2

Tak sobie śledzę skład Realu i stwierdzam, że mają mega lipe. Trzon zespołu już stary. Vini jest młodym kozakiem a reszta tak naprawdę do wymiany w niedalekiej perspektywie czasowej.

U nas paru weteranów reszta to młodzież. Wyniki powoli są potrzeba czasu i ogrania.
Jestem spokojny o nas i o wyniki w przyszłości

0

Panie Januszu Nieeeee!!!

Zawsze mnie to śmieszylo

4

Korwin jak to korwin... Na parę tematów wypowie się naprawdę mądrze a jednym tematem zniszczy pozostałe i nakreśli sam na siebie opinię XD

1

BVB to widzę skupia się na obronie Wicemistrzostwa Niemiec haha.

Nie postawiłbym takiego wyniku, zaskoczyli mnie mega

0

Posiada ktoś linka do meczu i podeślę na priv?
Z góry dziękuję

0

Jak tam u was sytuacja z pogodą ?
U mnie we Wrocławiu ciągle wieje, ale chociaż ciepło jest :P

6

@Hubsao 94 minuta 2-2 w dwumeczu. Messi z rożnego na głowę Ramosa. Stadion w ciszy XD

Najlepsze jest to, że nigdy nawet w największym stanie abstrakcji sobie tego nie wyobrażałem, a jest to możliwe heh(Nie mówię, że teraz bo bodaj ma kontuzję ale np. przy odrobinie szczęścia w losowaniu np. za rok )

1

@Pawel13sz Haha hajs to hajs

0

Wszyscy o tym Cou a nikt nie wspomni o tym że to nasz Mati mu asystował XD

1

Brawo Milan !!!

Jak myślicie kto pierwszy odpadnie z wyścigu o mistrza Włoch?
Moim zdanie Mediolan będzie walczył do samego końca

1

PL to chyba liga idealnie skrojona pod Cou.

Szkoda i tego gracza :(

1

@GeneralXavi Podsumuję Ci "Dajmy im spokój"
Miłego dnia

0

@Katalonbar Liczę na Real :P
Będą mieli więcej meczów i zwiększą sobie ryzyko straty punktów w LL. A My jako Barca musimy być konsekwentni

0

@taris Ja bym go widział w Milanie bądź Arsenalu

0

@Mroziu Była już XD Wkurzała mnie tylko bo ciągle mi gadała nad uchem o tym, że źle grają (Niby ma racje ale po co mnie denerwowała swoją racją XD ) I na dodatek Lubi bardziej Real niż Barcelonę bo mają ładniejszy herb (No nie przegadasz XD)

0

@Nazio87 Dziękuję!!!

0

@matipeerzet Dziękuje !!!!!

0

@matipeerzet Lubi kuchnie azjatycką ogólnie i włoską (Chyba Basic wśród kobiet) Ale bardziej azjatycką szczególnie Sushi

1

@prokofiew Chcę w ten czwartek z nią wyjśc bo potem nie mamy czasu :P

0

Panowie !! Z Wrocławia lub okolic ;)
Jakaś bardzo dobra ale nie droga restauracja ( Student Life) na walentynkowe wyjście z Kobietą. Zależy mi na tym by było fajny klimat w lokalu a nie sztywno :P
Z góry dziękuje za propozycje

0

@Damian11 Dobra dobra dawaj po wódce ewentualnie po piwie dla nas bo wygraliśmy

0

@Damian11 Chcą za dużo mamony XD

0

@Sau_Ron Napisz mu to na priv XD

0

@Wossi61FCB 1. Żółtek 2.Wojewódzki 3.Mentzen/Lubaszenko

0

@paweldunajecfcb Miłość XD 2 razy rąbło mną porządnie a teraz jest gitówa !

2

@fart Typ na pełnym biegu przestawia jedną ręką nie wiele mniejszych od siebie zawodników haha
Dobrze karmiony był ;)

9

@kamyk_23 Nie można trzymać typa tylko dlatego, że szybko biega i raz na X meczów zagra dobrze. Koleś ma zero profesjonalizmu w sobie a Barca to nie jest klub gdzie Piłkarz odwala takie rzeczy. Koleś pobiera potężne pieniądze (Ok to nie jego wina, dali mu to wziął) tak samo nie jego sprawą jest to ile kosztował. Pora się z nim pożegnać i zarobić na nim jak najwięcej się da. Są inne opcje nie jest on jakimś nie wiadomo jakim kozakiem. Znajdą się inni.

1

@IronSanHybrid Wyślij Uber eatsem do Wrocka ;)
Studentem jestem zjadłbym :(

1

@Messibestplayerintheworld Niech jeszcze Podolskiego kupią.... XD

0

@D10SLEO Właśnie się zastanawiam jakby tak im więcej mięśni dorzucić jakie by to miało przełożenie na naszą techniczną ligę hiszpańską ciekawe jakby to wyglądało. Myślę, że tak Bayern by jechał w LL ze wszystkimi równo, a tam stawają na fizyczność zawodników (Np. nasz Cou mocno się zmienił )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?