- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
11
Na posiedzeniu rady miasta też jak widać wesoło.
3
@RosjaninBut idealnie pasuje tutaj najczęściej stosowane wyrażenie przed kibiców Realu Madryt na notatniku w tym sezonie - wszyscy wpier*alać.
2
@RosjaninBut no widać że jest szambo i gra na czas. Zanim prokurator i media dojdą do faktów to oni muszą ocenić co wyjdzie a co uda się schować i kogo trzeba spuścić na pewno a kogo można bronić. Standard
0
@RosjaninBut cała szopka chyba po to, żeby kacprzyk zdążył się spakować i wyjechać. Bilety to on chyba bookował na dwa tygodnie do przodu, bo była promka. Inaczej nie można wytłumaczyć tego wszystkiego
2
@Bykunn Ale to miał być nowy standard... Odpolitycznienie spółek skarbu państwa, odpolitycznienie telewizji publicznej, rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, brak partyjnych przewałów w ośrodkach publicznych - i co? :c
Próbowali rozliczyć PiS, to im oddam, wyszło jak wyszło.
1
@CLS63AMG jedyne na co można było liczyć to że skala będzie mniejsza niz za poprzednich rządów, tego jeszcze nie wiemy. U nas w mieście pis nawet sprzątaczki w spółkach potrafił wymienić xD
No ale jeśli ktoś jeszcze liczy że uda się takie praktyki całkowicie wyeliminować to radzę przestać na to liczyć. Taka jest natura ludzka że każda grupa dba o swoich.
1
@Bykunn Rządzą w koalicji, koalicja też im na ręce patrzy, a już trochę wypłynęło. PiS rządził 8 lat, oni będą rządzić 4. Zobaczymy. Niektórzy nie stawiają znaku równości, ja stawiam. W 2023 głosowałem na KO, bo stwierdziłem, że to jedyna szansa, aby odsunąć PiS od władzy. W 2025 już wiedziałem, że to był błąd, więc na prezydenckie nie poszedłem i na samorządowe dalej nie planuje iść.
Czekamy na polityków wartych głosu. Może się skuszę na Zandberga, nw.