0

czyli co jeden z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów według la rambli czyli Inter, odpadnie już teraz?

25

krótko


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Geje za to, że lubią siusiaki zostaną wysłani na Ukrainę xD


2

Zasłużyli, Interowi sie pojebało, że są drużyną Mourinho, bronili na 30 metrze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Inter muruje jak za Mourinho

0

@Tollusiek oglądam sporo ich spotkań, nie jest to nawet w 50% De Paul z reprezentacji.

4

De Paul jak nie musi biegać i walczyć za Messiego w reprezentacji, to nie wie co robić na boisku, niesamowite.

1

@Barcasub nie wiem, za dużo ich, żeby wszystkich znać :D

0

1

@Rust_Cohle alimenty byś opłacił za Dodiego, a nie wpierdalasz kebaby a młody w porwanych butach łazi.

1

@michal199500hehe Każdy mecz jest inny, porównania tego typu są po prostu idiotyczne.

1

@michal199500hehe po czym ty to wnioskujesz? swoje tezy opierasz na przejściu słabego Napoli, czy naszej tragicznej formy od początku sezonu?

0

@Rust_Cohle @Encore w niebie.

0

@Trojanek23 City-Liverpool bardzo podobny poziom mają, najczęściej ich spotkania kończą sie remisem.

0

@jacob345 ale on mówił zarobić, za Balde dużo byś nie wziął.

9

@TR3YWAY on ma grać a nie wyglądać, co to jest kurwa, top model? :D

0

@FCB_dimiC wykrakałes

0

Idealnym scenariuszem byłby awans Atletico i ich dwumecz z Realem. Zawsze to mniej przygłupów z Madrytu w kolejnej rundzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Radioactive9705 a kto go porównuje do Ronaldinho?

7

On od dawna nie ukrywa, że jest fanem Ronaldinho i Barcelony, pytanie skąd pieniążki na niego.



9

@TR3YWAY @MarioVeB! jak tam byczku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos a gdzie ja napisałem, że powiedział coś złego?

0

@Tabaluga37 chodzi o synonim pięknej gry czyli tiki-taka (DNA Barcy)

1

Lewandowski (wywiad z Mają):

Barcelona powinna dostosowywać sie do przeciwnika, dobierać taktykę indywidualnie do rywala. Szufladkownie sie na DNA nie pomaga w rozwoju, trzeba grać tak żeby było to efektywne. Piękna gra nic nam nie da, gdy na końcu nie będzie wyniku.

4

@Bobo25
15 a 18 to kolosalna różnica

0

Lewandowski w wywiadzie z Mają (TVP SPORT)

Boję sie o młodych piłkarzy, którym wszystko wychodzi w młodym wieku. Najważniejsze pytanie, czy przykładowo Yamal, Cubarsi poradzą sobie jak wpadną w dołek, który prędzej czy później przyjdzie, każdego piłkarza czekają gorsze moment i duża część z nich nie potrafi sobie z tym poradzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?