Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciężki to był sezon dla nas jako kibiców
Oby następny był lepszy!
VeB
1
@Ptasior Jako kibic Śląska uważam że Śląsk im mocno pomógł xD
Nie no.. gratulacje dla nich. Mega progress
3
Ale Lech to dzbany... Szkoda Warty
0
Jak Flick przyjdzie to najgorsze co nas na początek czeka to ta karuzela transferowa i plotki i fejki XD
Kocham piłkę nożną, lecz czasem wolałbym przeklikać kalendarz na koniec sierpnia i zacząć oglądać nowy sezon
7
Niech siebie zaczną widzieć poza klubem....
0
Dlaczego w tym klubie nie może być chociaż tygodnia spokoju, niech już podejmą męską decyzje a nie ciągłe przekładanie tematu i zmiany zdań. Teraz ten nieszczęsny raport Deco...
3
@Chucky Taaa jasne..Kolega? :P
7
@JordiAlbion Wydaje mi się, że ilosć zespołów które potencjalnie mogą wygrać ligę jest większa niż w innych ligach i to, że każda drużyna może wygrać z każdą
0
@Andy83 Jakie są dwa pozostałe miasta tak z ciekawości ?
0
Oni sa niemożliwi xD
Jakis gen Realu mają
0
@Gronek Jak oglądasz piłkę nie od dziś biorąc pod uwagę samą LM to nie raz i nie dwa i nie trzy były już mecze niespodzianki. Finał to finał
1
BVB-Real.... Niby łatwo ale może być trudno. Real idzie po swoje, ale BVB też gra historyczny mecz. Obroną BVB nie wygra tego finału. Ciężko stwierdzić wynik, nie mogę się doczekać XD
0
Gramy dopóki Bayern wyrówna XD
8
Jak ja ich nienawidzę i jednocześnie szanuję XD
6
No i to jest ten detal między Barcą a Realem XD
Brawo dla nich za jaja i walkę do końca
0
Ale co jak co trzeba oddać PSG, że grali do końca. Ciągle atakowali nawet w 90+ minucie
0
Przynajmniej mają blisko do domu :P
8
W grze w tysiąca PSG byłoby mistrzem XD
0
Ktoś tam na górze ewidentnie nie chcę by PSG coś strzeliło XD
0
Gdyby na Camp Nou był taki doping co mecz
0
Cavani by to trafił XD
6
Ale wy wiecie że Półfinał zawsze rządzi się innymi prawami i równie dobrze BVB mogłoby nas rozwalić ? Przed wszystkim intensywnością XD
Przestańcie już tyle płakać XD
0
jprd.... Ale syf tutaj jest.... Araujo gra ostatnio słabiej, ale wasz poziom komentowania jego osoby to dno gorsze od odklejek madryciarzy. Szybko zapominacie i jeszcze szybciej krytykujecie
0
Xavi to musi solidnie ogarnąć łeb, bo się grzeje co drugie spotkanie. Skład jest młody i ma zero ferworu walki w sobie. Niech się wreszcie ogarną, a Xavi niech więcej zdobywa zasług niż kartek i trybun.
Kiedy wybory nowego prezydenta ?
Jakieś oferty sponsorskie na horyzoncie ?
0
@mekston City gra z walczącym o utrzymanie Nottingham które może urwać punkt oraz grają jeszcze z Totkami i West Hamem. W skrocie to jest PL tu się jeszcze może wszystko wydarzyć, Arsenal będzie grał do końca. City może stracić jeszcze 2pkt
1
Raków wymienia 4 bramkarza z tego co widzę XD
2
@Volk Bramkarze mają na ogół przewalone XD
Najbardziej niedoceniana pozycja w piłce nożnej
2
BVB goni w finale Bayern tak to widzę, a że mam wadę wzroku to mogę się mylić XD
Dobranoc !!!
0
@Borneo Przyznaje Ci rację ;)
Mam po prostu dosyć ich takiego tłumaczenia co blamaż brakuje im mentalu i kogoś kto zaszczepi w nich na nowo chęć wygrywania. Brakuje mi meczów w których gryzą trawę. Wczoraj faktycznie wszystko było podwójnie trudne, lecz są zawodowcami, ale masz rację ;)
0
@jeonek Dobra masz rację ;)
Kogo byś u nas realnie widział by ogarnął nas pod każdym względem ?