Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe Inigo ponoć do nas przejdzie więc od następnego sezonu zobaczymy jego możliwości :P
0
@Kamiloza91 Ładnie to tak skreślać Osasunę która wykonała kawał świetnej roboty i pewnie będzie walczyła lepiej niż my przez ostatnie 3 lata ? :P
0
@kakusus To kogo według Ciebie powinniśmy sprowadzić ?
5
Szkoda, że tak wysoko i to u nas i teraz pewnie będą się z tym obnosić przez minimum 5 lat, ale nalezy przypomnieć, że to oni byli pod ścianą,cały sezon od nas dostawali, mają przegraną ligę i wygrali z osłabioną Barcą XD
Taka piłka niech mają co ich ;)
2
@macio_944 OO to nie wiedziałem to spoko ;)
0
@MateuszGotowka99 Powrót Messiego i prezentacja jego 8 ZP i spóźniona ale zasłużona prezentacja pucharu świata, szkoda że nie na Camp Nou, ale to by był sztos, i potem pożegnanie już na nowym Camp Nou, to by też był kosmos
0
@Emhyr O kim mowa bo nie w temacie jestem ;)
0
@wasacz Moim zdaniem zagramy wyrafinowany futbol i będziemy się murować, mając na uwadze swoje braki, a u nich będzie baśń tysiąca wrzutek, coby nie było fakt jest taki, że ich lejemy w tym sezonie. Jutro sobie zobaczymy czy się zepną czy znów polegną
Veb
0
@sidi12843 To że w Lidze są liderem i ładnie grają nie oznacza że przejście Milanu będzie dla nich łatwe. Milan to jest zawsze Milan :P
0
Jak wam gra tego śmiesznego PSG się nie podoba to nie oglądajcie tych żabojadów XD
Proste :P
0
Wiele się mówi o pozyskaniu jakiegoś napastnika między innymi o tym młodym brazylijczyku.
A ja mam pytanie czy ktoś z was śledzi ligę francuską i może cokolwiek powiedzieć o Jonathanie Davidzie z Lille, statystyki ma dobre i pytanie czy by do nas pasował :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@konrad1661 Owszem ale to były pojedyncze filmiki, z gatunku "Haha patrz widziałeś ? " A nie jawne wspieranie Patologi np. Donejtami, przecież oni tam kręcili seriale , gdzie pili i szerzyli patologię.
Ja wiem, że Patologia od zawsze była i jest w cenie, ale można to ograniczać
0
@fanRealuAlespoko To już samo z siebie jest jeszcze większą patologią XD
Większą od nich samych
2
@AmigoBlancos Przestańcie oglądać taką patologię.... Co za czasy.... Kiedyś patusów i meneli się omijało szerokim łukiem a teraz się im pomaga, promując ich.
0
@HighestInTheRoom Fantastycznie !!
Tylko, że nadal będziemy opierać swoją ofensywę na dziadkach ?
Nie czepiam się lecz od X lat nie mamy młodego dobrego zawodnika ofensywnego który by strzelał jak na zawołanie i to martwi, Wyniki będę na tu i teraz jak Messi wróci, ale co dalej co za 2-3 lata ?
6
@maroon Może zamiast tego wprowadziliby obowiązek podania zarobków w ogłoszeniach o pracę bo ludziom czas marnują XD
1
@DamianBarcaCule Pamiętam też ból dupska bodajże Hiszpanów których zepchnięto do drugiego koszyka, którzy się czepiali że gramy łatwe mecze towarzyskie i podbijamy sobie ranking i tak to potem powstała wspaniała i cudowna Liga narodów XD
0
Wara mi od Christensena !
Torres out, nie te umiejętności nie ta psychika
9
Wczoraj przed meczem mówię do taty że jakakolwiek strata punktów w tej grupie to będzie blamaż po czym po 2 minutach miałem mine zdziwionego Pikachu xD
Ale ważne że Real dostał w dupę xD
VeB
0
@Herato Maroko było Bardzo dobre
Walić tą Mizerną Portugalię
2
Jak w zawodowej piłce można takie coś zrobić xddddd oni się konsekwentnie cofają w rozwoju xD
Jestem w szoku xD
1
Przez jaki okres Araujo pauzuje?
0
@Majkel34 wojna typowo na przetrzymanie interesów. Aż dziw bierze, że Zachód pod neutralną flagą nie wjedzie tam po cichu i dokończy robote. Tylko to będzie trwać i trwać. Część transformacji
5
@Deviler To jest wręcz żałosne że oni chcieli jakiekolwiek pieniądze od Matiego wziąć.... Obrzydziło mi to mocno reprezentację
0
La Bamba w akcji.... Nic jeszcze nie jest potwierdzone a już przewidujecie odpadnięcie Barcy z pucharów i kryzys.... Kibice jop jego mać...
1
@Michu94 I dobrze!!! Lecz fama poszła w świat i dali nam łatkę oszustów i to jest najgorsze w tym. Przy każdej okazji i kontrowersji będą na nas krzywo patrzeć XD
Teraz niech tylko piłka będzie najważniejsza !
0
Witam. Czy ktoś z was jest tutaj może Ortopedą ? Jak tak to proszę o informację na priv. Z góry dziękuję ;)
0
@Michu94 No według niej tak a jak jest naprawdę to każdy wie :P
Srają się o tego spalonego a on nic by nie zmienił XD nadal by byli w dupie w tabeli
1
@MOLESTA Jaki był Beckham poza boiskiem bo nie pamiętam :P