2

@MesQueUnClub96 będzie na Euro, pod warunkiem, że awansujemy.

4

Słoń haha


0

@Drozdu7 Ciężki znaleźć miejsce dla dwóch identycznych zawodników. Zieliński i Szymański piłkarsko wyglądają jak bliźniacy.

0

@MesQueUnClub_87 A o co aktualnie kobiety sie nie czepiają? W gorsze dni są często nie do zniesienia, często facet dla świętego spokoju woli pokombinować, żeby partnerka sie nie czepiała.

0

@Qlimax86 nie pomyślałem o tym, że może mają mały budżet? muszą np odmówić sobie wyjść na miasto, żeby kupić konsole? Nie wydaje mi sie, żeby tak kombinował, gdyby miał dużo hajsu.

15

a wy nadal z ps4?


0

@Bykunn wtedy to już nie ma wyjścia, ale gdy są możliwości i pchanie dziecka w tego typu związek to patologia.

2

Komentarz usunięty

6

@Radioactive9705 nudne już się to robi, ciekawe kiedy wam się to znudzi.

7

Sytuacja w szatni po meczu z Realem Betis z udziałem Roberta Lewandowskiego i Pau Cubarsiego. Polak podszedł do niego z zapytaniem. [@totcosta]

- Robert Lewandowski: Pau, ile masz lat?

- Pau Cubarsi: Ostatnio skończyłem 16 lat, mam 17 lat.

- Robert Lewandowski: Nie oszukuj mnie!

- Pau Cubarsi: Nie oszukuje.
Przysięgam Robert. Mam 17 lat.

Robert Lewandowski głośniej do reszty osób w szatni: To niemożliwe. Nie wierzę w to. W tym wieku nie da się zagrać takiego meczu. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego.

0

@Ascend a mówił jaka pojemność ma tyle kosztować? bo to bardzo ważne, patrząc na to jak potrafi odwrócić kota ogonem.

1

@Pressinho Ale nie ma tu nic o wtorkowy spotkaniu. Chodzi o sam przekaz, że byle jak z rywalem który jest kilka klas słabszy. Nie jest to optymistyczne, patrząc na to jakie zespoły czekają na Euro. Obejrzyj sobie przemówienia np Nawałki podczas Euro czy spotkaniem z Niemcami. Było widać, że trener ma pomysł, plan a zawodnicy wiarę we własne umiejętności. Takie przemówienia Probierza, nie budują zawodników mentalnie i nie dodają pewności siebie, o czym no mówił Robert, że zawodnicy w kadrze, boją sie brać odpowiedzialność na siebie.

1

@Zoker Ponieważ aktualnie nie mają pomysłu, w którym mogą nam zabrać pieniążki, żeby jej część oddać w kwocie wolnej od podatku. Ale spokojnie, kwestia czasu jak coś wymyślą, a część ludzi będzie skakać z zachwytu.

0

@Bobert_Kubicki Twoim zdaniem nie jesteśmy w stanie rywalizować na Euro?

1

@Bobo25 Z drugiej strony, taki minimalizm nie jest dobry. Z takim podejściem, nie będziemy w stanie, rywalizować z lepszymi drużynami.

1

Mateusz Święcicki:

"Niepokoi mnie jedna rzecz. Na Łączy nas Piłka był fragment odprawy Michała Probierza, w którym selekcjoner mówił, że nie ma znaczenia jak, ważne, żebyśmy wygrali - i może być jedną bramką.

Ja sobie pomyślałem: o rany... No nie. Ma znaczenie, czy wygramy z Estonią 5:0, czy 1:0 po męczarniach.

co sądzicie o słowach Mateusza?

0

@tristan87 Ale on na żadne debaty nie chodzi. Bardzo słabe, mógłby to zrobić dla ludzi którzy na niego głosują

1

@escarabajo Z drugiej strony wiesz, dla mnie legenda to też przede wszystkim, wzór jako człowiek.

1

@michal26 Oj tak, osobiście pracowałem kiedyś z jednym. W głowie tylko imprezy i dziewczyny, a w domu zona z dziećmi i brak pieniędzy.

0

@escarabajo Nie potępiła, wydaje mi się, że Milan też sie nie odniesie. Dobrze wiedzieli, że był skazany w 2017 w Mediolanie.

0

@escarabajo Alves nadal wisi w galerii legend Barcelony :)

5

Mają swojego Alvesa, wyjechał do Brazylii i tamten sąd go skazał, bo wyrok we Włoszech zapadł w 2017.


7

podsumowanie naszej kadry narodowej :D


0

@MessiForeverTheBest A wiesz, że każde dziecko potrzebuje autorytetu w postaci Ojca, i Matki która pokaże dziecko, świat oczami kobiety. Masz jakąkolwiek wiedzę na temat macierzyństwa i wychowaniu dzieci?

0

@MessiForeverTheBest Dzieci też byś im dał adoptować? jeśli oczywiście mówimy o parach tej samej płci, bo te twoje wymysły z małżeństwem trzech osób to zostawie bez komentarza.

0

@HypeR Zależy kto wygra Euro

2

@MessiForeverTheBest jeszcze może małżeństwa jednej płci? dzieci dajcie jeszcze im adoptować.

0

@mleczkoo A co to zmienia? wszystkim najlepszym strzelcom, też to odejmiesz? Przeciwnik to przeciwnik.

2

@JordiAlbion Każdy polityk powinien być w rezerwie wojskowej. Chcę służyć państwu? przechodzi podstawowe szkolenie na poligonie, a przy ewentualnej wojnie, którą sami wywołają, idą na front. Jestem przekonany, że wtedy żadnej wojny by nie było.

0

@AlexDark00 będzie dym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?