Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Węgry grają dobry mecz? Czy to Anglia dziś gra słabo ?
Ktoś oglądał ?
0
@Mario96w Obrzucili ich plastikowymi butelkami i co ?
Pierwsza taka sytuacja w życiu ?
heh
1
Ale się sracie o tych Albańczyków XDD
Emocje wzięły górę i tyle.
0
Jak oceniacie nasz skład na dzisiejszy mecz ? Kogoś wam brakuje w pierwszej 11-stce ? ;)
1
@Barwindg Na siebie ;)
0
@DonMatteo901 Czy Luuk prezentuję jakikolwiek poziom ? XD
0
Oszczędzamy siły na POTĘŻNĄ ALBANIE !!
Czego wy tutaj nie rozumiecie ? :PP
0
@Ronmes Skromne 4-0
2
@IronSanHybrid Mylą sie w swojej głupocie XD
0
@DaPidejpi Matrix XD
0
Chcę sobie odświeżyć serię Bonda przed jego premierą, jaka jest według was najlepsza część ?
0
@JohnA Sinister
0
@ElKamil Tego nie powiedziałem
2
Wiadomo, że to wróżenie z fusów, ale moim zdaniem kariera Messiego w PSG odbije się mu czkawką.
0
Śląsk Wrocław > Spartak :P
0
@Uukasz_93 Gdyby Ci coś kiedyś ucięto to też byś tak zapierdzielał :P
0
@HarveySpecter Nikt nie pytał ;)
1
Ja tylko chciałem przypomnieć, że z Messim w składzie już przegrywaliśmy :P
5
Człowiek nie obstawiał tylko podpowiadał kolegom typy i wchodziło XD
Założyłem dziś konto i pewniaczki nie wpadły.
Koniec XDD
Wolę hajs przeznaczyć na książki i piwo.
0
@Slazzy Wygraną Sevilli (Będzie ciężko XD )
Gola Lukaku
To, że Bayern strzeli chociaż 2 bramki.
Wygraną Wolsburga i Benfiki (Oby weszło wszystko. za 25 zł do wyciągniecia 622)
2
@AmigoBlancos No i szacuneczek dla niego ;)
3
Sorry chłopaki ale oby Bayern wcisnął dziś chociaż 2 bramki :p
Trzeba się odkuć XD
0
@Tomcio Ok ;)
7
@AmigoBlancos Ciężko mi jest czasem być ich kibicem :P
Dobrze, że mam jeszcze Barcelone....A no tak zapomniałem XD
0
@Kamyk37 Raz na ruski rok człowiek by coś obstawił ;)
0
Panowie !
Postanowiłem wkroczyć na ścieżkę zła i zacząć się bawić w bukmacherkę ;)
Temat wałkowany tutaj miliard razy, ale wtedy go nie śledziłem. Pytanie moje brzmi jakiego bukmachera polecacie ;)
Pozdrawiam i obyście zawsze byli na plusie
2
@Encore Forest Gump moim zdaniem.
17
@kkbarca Co za kraj, że nawet zwierzęta piją XD
0
@NaFazieHitman Trenował zamiast zajmować się tym co robią inni :P
3
@neeed Przez kogo ? XDDDDD