2

Rozumiem zwolenników i przeciwników Xaviego, ja jestem gdzieś po środku. Ale.... Widać już to namacalnie że on nie ma pomysłu na ten zespół. Rozumiem czas nowi zawodnicy zgranie ogranie, ale tutaj nie ma nic. Gdyby nie kunszt lewego cienko by z nami było nawet w lidze.

0

@talizmo Zobaczymy po MŚ jak te całe CITY będzie pykać oby nie byli przemęczeni, ten sezon będzie dziwny oby bez kontuzji, Haaland wprawdzie w domu przed kanapą ale jego koledzy mogą juz być zajechani po Mundialu, obym się mylił bo fajnie się na to patrzy

0

@Ostatnikrwawygang Ale Milan przecież był mistrzem i jest ciągle w czołówce :D
Więc ?
Już bardziej o MU bym się martwił i porównywał jak lepiej nie skończyć

czy źle zrozumiałem ? XD

1

@basuza Tuchel ?
Widzicie go jakoś tutaj ?

1

@kubix05 To tyle ile Duda :P
A wyglądają całkiem inaczej jakby różnica wieku była spora

0

@hank_moody 12Mini można wyrwać w tych cenach z tego co widzę, także jestem otwarty na IOS

0

@Benz Dzięki za odpowiedź :D
To mój faworyt na ten moment odczekam z 2tyg i się dowiem więcej o Xiaomi 12T ale raczej nie wytrzymam i polecę kupić :P
PS. Jak to wygląda z aktualizacjami systemu ? zapewnione na parę lat do przodu ?

Dzięki wielkie

0

@Chada Właśnie kurcze te nagrzewanie mnie mocno odstrasza tak to bym brał, skłonie się bardziej chyba na tego Oppo lub poczekam z miesiąc jak już będzie więcej wiadomo o 12T
Dziękuję za odpowiedź

0

Witam poszukuje jakiegoś fajnego smartfona do 2500zł (max 200zł wyżej)
Myślałem nad Xiaomi 11T pro ale ponoć się nagrzewa mega (jeśli ktoś ma to proszę o opinie)
oraz o Oppo Reno 6 Pro (ma go ktoś z was ? )
czekam jeszcze na Xiaomi 12T bo wyszedł ostatnio,zobaczymy jak sobie radzi

Zna się ktoś z was na telefonach i może mi doradzić ? Zależy mi tak po prostu na wszystkim by fajnie się go użytkowało planuję go mieć na 3 lata więc fajnie by było jakby wspracie systemu było zapewnione na ten okres

Z góry dziękuję za pomoc

0

Ciekaw jestem czy BURGOS CF utrzyma swoją passe :P
Polecam śledzić ten zespół z drugiej ligi hiszpańskiej

2

Walić to oni zarabiają miliony niech grają.

Jak wam minął weekend ? Wszystko w porządku ?

0

Cierpliwości nam potrzeba, ale można też zacząć sobie gdybać, mianowicie:
Kogo byście realnie widzieli jako następce Xaviego, i jakie pozycję najbardziej byście wzmocnili ?

2

Na stronie białych zdenerwowanie że nadal nie mogą się doczekać by spuścić nam lanie..I w sumie to prawda, ostatnimi czasy wygrwali z nami ale w marnym stylu, głównie przez nasze błędy. Długo już nie pamiętam meczu w którym by nas jakoś mocno zlali.
Skupić się na lidze, i ją wygrać !

1

To nie FIFA gdzie po paru transferach wszystko pyka od razu, JESTEŚMY W KRYZYSIE !! Nadal, to że udało się ogarnąć choć trochę finanse nie pomogło, tutaj trzeba kolejnych kroków, skupmy się na lidze bo w Europie nadal nie mamy co szukać. Transfery to też średniej jakości klasy piłkarze, oprócz Lewego.

Sędziowanie ? Po cholere się denerwować, piłkarze mają grać a nie na sędziów się patrzycie.
Jesteśmy słabi i coraz bardziej to widać, skupmy się na lidzę, przecież jej nie przegraliśmy XD
Cierpliwości

0

@PanAgenda2030 Dziękuję :D Z tego co widzę ruszają dopiero od 1 września

0

Cześć Panowie !

