2

Typowa amerykańska końcówka spotkania. Brawo dla Atlanty za doprowadzenie do trzeciego meczu.


2

@michal26 @michal26 Ta runda jest kopią tego co się gra w NBA,NHL,MLB tylko w krótszej wersji. Według mnie najlepsze emocje są z jednym meczem jak pozostałych rundach i jak gra się w NFL.

2

@macio_944 Karne. Jak wygra Atlanta to kolejny mecz w Miami a jak amigosy wygrają to zagrają w półfinale konferencji wschodniej.

2

No i mamy remis.

0

@LukaszFan Za ligę punktową masz SupportersShield, które wygrało Miami a za wygranie playoff masz MLSCup.

2

@LukaszFan W tej rundzie mamy od razu karne a w następnych są też dogrywki XD.

2

Komentarz usunięty

2

@LukaszFan Następne rundy po jednym meczu na stadionie drużyny, która była wyżej w sezonie zasadniczym.

4

@LukaszFan Do 2 zwycięstw.

3

@Comentateiro My nie żyjemy 300lat jak ty i musimy czerpać z każdej chwili.

2

Guzan zburzył wszystko co zbudował w ostatnim meczu XDD

4

@Lionel_Messi10 W piątek Naserzy byli blisko wygranej z Hilal.

7

@Popitek12 Atalanta gra o 12;30 z Napoli.

4

Komentarz usunięty

2

@Lionel_Messi10 Do talentów trzeba podchodzić z dystansem. Jedni spełnią oczekiwania i będą grać w topowych klubach a inni jak np taki Samper zawiodą.

3

@Lionel_Messi10 Mastantuono,Echeverri ,Almdada,Garnacho itp to Albicelestes nowej generacji.

3

@jacobFCB Wszystkie Komesy top!

9

Skład Miami na mecz z playoff z Atlantą.


3

@mrboom Ajax -PSV był dobry mecz i z automatu napisałem XD.

3

Takie nożyce Ibrahima Osmana w meczu Feyenoord-Alkmaar. Ciekawie dzisiaj w Holandii.
https://dubz.co/c/ead2b0
@escarabajo @misterio @blakkudium

2

@Lionel_Messi10 Podobno szykuje się komplet na pięknym Mercedez Benz Stadium.


0

@Popitek12 To jest tak a nie inaczej.

1

@misterio W sensie mieszania poważnej historii z komedią à la okruchy życia. Sam tytuł jest inny. W Fable masz mafię a w spyfamily zimną wojnę na styl NRD-RFN i klimaty szpiegowskie+ elementy fantastyczne.

1

@misterio dzięki za polecajkę Fable. Bardzo dobrze mi się oglądało pierwszy sezon. Świętne łączenie komedii z kryminałem. Podobna konwencja do spyfamily w przeplataniu strzelanin z codziennym życiem. Ciekawi i realistyczni bohaterowie zarówno pierwszo jak i drugoplanowi. Autystyczny protag z zespołem sawanta, którego nie sposób nie lubić.
Świetna robota kreskowo animacyjna studia Tezuka Productions. Stylistyka trochę podobna do dawnych tytułów od Madhousu. Jednymi minusami jakie dostrzegłem jest to, że tak szybko się skończyło :D i fakt użytkowanie smartfonów przez przestępców. Z tym drugim możliwe, że trochę się czepiam ale wydaje mi się to nierealistyczne. Nic tylko czekać na kontynuacje a z tego co widziałem chapterów w mandze jest sporo i możemy dostać kilkuletniego mini tasiemca.
https://lostinanime.com/wp-content/uploads/2024/04/The-Fable-01-30.jpg

0

Holenderski hit nie zawodzi.

1

2

@Rewolucja123 2124 r.

1

@barcelonaLM I sigmy,gigachady typu stary @Luciano99

1

Bramka LDJa z Ajaxem.
https://tiny.pl/yxqfmp2q
@misterio

0

@Criss18Barca Nasz Bombele za to z bramką.
https://streamin.me/v/68f65c94

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?