Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 "Nie lubię anime" No i moje mangozebowe serce przebite ;(
Może jeszcze nie oglądałeś dobrego anime?
0
@FcPortoFan1999 Pierwszy sezon był w porządku.
0
Cagliari gra lepiej z Milanem niż Real.
1
@barcelonaLM Wśród ludzi tak.
0
@Hosh Musk chleje do dzisiaj po wygranej Trumpa.
1
@mekston Teraz to łowca głosów.
3
Przemek Frankowski strzela z Nantes.
1
@escarabajo Bardzo ładnie odjechał obrońcy.
4
Takie golazo na Piłsudskiego.
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @misterio
1
@mekston Haaland już działa w temacie.
2
@VegetaPolska Karol powinien stawiać na Asencio. Dzisiaj się sprawdził. W ogóle Anczelot powinien dać szansę młodym, zobacz jak u nas to owocuje.
1
@Faro Ekstraklasę oglądamy.
1
@escarabajo Messinho trafił zwycięskiego tapina i zrobił cieszynkę z kibicami. Prawie go tam udusili XD.
https://tiny.pl/dfg0rqxn
https://tiny.pl/87v4w9wb
4
@AFA Z buta wchodzi do dorosłego futbolu.
0
@adamek20151 Gapisz mu się na bebzon?
5
Dublet Osimhena z Totkami.
1
@mekston Ain ewidentnie są w kryzysie.
0
@Popitek12 Już jest dobrze, twój idol strzelił bramkę.
1
@escarabajo Na tym kanale jak zawsze
1
@mekston W lidze też im nie idzie. Coś nie posłużył im ten ostatni mistrz kontynentu.
1
@Lionel_Messi10 Spora sensacja.
1
@mekston Ain odpadli niedawno z interkontynentalnego to pewnie będą podrażnieni i bardziej zmotywowani na rozgrywki azjatyckie.
1
@escarabajo Pachuca siadła po wygraniu ChampionsCup tak jak America po wygraniu wszystkiego na krajowym podwórku w Meksyku.
3
@adi7adi8 Szwagry pożałowały i będziemy mieć trzy duże ekrany.
1
@escarabajo Niedługo playoffy w aperturze. Może poradzą sobie lepiej niż w zasadniczym.
1
@escarabajo Monterrey po wyeliminowaniu amigosów z ChampionsCup to wrogowie labamby ;p
3
Taka atmosferka w Atlancie po wygranej z Miami.
0
@Sysia11 Atlanta mogła zakończyć sezon a Miami chciało dograć jak najmniejszym nakładem sił i wyszedł mecz zachowawczy.
0
@Szmulek Jeden z najlepszych na świecie.
2
Typowa amerykańska końcówka spotkania. Brawo dla Atlanty za doprowadzenie do trzeciego meczu.