Już o 15.30 pierwszy w historii mecz NFL w Niemczech. Na Allianz Arenie w Monachium zmierzą się Tampa Bay Buccaneers I Seattle Seahawks. Niestety zdobycie biletów na ten mecz graniczyło z cudem :/
@dawidor9 1 pinta to jakieś 570 ml, wypicie kilka takich w ciągu kilkudziesięciu sekund może spokojnie rzyganie spowodować. Mój rekord to litr piwa w 7 sekund, no i szczerze mówiąc ciężko było, choć dałem radę nie oddać tego. Tu nie chodzi o ilość, a o czas wypicia
@CryMeARiver najciekawiej od bardzo dawna. Vince przeszedł w lato na emeryturę i Triple H przejął władzę nad Creative, i od tego czasu naprawdę wysoki poziom @Barca1992 Lesnar jest part-timerem. Właściwie to od 2012 roku jego status jest niezmienny. Zawsze właściwie zjawia się na największe gale i na Arabię. Najdłuższą przerwę jaką miał to 1.5 roku, akurat na czas pandemii, a tak to sporadycznie, ale jednak często się pojawia
Wyszedł dziś na Canal Plus Online drugi sezon polskiej wersji serialu The Office. No i znowu muszę pochwalić twórców. Po mocnym pierwszym sezonie, kilka pierwszych odcinków kolejnej części, które obejrzałem, trzyma wysoki poziom
Holc. Michał Holc. Agent z licencją na rozśmieszanie.
Drugi sezon THE OFFICE PL już 4 listopada w CANAL+ online. https://t.co/iRmCJRgs0K">pic.twitter.com/iRmCJRgs0K
Dużo osób pisze, że niepotrzebnie przedłużał decyzję, a jak dla mnie zrobił właśnie to co obiecał. W zeszłym sezonie był naszym najlepszym obrońcą, więc fakt, że chciał zostać jest jak najbardziej dla mnie zrozumiały. Mówił, że odejdzie, gdy będą od niego lepsi, teraz jest taki czas, więc odchodzi w pierwszym możliwym momencie. Absolutna Legenda, Gracias Geri! ❤️
Wczoraj był trade deadline w NFL, no i był to musi najbardziej owocny takowy dzień w historii ligi. Jeszcze nie pamiętam, żeby tyle transakcji, i to takich znaczących, miało miejsce w tej lidze.
20 players traded. 20!
The wildest in-season trade stretch in NFL history. https://t.co/Nek8FXZJzm">pic.twitter.com/Nek8FXZJzm
@reloaded Dest XDDD Chłopie, przecież to jest jeszcze większe drewno niż ta dwójka. Ba, on był gorszy niż Semedo. W Milanie jak wchodzi na boisku to wśród kibiców tego klubu na Twitterze histeria panuje
Phil Kessel Ironmanem NHL! Zawodnik Knights w nocy rozegrał swój 990. mecz z rzędu, co jest rekordem NHL. Nie opuścił żadnego spotkania od listopada 2009 roku :O
IRONMAN PHIL KESSEL 💪
Congratulations Phil, on playing in your 990th consecutive game and becoming the NHL's new "Ironman" leader! https://t.co/BRKHSEuVKJ">pic.twitter.com/BRKHSEuVKJ
Pierwsze rendery nowego stadionu Tennessee Titans, który ma być gotowy na 2026 ;)
Renderings of potential new stadium, which would encompass 1.7 million square feet with a capacity of approximately 60,000. https://t.co/UhOgYpU8Fd">pic.twitter.com/UhOgYpU8Fd
Poznaliśmy skład tegorocznego World Series. O miano najlepszej drużyny baseballowej powalczą Houston Astros I Philadelphia Phillies. Pierwszy mecz serii do czterech zwycięstw w piątek ;)
Dzisiaj po godzinie 2 w nocy będzie moment, w którym wszystkie 4 główne sporty amerykańskie będą w grze ;) Jest to jeden z niewielu dni takowych w roku, jako że niedługo kończy się sezon MLB. Pojechać do USA w październiku - marzenie :D
Today, October 20th, is the 27th ‘Sports Equinox’ in history.
All four major sports leagues, plus MLS and the PGA Tour, will be in action:
🏈 Thursday Night Football ⚾️ ALCS Game 2 🏀 2 NBA games 🏒 12 NHL games ⚽️ 2 MLS games ⛳️ The CJ Cup https://t.co/M5YLTR5uMD">pic.twitter.com/M5YLTR5uMD
9
Już o 15.30 pierwszy w historii mecz NFL w Niemczech. Na Allianz Arenie w Monachium zmierzą się Tampa Bay Buccaneers I Seattle Seahawks. Niestety zdobycie biletów na ten mecz graniczyło z cudem :/
@fart @Roni/VEB @Mistrzu888 @kamil295 @JackH @Verema @BorzyKrzys @czółkovsky @marcinK0000 @KapiFCB
0
No i znowu sprint psujący ciekawy wynik kwalifikacji. A ci w przyszłym sezonie dają ich aż 6...
4
No i oczywiście zasrany sprint wszystko psuje...
2
Damn son
1
@Jagr i mojemu przeciwnikowi razem z Adamsem i Mahomesem wygrał matchup w fantasy :/
0
@dawidor9 1 pinta to jakieś 570 ml, wypicie kilka takich w ciągu kilkudziesięciu sekund może spokojnie rzyganie spowodować. Mój rekord to litr piwa w 7 sekund, no i szczerze mówiąc ciężko było, choć dałem radę nie oddać tego. Tu nie chodzi o ilość, a o czas wypicia
7
Just guys being dudes, what's better than this?
