Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon Za wygranie Supporters Shield, jednego z dwóch mistrzostw jakie możesz zdobyć w USA obok MLSCup.
23
@barcanawieki "dlaczego zaprosili Inter Miami do gry w Klubowych Mistrzostwach Świata. Po co? " Mistrzowska drużyna kraju gospodarza zajmuje miejsce w KMŚ.
2
@Lionel_Messi10 W serii jest 1;1 i potrzeba rozegrania trzeciego meczu w Orlando aby wyłonić zwycięzcę tej pary co zagra z Miami albo Atlantą.
1
@escarabajo W końcu jakieś odbicie klubów argentyńskich na kontynencie.
5
@Lionel_Messi10 Jakby "elastycznie" nie poluzowali zasad to Ney będzie musiał zejść z pensji jaką płaci mu Hilal.
2
@mekston Kompromitacja Naserów.
2
@zadafcb Wiem, że odstaje od wielkiej czwórki ale MLS też dzisiaj/jutro gra.
1
@FcPortoFan1999 Hummels z golem w debiucie.
0
Wychodzi na to, że derby d’Italia>elclascio.
0
@FcPortoFan1999 A na boisku Górnik im zrobił młyn.
2
@Lucyfffer Aż szkoda, że nam się w LM nie wylosowali.
90
Gerard pozdrawia najlepszą 9 na świecie.
6
Ciut nie wyszło XD.
https://zapodaj.net/images/da378d90d3763.png
1
Posłuchajmy symfonii gwizdów na sb.
1
Dublet Polaka na SB w klasyku!!!
2
No ale do Raphinhi nie podał XD.
0
Potężny FDJ na drugą połowę.
0
Miało być clasico a wyszło offsideico.
0
@Kazragore Obrona ogląda studio przed klasykiem.
2
@Barca-Messi10 Przydałoby się dzisiaj tam solidnie potrenować jak za starych dobrych czasów. Tego sobie i Państwu życzę.
1
Bramka Lecha z Radomiakiem.
1
Może nie tłumi odpowiednio dźwięku, coś tam kapie na parkingach, z zewnątrz jest podobny do drukarki, garażu, wc albo konserwy ale mimo wszystko ładny stadion.
0
@FcPortoFan1999 Jednak będzie 6;0.
0
@FcPortoFan1999 Cieniasy z Eindhoven.
0
LDJ psuje karnego ze Zwolle.
0
Everton i Werder remisują w końcówkach spotkań.
1
@mekston Tragedia.
A co do meczu to już Mitro strzela.
https://tiny.pl/rzkm4njw
0
@Kgorecki2500 Do tej Arizona dolać trochę spirytusu i będzie git.
0
@FcPortoFan1999 To też dobre.
0
Werder wyrównuje z Leverkusenami.
edit ; Już 2;1 dla Leverkusen.