0

@Deviler Liga w której trudno obstawić wynik :P

0

Premier League to jednak Premier League... Na przykładzie Brightonu które walczy o puchary XD
Dwa spotkania temu przegrali z walczącym o utrzymanie Evertonem 5-1 po czym wygrali wysoko 3-0 z walczącym o mistrza Arsenalem po czym dziś przegrali walczącym wciąż o LM Newcastle 4-1 XD

Bilans 2 porażki 1 zwycięstwo
5 strzelonych
9 straconych

I takich wyników w ciągu sezonu jest multum jak 7-0 Liverpoolu nad MU.
Nieoczywista liga XD

0

@Esteban_ Drabinka po drabince, rok temu LKE teraz LE XD
Konsekwencja

2

Sevillaaaaa !!!! TAK JEST !! Ale się wydarłem XD

1

Zamkną mordy przynajmniej do Września :D

5

Wygląda na to, że Real ostatnimi czasy oszczędzał się na finał PK a nie Ligę Mistrzów XD


0

Ale koncert !!

5

Grajcie na Camavinge on jest cienki !!!!!!! XD

3

Teraz tym bardziej szkoda, że Real zdobył PK tak to by byli goli w tym sezonie XD

1

Bernardo zapracował sobie w tym momencie na transfer do Barcy XDD :P

1

Bądź co bądź jednym z najważniejszych transferów tego Roku będzie pozostanie Alemanego w klubie XD

1

Spokojnie jeszcze mamy 4 mecze na rekord Matsa ;)

9

Nie rozumiem tego jak można mieszkać w tak pięknym mieście jak Barcelona i być fanem Espanyolu XD
Za co?

0

Dlaczego gramy z czarną opaską na ramieniu ?

1

@neeed Walczył xD
Ale napisałeś to tak jakby grali z jakimiś ogórkami a oni walczą do ostatniej kolejki o puchary XD

2

@supraomnes1 Oczywiście, że tak XD
Jak nie możesz bez nich wytrzymać to tym bardziej, alkohol to alkohol
Ciekawe kiedy w Polsce przestanie być tak bagatelizowany XD

0

@neeed Everton walczy cały czas o utrzymanie i każdy punkt jest na wagę złota
A Brighton cały czas walczy o puchary XD

Zresztą to PL to nie dziwne, że raz 5 drużyna dostanie poważnie w łeb od np.12 XD

Porównanie mocno bez sensu IMO

0

Pani ze Szwecji już drugi raz wygrała :P

1

Ale wy się sracie o tą Eurowizję XD

0

@Pogba Pierwszy raz oglądasz Eurowizję ? XDD

3

@okiemtypera_lucaxx95 Jako mieszkaniec Wrocławia mogę powiedzieć, że czasem mam wrażenie że jestem jedynym Polakiem w tramwaju XD
Niekiedy mam wrazenie że tylko Oni są na mieście a Polacy w domach siedzą, na klubach ich pełno głównie młodych, dosłownie wszędzie są

Trochę to śmieszne, lecz czasem się człowiek zdziwi że to w końcu polak jest a nie oni XD

0

@Nieznajomy Analiza danych, programowanie, systemy logistyczne

0

@bartas97 Dziękuję ;)

0

Witam
Robił ktoś z was może kursy z Linkedin i może sie o nich co nie co wypowiedzieć? Czy są przydatne itp.
Oraz znacie może jakies inne fajne strony z kursami darmowymi lub nie ?

1

Jutro to będzie prawdziwy półfinał Ligi Mistrzów, derby Mediolanu, nie mogę się doczekać oby była walka do końca

1

Klątwa afrykańskich szamanów widzę że nadal ciąży nad Pepem XD

4

@NeKenI Bombowa gra :P

0

@KibicBarcy123 Tak, trochę przesadziłeś :P
Nie ma co gdybać jesteś w takim miejscu w sezonie w jakim jesteśmy.

3

@Colon Zawsze mi imponuje jak biegnie na pełnym sprincie i trzyma tak blisko piłkę przy nodze

0

@DragonxNF Świetne XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?