Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY to jest Essien
0
Najlepiej kogoś mało doświadczonego z młodym zespołem...
4
trzeba msze wykupić i sie modlić za zdrowie
0
@Michael24 Teraz ludzie o wszystko sie do niej doyebią, miliony takich zdjęć normalnych kobiet w internecie. Gdyby to była ulana laska, mało atrakcyjna, nikt by nawet nie zwrócił uwagi na jej zdjęcie w bikini.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kanver_ obawiam sie, że emocje skończyłyby się juz po pierwszym spotkaniu.
3
Klopp jak wiemy zna sie na piłce, ale muszę zapytać was, prawdziwych ekspertów: będzie coś z niego?
Jürgen Klopp o Mateuszu Musiałowskim:
"Zawodnicy rozwijają się na różne sposoby. To prawdziwy talent. Jednak w klubie patrzymy na futbol w bardzo konkretny sposób... Naprawdę wierzę, że jest już gotowy. Dlatego dostaje swoją szansę na boisku. Mieliśmy kilku zawodników do wyboru, ale pomyślałem: 'Dajmy mu te kilka minut, bo na to czekał wystarczająco długo'."
17
To jest niesamowite, ile goli ratujących mecz strzelił Bayer Leverkusen w tym sezonie.
90+4’ gol na remis
90+1’ gol na zwycięstwo
90+4’ gol na zwycięstwo
90+4’ gol na zwycięstwo
90’ gol na zwycięstwo
90+2’ gol na remis
90+3’ gol na remis
90+7’ gol na zwycięstwo
1
@macio_944 twoje złamane serce, jest warte więcej, niż kilka stówek.
31
o matko boska częstochowska
2
@Luciano99 ty jak coś dopierdolisz to ciężko sie nie uśmiechnąć.
1
@Alex1995 a kto decyduje o ruchach Francji jak nie Prezydent?
6
Macron chyba znalazł jaja
1
Komentarz usunięty
0
@Cochise idol ludzi, którzy mają penisa w uszach :)
0
@Rust_Cohle a ty byczku, jakiej muzyki słuchasz?
1
najlepsza jest to, że taka piosenka zrobi kilkanaście milionów wyświetleń.
1
@LaLigaPD najważniejsze żeby Real jak najszybciej odpadł, nie ważne z kim.
0
@PatrykBarca A ja najbardziej bym chciał City dla Realu
4
@ObiwanKenobi W tym dwumeczu, brakuje tylko skutecznego Dembele, który wykorzystuje wszystkie sytuacje.
0
@Emhyr no to widzisz, ja znów sie nie zgodzę ze sprzedażą Christensena.
0
@Rust_Cohle a ja sie cieszę, że w końcu sie przyznałeś, skąd orientacja młodego :D
0
@Rust_Cohle seks analny to nie sparing.
0
@Emhyr na starych piłkarzach nie zarobisz odpowiednio.
0
@Explode przecież Christensen jest bardzo dobry, co do reszty, to ich tak czy siak trzeba sprzedać.
2
@Emhyr nie, że go nie lubię. Latem trzeba zacząć sprzedać, wole poświęcić jego niz np Araujo.
1
@JimMorrisonFCB takie 150- 200 milionów za trójkę, matko boska, byłoby idealnie.
7
Idealne nazwiska na sprzedaż, United to są świry...
40
ale trzeba mieć psyche, żeby strzelać karne w taki sposób.
0
@MarioVeB! odpowiem w twoim stylu, 20 złotych to ty masz na magazynie.