1

@maroon Za wygranie Supporters Shield, jednego z dwóch mistrzostw jakie możesz zdobyć w USA obok MLSCup.

23

@barcanawieki "dlaczego zaprosili Inter Miami do gry w Klubowych Mistrzostwach Świata. Po co? " Mistrzowska drużyna kraju gospodarza zajmuje miejsce w KMŚ.

2

@Lionel_Messi10 W serii jest 1;1 i potrzeba rozegrania trzeciego meczu w Orlando aby wyłonić zwycięzcę tej pary co zagra z Miami albo Atlantą.

1

@escarabajo W końcu jakieś odbicie klubów argentyńskich na kontynencie.

5

@Lionel_Messi10 Jakby "elastycznie" nie poluzowali zasad to Ney będzie musiał zejść z pensji jaką płaci mu Hilal.

2

@mekston Kompromitacja Naserów.

2

@zadafcb Wiem, że odstaje od wielkiej czwórki ale MLS też dzisiaj/jutro gra.

1

@FcPortoFan1999 Hummels z golem w debiucie.

0

Wychodzi na to, że derby d’Italia>elclascio.

0

@FcPortoFan1999 A na boisku Górnik im zrobił młyn.

2

@Lucyfffer Aż szkoda, że nam się w LM nie wylosowali.

90

Gerard pozdrawia najlepszą 9 na świecie.


6

1

Posłuchajmy symfonii gwizdów na sb.

1

Dublet Polaka na SB w klasyku!!!

2

No ale do Raphinhi nie podał XD.

0

Potężny FDJ na drugą połowę.

0

Miało być clasico a wyszło offsideico.

0

@Kazragore Obrona ogląda studio przed klasykiem.

2

@Barca-Messi10 Przydałoby się dzisiaj tam solidnie potrenować jak za starych dobrych czasów. Tego sobie i Państwu życzę.

1

Bramka Lecha z Radomiakiem.


1

Może nie tłumi odpowiednio dźwięku, coś tam kapie na parkingach, z zewnątrz jest podobny do drukarki, garażu, wc albo konserwy ale mimo wszystko ładny stadion.


0

@FcPortoFan1999 Jednak będzie 6;0.

0

@FcPortoFan1999 Cieniasy z Eindhoven.

0

LDJ psuje karnego ze Zwolle.

0

Everton i Werder remisują w końcówkach spotkań.

1

@mekston Tragedia.
A co do meczu to już Mitro strzela.
https://tiny.pl/rzkm4njw

0

@Kgorecki2500 Do tej Arizona dolać trochę spirytusu i będzie git.

0

@FcPortoFan1999 To też dobre.


0

Werder wyrównuje z Leverkusenami.
edit ; Już 2;1 dla Leverkusen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?