0

Ponad 30 okrążeń na mediumach? No ryzykowne, choć patrząc na czas jaki się traci w alei serwisowej na tym torze, może być jedyną szansą na Top 5

6

Ferrari z Sainzem też klasa. Mogli go zostawić na hardach, a tak to właściwie wymusili wyścig na 2 stopy, a do tego dołożyli mu karę 5 sekund XD

2

@Encore nie no od Charlesa też

2

No i tu jeszcze będzie kara dla Sainza musi za to wypuszczenie

1

Frenkie na 9-tce i Aubameyang w środku pola XD
Co on pieprzy XDDDD

0

@BulaKG dla osób żyjących w normalnych godzinach to myślę, że zdecydowanie wstać (albo przynajmniej łatwiej wytrzymać będzie)

24

[*] dla tych co wstają ino na drugą połowę, bo myśleli, że Lewy w pierwszym nie ma szans na zagranie

3

@bartekvisca Romero od kiedy odszedł z RAC1 i od kiedy jest Laporta to z Tiera 10000 stał się własnym tierem ( bo nie ma nikogo na jego poziomie obecnie)

8

No i mamy niespodziankę! Lowlanders Białystok pokonali faworyzowanych Kraków Kings po niesamowitej końcówce wynikiem 21-20 w finale Polskiej Futbol Ligi i zostali Mistrzami Polski futbolu amerykańskiego!

/photo/1
@fart @Roni/VEB @marcinK0000 @Mistrzu888 @Verema @kamil295 @JackH @KapiFCB @czółkovsky @BorzyKrzys

1

Polecam włączyć finał Polskiej Futbol Ligi. Nieco ponad minuta do końca


0

@QQL5 oczywiście, że spać. Wszystko po 3 to imo zawsze lepiej iść spać jeśli się uda. Wcześniej się można zastanowić (i to mówię to ja - NFLista)

2

Jonas Vingegaard zajmuje 2
miejsce w przedostatnim etapie Tour de France (wygrał Van Aert) i biorąc pod uwagę fakt, że na ostatnim etapie sytuacja w generalce się nie zmienia prawie nigdy, zapewnia on sobie zwycięstwo w tym wyścigu!
Dla mnie to bardzo przyjemna niespodzianka, bo szczerze mówiąc bałem się czy będzie ktoś w stanie przerwać dominację Pogacara

1

No i Sainz teraz musi będzie wykorzystany jako struga dla Leclerca. To może być decydujące w walce o PP

1

@mekston oba Ferrari założyły świeże opony. Red Bull przejechał pierwsze przejazdy na spokojnie i nie musieli już ich poprawiać

5

O godzinie 16 Finał Polskiej Futbol Ligi. W Ząbkach zmierzą się Kraków Kings i Lowlanders Białystok. Faworytem spotkania drużyna z Krakowa. Transmisja na kanale Ekipy na YT


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000 @Verema @JackH @czółkovsky @BorzyKrzys @KapiFCB @Encore

1

Człowiek wraca z roboty i widzi, że Kasia Zdziebło idzie po swój drugi medal MŚ! Super praca Polki, na ten moment idzie równo z Peruwianką i mają dużą przewagę nad resztą stawki

10

2 ulubione drużyny ❤️
Coś pięknego


@fart @Roni/VEB @marcinK0000 @JackH @KapiFCB @Mistrzu888 @Verema @BorzyKrzys @czółkovsky @Encore

0

Drzyzga nigdy by takiej nie wystawił jak teraz Janusz

0

Ciekawostka: takim wynikiem się skończył mój ostatni mecz futbolu amerykańskiego w tym sezonie :D

1

@michal26 a wszystko praktycznie. Uwielbiam jeść, tańczyć lubię (choć nie umiem). Lubię muzykę biesiadną / weselną, znam na pamięć wiele piosenek. Mimo, że nie bardzo lubię poznawać nowe osoby, to zazwyczaj każde wesele kończy się tak, że osoby, które widziałem raz w życiu, bądź inni wcześniej mi nieznajomi, nie chcą mnie wypuścić :D
Żałuję ino, że tak rzadko te wesela

0

@michal26 uwielbiam wesela, jest to musi moje ulubione wydarzenie do uczestniczenia
@Survier 3-dniowe wesele? Jeśli jakimś cudem miałbym kiedyś swoje, to obowiązkowo klin musi być

6

Oj Ada.... Robisz nadzieję na medal, oj robisz


0

Pięknie Ada Sułek! Zaliczone 1.89, no i nie powiem, że robi trochu nadziei na medal

2

Pięknie! Mamy złoto i srebro ❤️

1

Plan Startów naszych Orłów na MŚ na dziś ;)


0

No i 4 miejsce sztafety mieszanej... Dobrze, że Kasia Zdziebło zrobiła robotę w chodzie, bo tak to mocno przeciętny był to dzień

2

Katarzyna Zdziebło srebrną medalistką MŚ 2022 w chodzie na 20 km! Brawo!!!

1

Malwina Kopron nie przeszła kwalifikacji... dramat
Trzymamy kciuki natomiast za Kasię ;)


4

Genialny etap dziś na TDF. Jeden z lepszych jakie widziałem

3

No i Vingegaard ruszył, a Pogacar ewidentny kryzys. Może być ciekawie jeszcze w tym TDF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?