7

Bramka Świdra z Orlando!


@mekston @escarabajo @blakkudium @FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 @macio_944 @AFA @misterio

1

@Pawlusek Polecam analizę Święcickiego w tym temacie.

4

@Lionel_Messi10 O tej serii 11 pisałem. Zawodnicy obydwu drużyn absolutnie nie wytrzymali presji.


2

@AFA Pod koniec marca powtórka latynoskiej masakry korkiem piłkarskim.

2

@escarabajo Dzisiaj amigosy muszą się spiąć na 100%.

1

@Lionel_Messi10 Oby to był ostatni mecz sezonu dla ekipy z Georgii a nie z Florydy.

3

@Cules1997 Zboczeńcy tacy jak ja np Bartku.

3

@Popitek12 Też mam ten problem. Trzeba coś opierdzielić i się przetrzeźwieje.

3

@Popitek12 Przywdziejesz po 2;00 koszulkę Brada Guzana?

1

@Lionel_Messi10 Widziałeś tą serie 11 jak jeden po drugim nie trafiał?

7

Kolejny mocny rywal Miami w walce w MLSCup odpada!. NYCFC w półfinale konferencji wschodniej po wygranej z Cinci w game 3 po serii rzutów karnych. Ekipa z Bronxu zmierzy się w następnej rundzie z derbowym rywalem spod znaku redbula.
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo

0

@DonCarletto Oby tak dalej.

0

@Pedri16Future Szury to kosmici.

0

@Encore W repce prawdziwy jest Nazario a w klubach CR.

3

@ViscaelBarca2007 Niby tak ale 35-30mln to "grosze" za takiego jakościowego zawodnika.

1

@barcelonaLM Może się jeszcze odbudować w OM.

1

@ViscaelBarca2007 Jak Atalanta puści go za kwotę poniżej 50mln to przyfrajerzą.

1

@Comentateiro Pep najprawdopodobniej zwija się po sezonie.

5

@escarabajo Indywidualnie Salah a drużynowo KDB.

5

0

@korni20 Tak mi gogle podpowiedziało.

2

@jedrek7000 Tak ważny, jak przegrają to koniec sezonu. Nie za 2 godz tylko ponad 4.

2

Nunez spogląda na krytyków z labamby.
https://tiny.pl/2s1_sqn7

3

PSG daje radę bez hamulcowego żółwia i Kang-In Lee zalicza dublet z Angers.
https://streamin.me/v/5ac45d68
https://streamin.me/v/893a4f62
Barcola na 3;0
https://streamin.me/v/0227b561
@misterio @blakkudium

3

0

@Kgorecki2500 Przebolałem grę mojego klubu w czwartej lidze to ty przeżyjesz pierwszą.

0

@korni20 Czerwone maki, przypominające ofiary I Wojny Światowej.

2

@mekston Scyzoryk (Scyzoryk) - tak na mnie wołają.

1

@MesQueUnClub96 Żaluzja Solonez.
A tobie polecam zespół Jauntix z męskim hitem dla męskich mężczyzn pt" Pod wodospadem marzeń".


0

@FcPortoFan1999 Co dokładnie ci się nie podobało? Jakiś konkretny tytuł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?