Są już może bilety na mecz Polska- Holandia lub czy jeszcze są ?
To będzie moja pierwsza okazja do obejrzenia meczu na żywo.
Gdzie można kupić bilety gdzie najlepiej ?
tylko na łaczynaspiłka ?
Dziękuję z góry za pomoc ;)

0

@chudinhomc Praca w tym jest już obecnie ale zastanawiam się nad przyszłością w tym :P

0

Hej. Znajdę tutaj osobę pracującą z system SAP i innymi systemami logistycznymi. Np. Konsultant wdrożeń SAP?
Jak tak to proszę o inormację na priv mam parę pytań :P
Z góry dziękuję za odpowiedź

0

Ciekawe co na to XAVI :)

0

@BART97 chodziło mi o bartomeu

0

@Batys Zasadniczo nie ma, ale jak siedzisz i analizujesz mecze od statystyk po forme etc to jesteś jakkolwiek przewidzieć czy dany zakład Ci wleci czy nie. Siła przeczucia też działa i różnorodność kwot jaką stawiasz.

0

@kamilop 2k postawione za 4zł

Mój ogólny bilans to 800 parę na plusie.
Grywam rzadko. O dziwo pewniaczki wraz z jakimiś wariatami wchodzą XD


0

@Mixtape Możesz pokrótce przybliżyć poglądy tej Pani ?

8

@Lionel_Messi10 W tym klubie nie da się być szczęśliwym. Zero radości.

Szkoda mi go bo padł ofiarą debilnego zarządu. Niech wraca do nas na następny sezon.

0

@Gavinho Ja ostatnio w pracy miałem sytuację którą miałem kiedyś oraz nawet te same zdanie z kolegą podjęliśmy co kiedyś XD i też nawet tak samo mi się z ludźmi pisało na Messengerze. I myślałem np. O wyjściu na piwko i dostałem w ciągu minuty 3 zaproszenia na wypad.
Wróciłem do domu i nie wychodziłem bo czułem się jak psychol haha

1

@TheNekro94 Miewam tak często oraz ostatnimi czasy mam minimum 3 razy w tygodniu jakieś Deja vu. Zastanawiałem się od czego to może być XD

3

@Jarema2000 Jak moja zaczynała ostatnio odwalać to się po prostu na na wydarłem powiedziałem co o tym sądzę i jak to wygląda z mojej perspektywy a potem miałem to gdzieś. Pomilczała obrażona jak to Kobieta ale potem zaczęła być milsza itd. Teraz jest równowaga.

Związek polega na rozmowie i kompromisach ale nigdy skrajnych tylko na dobrych warunkach. Masz się czuć dobrze i swobodnie a nie siedzieć jak na bombie i się zastanawiać co i jak ;)

A jak ona Ci testuje jakieś twoje limity to niech sobie lepiej przetestuje szybkie wychodzenie przez drzwi, bo na dłuższą metę to się nie sprawdzi.

4

@Bocheno1 Kiedyś na meczu Śląska jak dostałem piłką od Sebastiana Mili w łeb to mnie nawet nie przeprosił tylko powiedział Bym się skupił na wydarzeniach na murawie i trzymał łapy blisko twarzy w razie zagrożenia XD ..... Niesprawiedliwe w UJ. Nawet autografu, żem nie dostał haha.

Z tego miejsca tak czy siak chciałbym go serdecznie pozdrowić

3

@AmigoBlancos Też osobiśćie uważam, że będziemy drudzy. Real ma już Mistrza i trzeba to przyznać i pogratulować a od nowego sezonu walczyć o wszystko.
Dla mnie największym sukcesem Barcy w tym sezonie jest jej odbudowa. Myślałem, że ten kryzys będzie trwał parę lat a tutaj widzę słabszą1 część sezonu a teraz po prostu zgrywanie całego zespołu.
Silna Barca to Silny Real i tak ma być zawsze !!
Miłego dnia Ci życzę ;)

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?