Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Myślę, że jakikolwiek inny hejt park jest po prostu lepszy od tego festiwalu cringu jakie jest nam dane dziś oglądać...
0
Dej Dej Dej
A dlaczego?
- Dej Dej Dej
Tak widzę ten hejtpark XD
0
Typ typowo gada by tylko gadać XD
zero argumentów, jak ja takich ludzi nie szanuję.... :D
0
@msmsms Obstawiam, że wygra drużyna która strzeli więcej bramek :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego Szczęsny został zmieniony ?
0
Dobrze, że chociaż Lille mistrzem
2
Dlaczego te Napoli nie chcę grać w LM XD ?
Zawsze mnie muszą denerwować...
1
@GeraltzKatalonii Naoglądali się Barcelony w tym sezonie i tak wyszło :P
0
@amanter Tak Powinno być zawsze ! XD
0
@Dalhi Słabo grający Griezmann nie odpowiada za brak jaj i również słabą formę pozostałych grajków naszego kochanego klubu ( Oczywiście z paroma wyjątkami) ;)
1
Ale się nam teraz pięknie tabela w PL zmieniła hoho :P
2
@Yosemite A dziękuję, nie sądziłem, że jestem tu "Znany" :P
4
@wroclawianin89 vermaelen to był w ogóle fenomen XD
Chłop jak już wreszcie zagrał to grał bardzo dobrze. Szkoda mi tego piłkarza
8
@Yosemite Atalanta i Monaco MUSICIE !!!!
2
@Arczek2001 A może pora odejść o tej już historycznej "Tiki-taki" i "Barcelońskiego DNA" Bo nam już powoli zaczyna Europa uciekać :P
Tutaj jest potrzebny tylko lub AŻ trener z jajami który nie da sobie wejść na głowę i z wizją.
0
@Pogba Też promocja walk KSW jest mega słaba o niektórych galach dowiadywałem się przypadkowo
16
Najbardziej denerwuje mnie to, że przegraliśmy majstra na własne życzenie, tyle prezentów ile dostaliśmy od Madrytu to głowa mała...
1
@IronSanHybrid Albo te CADIZ.... ehhh XD
1
Mecz Białych jeszcze trwa, ale myślę, że Sevilla to dowiezie. Patrząc na nas to jest szansa, że Atletico choć raz jeszcze przegra. Pytanie czy naszym się będzie chciało (Patrząc po ostatnim meczu) wygrywać mecze i zrobimy po prostu swoje.
0
@RomanHoffer Jak o trenerach z TOPU mowa to tak właściwie jaki jest na ten moment wolny oprócz Allegriego ?
1
@Coutinho007 Oby nasz Suarez nic nie wygrał :P
1
@JANEK777 Kościół sam sobie wypracował taką opinie, nie dziwne, że ludzie od nich się odwracają ;)
0
@DaPidejpi Ty to lubisz chyba ludziom dokuczać i im humor psuć co ?
XDD
A idź see :P
2
Jakby Roma to odwróciła (Marne szanse) to byłaby chyba lepsza remontada niż nasza z Paryżem XD
0
Po prostu PSG...... XD
0
@Transu96 Chelsea coś często nie trafia w transfery i marnuję piłkarzy :P
1
Sezon powoli zbliża się do końca zostało jeszcze parę meczów, ale już teraz kto według was jest największym zwycięzcą a kto największym przegranym jeśli chodzi o naszych piłkarzy ?
3
Madryt zdecydowanie mocno chcę abyśmy zdobyli majstra w tym sezonie, miło z ich strony, lecz należy robić swoje krok po kroku :P
1
Ale szalony mecz we Wrocławiu :O
Już drugi raz wyciągam kupon z kosza haha