Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Bramka Świdra z Orlando!
@mekston @escarabajo @blakkudium @FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 @macio_944 @AFA @misterio
1
@Pawlusek Polecam analizę Święcickiego w tym temacie.
4
@Lionel_Messi10 O tej serii 11 pisałem. Zawodnicy obydwu drużyn absolutnie nie wytrzymali presji.
2
@AFA Pod koniec marca powtórka latynoskiej masakry korkiem piłkarskim.
2
@escarabajo Dzisiaj amigosy muszą się spiąć na 100%.
1
@Lionel_Messi10 Oby to był ostatni mecz sezonu dla ekipy z Georgii a nie z Florydy.
3
@Cules1997 Zboczeńcy tacy jak ja np Bartku.
3
@Popitek12 Też mam ten problem. Trzeba coś opierdzielić i się przetrzeźwieje.
3
@Popitek12 Przywdziejesz po 2;00 koszulkę Brada Guzana?
1
@Lionel_Messi10 Widziałeś tą serie 11 jak jeden po drugim nie trafiał?
7
Kolejny mocny rywal Miami w walce w MLSCup odpada!. NYCFC w półfinale konferencji wschodniej po wygranej z Cinci w game 3 po serii rzutów karnych. Ekipa z Bronxu zmierzy się w następnej rundzie z derbowym rywalem spod znaku redbula.
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo
0
@DonCarletto Oby tak dalej.
0
@Pedri16Future Szury to kosmici.
0
@Encore W repce prawdziwy jest Nazario a w klubach CR.
3
@ViscaelBarca2007 Niby tak ale 35-30mln to "grosze" za takiego jakościowego zawodnika.
1
@barcelonaLM Może się jeszcze odbudować w OM.
1
@ViscaelBarca2007 Jak Atalanta puści go za kwotę poniżej 50mln to przyfrajerzą.
1
@Comentateiro Pep najprawdopodobniej zwija się po sezonie.
5
@escarabajo Indywidualnie Salah a drużynowo KDB.
5
Salah na 2;0 dla Liverpoolu z AV.
https://streamin.me/v/vqqzsmad
@misterio @blakkudium @Rust_Cohle
0
@korni20 Tak mi gogle podpowiedziało.
2
@jedrek7000 Tak ważny, jak przegrają to koniec sezonu. Nie za 2 godz tylko ponad 4.
2
Nunez spogląda na krytyków z labamby.
https://tiny.pl/2s1_sqn7
3
PSG daje radę bez hamulcowego żółwia i Kang-In Lee zalicza dublet z Angers.
https://streamin.me/v/5ac45d68
https://streamin.me/v/893a4f62
Barcola na 3;0
https://streamin.me/v/0227b561
@misterio @blakkudium
3
Bramka Darwinka z AV.
https://streamff.com/v/0e0cd4e7
@misterio @blakkudium
0
@Kgorecki2500 Przebolałem grę mojego klubu w czwartej lidze to ty przeżyjesz pierwszą.
0
@korni20 Czerwone maki, przypominające ofiary I Wojny Światowej.
2
@mekston Scyzoryk (Scyzoryk) - tak na mnie wołają.
1
@MesQueUnClub96 Żaluzja Solonez.
A tobie polecam zespół Jauntix z męskim hitem dla męskich mężczyzn pt" Pod wodospadem marzeń".
0
@FcPortoFan1999 Co dokładnie ci się nie podobało? Jakiś konkretny tytuł?