0
@Barca1992 Roman oczywiście
6
Houston Astros najlepszą zwycięzcami World Series. W serii o miano mistrza MLB pokonali w 6 meczach Philadelphia Phillies
@Jagr @fart @czółkovsky
3
Logan Paul jest niesamowity. 3 walki w WWE i wszystkie 3 świetne, gdzie ta dzisiejsza była wręcz niesamowita. Brawa!
@Transu96 @PatrychoO @negreanu @Roni/VEB
1
@PatrychoO będzie
1
@CryMeARiver najciekawiej od bardzo dawna. Vince przeszedł w lato na emeryturę i Triple H przejął władzę nad Creative, i od tego czasu naprawdę wysoki poziom
@Barca1992 Lesnar jest part-timerem. Właściwie to od 2012 roku jego status jest niezmienny. Zawsze właściwie zjawia się na największe gale i na Arabię. Najdłuższą przerwę jaką miał to 1.5 roku, akurat na czas pandemii, a tak to sporadycznie, ale jednak często się pojawia
2
Zaczyna się właśnie gala WWE "Crown Jewel" z Arabii Saudyjskiej. Na początek Bobby Lashley vs Brock Lesnar. W ME Roman Reigns vs Logan Paul ;)
@PatrychoO @Roni/VEB @Transu96 @negreanu
6
Wyszedł dziś na Canal Plus Online drugi sezon polskiej wersji serialu The Office. No i znowu muszę pochwalić twórców. Po mocnym pierwszym sezonie, kilka pierwszych odcinków kolejnej części, które obejrzałem, trzyma wysoki poziom
17
niezłego cela wariacik ma ;)
79
Dużo osób pisze, że niepotrzebnie przedłużał decyzję, a jak dla mnie zrobił właśnie to co obiecał. W zeszłym sezonie był naszym najlepszym obrońcą, więc fakt, że chciał zostać jest jak najbardziej dla mnie zrozumiały. Mówił, że odejdzie, gdy będą od niego lepsi, teraz jest taki czas, więc odchodzi w pierwszym możliwym momencie. Absolutna Legenda, Gracias Geri! ❤️
5
Wczoraj był trade deadline w NFL, no i był to musi najbardziej owocny takowy dzień w historii ligi. Jeszcze nie pamiętam, żeby tyle transakcji, i to takich znaczących, miało miejsce w tej lidze.
@marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @fart @czółkovsky @JackH @KapiFCB @Verema @BorzyKrzys @Roni/VEB
0
@reloaded Dest XDDD
Chłopie, przecież to jest jeszcze większe drewno niż ta dwójka. Ba, on był gorszy niż Semedo. W Milanie jak wchodzi na boisku to wśród kibiców tego klubu na Twitterze histeria panuje
8
Tym razem rendery nowego stadionu Buffalo Bills
@fart @czółkovsky @KapiFCB @Verema @JackH @Mistrzu888 @kamil295 @BorzyKrzys @marcinK0000 @Roni/VEB
9
Phil Kessel Ironmanem NHL! Zawodnik Knights w nocy rozegrał swój 990. mecz z rzędu, co jest rekordem NHL. Nie opuścił żadnego spotkania od listopada 2009 roku :O
@Jagr @Roni/VEB @fart
10
Pierwsze rendery nowego stadionu Tennessee Titans, który ma być gotowy na 2026 ;)
@fart @czółkovsky @KapiFCB @JackH @Verema @BorzyKrzys @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @Roni/VEB
1
@Jagr u mnie dokładnie to samo. Phillies nie lubię, ale tutaj zdecydowanie za nimi ;)
7
Dzisiaj 424. miesięcznica urodzin Leo Messiego. Wszystkiego dobrego! ❤️
1
@Awtameok_Klana nie wiem, po prostu mi się podoba i tyle ¯\_(ツ)_/¯
1
Poznaliśmy skład tegorocznego World Series. O miano najlepszej drużyny baseballowej powalczą Houston Astros I Philadelphia Phillies. Pierwszy mecz serii do czterech zwycięstw w piątek ;)
@Jagr @fart @czółkovsky @teacherakademicki
0
@sonek https://pbs.twimg.com/media/FfaFYvfWAAAg2EC?format=jpg&name=small
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Dzisiaj po godzinie 2 w nocy będzie moment, w którym wszystkie 4 główne sporty amerykańskie będą w grze ;)
Jest to jeden z niewielu dni takowych w roku, jako że niedługo kończy się sezon MLB. Pojechać do USA w październiku - marzenie :D
@Roni/VEB @fart @JackH @BartqRKO @czółkovsky @kamil295 @Encore @KapiFCB @Jagr @Encore
2
@BartqRKO MVP: Jayson Tatum
COY: Joe Mazzulla
6th Man: Malcolm Brogdon
DPOY: Robert Williams
ROY: Paolo Banchero
Najlepszy bilans na Wschodzie: Celtics
Najlepszy bilans na Zachodzie: Nuggets
W finale konferencji wschodniej zagrają: Celtics i Bucks
W finale konferencji zachodniej zagrają: Clippers i Warriors
Mistrz NBA: Celtics
MVP Finałów: Jayson Tatum
0
Strzał Valverde to było 5% szans na gola? Przeca w momencie przyjęcia było wiadome, że to gol będzie XD