Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM Jest gdzieś zdjęcie reakcji Kyliana ?
0
Panowie, znacie jakieś fajne strony do robienia ankiet? Potrzebuje zrobić ankietę do pracy dyplomowej, zależy mi na tym by były dobre czytelne podsumowania, wykresy etc. Jasno i czytelnie.
Dzięki za pomoc ;)
1
@norbi77 Barceloński Drake XD
1
Cholernie szybkie te Intercity XD
szkoda że u nas takiego nie ma
0
@Kiok342 A hajs na trenera mamy ?
Tutaj jest takie pobojowisko że my potrzebujemy paru lat by wrócić jeżeli w ogóle wrócimy XD
Mówię całkiem serio, sama liga hiszpańska dużo straciła, Barca jest bez wyrazu kompletnie
1
@Bartula Puchar Gampera jest nasz !! XDD
Na tym musimy się skupiać
1
@tristan87 Zaraz zaraz......YYY Wiedział że chcę się zabić ale obiecał ciszę ? Jprd... Właśnie ciszą i brakiem reakcji ludzie sami sobie odbierają życie.... Jeśli to prawda to typ jest dla mnie skończony, albo coś źle zrozumiałem.....
1
@Rl9k1nG U mnie koło bloku jest mega ścisk i dosłownie wyścig o wolne miejsce to od roku ludzie parkują auta na boisku do piłki nożnej bo łebki siedzą w domach i się marnuje :P
2
Mistrzostwo Świata dla Argentyny, Arsenal i Barca liderami w lidze, ileż bym dał by te dwa zespoły wygrały mistrzostwo, pięknie mi się parzy na Arsenal oby wygrali
2
@karci0 Ale manipulacja.... A może po prostu uważa to za zamknięty rozdział? Widzi że Barcelonie potrzebne były zmiany, wszystko wokół niego było kręcone barca się wypaliła, teraz powoli wraca. Coś się kończy coś się zaczyna
0
Niepotrzebnie pisałem by nie było tak jak z Holandią XDDD ]
Jakieś fatum finałów u Argentyny XD
1
60 minuta Francja nadal bez strzału XD
Nawet my ich w pewnym momencie męczyliśmy, dziwny turniej grają
0
@P33ck Z deszczu pod rynnę :P
0
Jeszcze 45min oby nie było powtórki z Holandią ale patrząc na zerową grę Francji raczej do tego nie dojdzie
0
Messi już 6 bramek na tym mundialu, z ciekawości czytam sobie teraz o rekordach MŚ i natrafiłem na Just Fontaine który na jednym mundialu trafił aż 13 bramek..... Niepojęte
0
@Volk Myślę że obaj to kozaki w tym wieku z lekkim wskazaniem na CR7. Kylian koniecznie musi zmienić ligę wtedy będzie mógł pokazać światu swoje umiejętności w silniejszej lidze, tak to przylepioną ma łatę kozaka w lidze farmerów XD
Kwestia sezonu dwóch i gdzieś przejdzie
A Messi to najlepszy piłkarz w historii i tyle chciałem dodać
0
@AmigoBlancos Nie jestem w temacie. Mianowicie to nie było tak, że Pan Szpakowski miał już w ogóle nie komentować Mundialu? Czy coś mi się pomyliło
0
@Barca1992 A to nie jest przypadkiem zwykłe przeszkolenie z obsługi broni i sprawdzian mobilizacji ? I nic więcej
1
@Emhyr Glik w meczu z Francją objawił się akurat słabą grą obronną więc zestawienie jak najbardziej okej :P
0
@UmtitiGOAT Koledze chyba chodzi o Raphinie ( czy jak to tam się go odmienia XD)
0
I dobrze chłopaki wracają odpoczną sobie i jedziemy w 2023 po wszystko XD
2
XDD Strzelają jak amatorzy XD
0
@Emhyr Niestety jeszcze mu umowę przedłużyli, Na Euro dostać się musimy bo nie ma innej opcji ale przyjście i wkomponowanie nowego pokolenia w Reprze będzie moim zdaniem zmarnowane takim podejściem i taktyką.
Jutro oczekuję wyjście na 90 minut i walkę a nie bronienie i czekanie na okazję któych Francja nam nie da bo musimy sobie sami je stworzyć.
Najlepiej to się nie denerwować ale chyba się nie da, bo pół kraju się jara tym awansem a nie ma czym się jarać
0
@JordiAlbion Nawałka lubi to XD
No już bez przesady, antyfutbol z Meksykiem wygrana z Arabią i kolejny antyfutbol z Argentyną, rywalę grali dla nas.
Sukces jest i się cieszę z awansu bo faktycznie to wydarzenie ale oczekuję poprawy gry, bo jest dramat.
0
Męczy nas piłka!
Ale gratulację dzięki Arabii mamy awans.
Teraz mecz z Francją i wystarczy sie tylko dobrze zaprezentować.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Czesiu będzie wychwalany i zostanie na stanowisku.
0
Ale Meksyk to są jednak dziady haha
16
Najbardziej mnie wkurzyło po tym meczu zachowanie Krychowiaka który spowolnił akcję miał 4 godziny wolnego czasu, zamiast podać to strzelił w kibiców. Nie chcę mysleć jak mocno Cash musiał być wkurzony, strasznie go zmarnował
0
@GeraltzKatalonii Wiele było takich komentarzy.
Ok gdybać to sobie możemy czy wygramy czy przegramy itp itd.
Zobaczymy
0
@Kamiloza91 Nie od dziś mówią że jest bardziej "Włoskim piłkarzem" niż "Polskim"
Widać, że sporo razy nie ma z kim grać, ale z drugiej strony mógłby więcej na siebie brać gry momentami
1
Moim zdaniem zgarniemy 3pkt z Arabią, bilans bramkowy na koniec będzie się liczył. Z Argentyną możemy się zamurować jak dziś z Meksykiem.
Pragmatyzm i gra jak Portugalii na Euro
Mieliśmy jeszcze do niedawna przegrać wysoko z meksykiem i ?