@hayek ale trzeba dodać, że był mistrzem w musi najgorszym sezonie F2 jeśli chodzi o poziom w ostatnich latach. Do tego w mistrzowskim sezonie ani razu PP nie zdobył.
Free agent Jalen Brunson intends to sign a four-year, near 0M deal with the New York Knicks in free agency, sources tell @TheAthletic@Stadium. The Mavericks never received chance to make offer, sources said.
Nie no, szlag jasny zaraz człowieka trafi z tym Polsat Sport Premium. Wszystkie kanały działają wzorowo, a tych nie da się oglądać. Czy to Studio czy transmisja meczów. Wczoraj podobnie było, ale dzisiaj to już tragedia. Widziałem, że wczoraj tez niektórzy podobne problemy mieli
@VegetaPolska Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
@FCBparasiempre nie no Fokina to nie jest żaden no-name. Jest 37. rakietą świata, wygrywał w tym roku z Djokoviciem. Dużo miał pecha Hubert, że na niego w 1. rundzie trafił. Zresztą widać jak inni faworyci też się męczą. No ale po tym jak odrobił to 0:2 to już aberracja, że przegrał
Już kij z tym, że przegrał. Bo rywala jak na pierwszą rundę miał mocnego, inni faworyci też się męczą albo niedługo mogą odpaść (Alcaraz). Ale kurde nie w takim stylu... Już lepiej było przegrać w 3 setach...
@JimMorrisonFCB tak jak pisałem, nie jest to typowy rywal na pierwszą rundę. Chłop jest w czwartej dziesiątce rankingu, w tym sezonie nawet z Djokoviciem wygrywał, a Hubert trafił na niego w pierwszej rundzie. Choć oczywiście nie zmienia to faktu, że Hurkacz powinien ten mecz spokojnie wygrać. Szczególnie po tym jak ostatnio zagrał w Halle
9
Ludzie będą mówić, że Max to farciarz, ale tak jakby przeanalizować ostatnie sezony to nie wiem czy jest kierowca z większą ilością pecha niż on
2
Jak synchronicznie Gasly z Tsunodą poszli XD
3
No i psycha siadła
2
No i Leclerc zepsuł wyścig Perezowi. Nie wiem czego on tam szukał
0
@Chaoss znaczy no to wiadomo, że jest to incydent wyścigowy, ale jak kogoś bardziej winić to według mnie George
0
@MesQueUnClub96 Latifi co ograł Russella na starcie XD
1
@Chaoss no a nie? Z tego nagrania tak to wygląda
6
Leclerc i Perez to ruszyli wybitnie XD
4
Ale tam Alfa Romeo poszła
2
Przypominam, że dziś F1 też na Polsacie z komentarzem JE Borówy ;)
1
Czyli jednak żółta flaga popsuła okrążenia Leclerca i Maxa
Edit : pardons. To Leclerc spowodował flagę
2
Sainz musi idealnie trafił z warunkami. Brawa dla niego
0
@hayek ale trzeba dodać, że był mistrzem w musi najgorszym sezonie F2 jeśli chodzi o poziom w ostatnich latach. Do tego w mistrzowskim sezonie ani razu PP nie zdobył.
1
Goatifi co pojechał. Młody Schumacher według mnie najgorszy kierowca w stawce
21
Jedziemy kochani. Bawimy się
https://x.com/ReshadRahman_/status/1542928611036069889
7
ohoho. Imo świetny deal
@fart @Mns21 @Arkon
3
Zaczęło się
1
Iga... Coś ty odwaliła
0
Holenderka pod linię trafia prawie wszystko. Dobry dzień dziś ma skubana
0
@Joe_Pesci a z jakąś informacją się w ostatnim czasie pomylił?
4
@Janiama dziewczyna co raz doszła do ćwierćfinału Wielkiego Szlema jest no. 2 na Świecie. Niestety wiele to mówi o damskim tenisie
19
Poseł znany z kabaretu na granicy znowu w akcji
0
Nie no, szlag jasny zaraz człowieka trafi z tym Polsat Sport Premium. Wszystkie kanały działają wzorowo, a tych nie da się oglądać. Czy to Studio czy transmisja meczów. Wczoraj podobnie było, ale dzisiaj to już tragedia. Widziałem, że wczoraj tez niektórzy podobne problemy mieli
0
@VegetaPolska Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
1
@FCBparasiempre nie no Fokina to nie jest żaden no-name. Jest 37. rakietą świata, wygrywał w tym roku z Djokoviciem. Dużo miał pecha Hubert, że na niego w 1. rundzie trafił. Zresztą widać jak inni faworyci też się męczą. No ale po tym jak odrobił to 0:2 to już aberracja, że przegrał
0
Już kij z tym, że przegrał. Bo rywala jak na pierwszą rundę miał mocnego, inni faworyci też się męczą albo niedługo mogą odpaść (Alcaraz). Ale kurde nie w takim stylu... Już lepiej było przegrać w 3 setach...
1
Ale się Hurkacz koncertowo zesrał... Siwy dym... 6 z ostatnich 7 punktów przegranych i do domu
0
Nie no, jak on tego nie wygra... To już mógł przegrać w tych 3 setach i nadziei nie robić. Głowa z pupy Hubercie
2
Kasia Kawa na własne życzenie. Milion piłek setowych przy własnym serwisie niewykorzystanych i mecz przerwany
1
@JimMorrisonFCB tak jak pisałem, nie jest to typowy rywal na pierwszą rundę. Chłop jest w czwartej dziesiątce rankingu, w tym sezonie nawet z Djokoviciem wygrywał, a Hubert trafił na niego w pierwszej rundzie. Choć oczywiście nie zmienia to faktu, że Hurkacz powinien ten mecz spokojnie wygrać. Szczególnie po tym jak ostatnio zagrał w Halle