swoim zdrowiu i twojej rodziny, to możesz mieć wywalone jajca i robić osobie beke. Wiesz o tym, że pestycydy które znajdują się w ukrainskich produktach są rakotwórcze, zaburzają gospodarkę hormonalną, są przyczyną chorób układu oddechowego, trawiennego i chorób skórnych?
20
ale świry to tworzą
0
@Arden oj tak, ciężko odłożyć z takich pieniążków.
3
w Lechu mają więcej :D
1
@Emhyr no ja osobiście nie znam szczupłej osoby, której po treningu nie widać żył, na przedramieniu czy bicepsie.
0
@Emhyr 60-65kg wagi, bardzo mało tkanki tłuszczowej, może mieć też niedowage patrząc na jego wzrost.
0
@MesQueUnClub96
Żeś sie napiął jakby ci rodziców zwyzywał.
GAŁGAN to dzisiejszy łobuz, nicpoń, urwis, hultaj.
5
@TR3YWAY żyły u szczuplej osoby, to jak duże cycki u kobiety z nadwagą.
1
@MesQueUnClub96 To są normalne ceny za ćwierćfinał. Zobacz sobie ceny biletów Real-City, Bayern-Arsenal nawet po 500 euro w podobnych sektorach co na stadionie Barcelony. Dawno nie graliśmy w ćwierćfinale i ludzie zapomnieli z czym to sie wiąże i ile trzeba zapłacić, żeby zobaczyć najlepsze drużyny na świecie. Rok temu bilet na ćwierćfinał kosztował nawet 700 euro.
https://www.ticombo.pl/pl/sports-tickets/football-tickets/champions-league?p=1
1
@ranger3120 nie lepiej było iść na budowę? zapytaliby tylko ile chcesz na godzinę i czy pijesz :D